Seks

7 rzeczy, którymi mężczyźni niepotrzebnie się martwią przed seksem z kobietą

obawy mężczyzn związane z seksem

Panowie też mają swoje wątpliwości i zmartwienia.  Jeśli myślisz, że on w ogóle nie zastanawia się, jak wypadnie w łóżku, to jesteś w dużym błędzie.  Przedstawiamy 7 rzeczy, którymi mężczyźni niepotrzebnie się martwią przed seksem z kobietą.

Wielkość penisa

Tak naprawdę kobiety w ogóle nie zwracają na nią uwagi. Mężczyźni lubią się przejmować, że ich penis jest za mały, za chudy, za krzywy. Niemal każdy facet chciałby mieć większego członka. Pytanie brzmi: po co, skoro najczulsze miejsce znajduje się tuż przy wejściu do pochwy. Poza tym każdy problem może rozwiązać zmiana pozycji.  Spokojnie, jeśli nie jesteś właścicielem ekstremalnego penisa – takiego, na którego ciężko dobrać normalne prezerwatywy dostępne w powszechnej sprzedaży, to seks z tobą będzie dla kobiety przyjemny, jeśli oczywiście zadbasz o grę wstępną.

Doświadczenie seksualne

Gdy namiętnie całujesz się z kobietą, pieścisz ją i dotykasz, ona naprawdę nie zastanawia się, ile partnerek miałeś przed nią. Ona zajmuje się czymś, co jest naprawdę przyjemne i odprężające, nie zawraca sobie głowy sprawami bez znaczenia.  Doświadczenie seksualne mężczyzny to ostatnia rzecz, o której myśli rozpalona do czerwoności kobieta, która namiętnie całuje się ze swoim facetem.  Gdy ją podniecasz tak, że znajduje się w innej czasoprzestrzeni, to jesteś dla niej idealnym kochankiem. Pamiętaj, że płeć piękną najbardziej podnieca gra wstępna, jeśli w trakcie jej doprowadzisz do wrzenia, ona nie będzie miała tego rodzaju dylematów.

Czas zakładania prezerwatywy

Żadna kobieta nie wie, skąd w mężczyznach biorą się tak głęboko zakorzenione lęki przed negatywną oceną. Panie w intymnych sytuacjach są zbyt rozpalone, by wyciągnąć telefon, uruchomić sekundnik i sprawdzać, jak szybko partner radzi sobie z zakładaniem prezerwatywy. Spokojnie, jesteśmy dużo bardziej wyrozumiałe i mniej skupione na technikaliach, niż nam się przypisuje. To normalne, że facetowi z podniecenia idzie to nieco mniej sprawnie, niż pokazują na filmikach w sieci.  Gdyby to kobiety miały sobie założyć prezerwatywę, pewnie w namiętnym momencie miałyby identyczne problemy;)

7 rzeczy, którymi mężczyźni niepotrzebnie się martwią przed seksem z kobietą.  Czas trwania

Nieważne, ile trwa penetracja, ważne, aby erotyczne igraszki były udane. Jeśli wcześniej rozpaliłeś kobietę podczas gry wstępnej i sprawiłeś jej mnóstwo frajdy, to nawet krótka penetracja w jej odczuciu może łącznie dawać nieziemski seks.

Ilość pozycji

To nie maraton ani zawody, nie musicie wypróbować wszystkich pozycji świata. Wystarczy, że znajdziecie taką, która sprawi wam obojgu frajdę, a wcześniej rozpalicie się podczas gry wstępnej.  Czy naprawdę warto przejmować się drobiazgami? Kobiety nie narzekają na to, że zamiast 5 pozycji, była 1. Prawdziwe życie to nie film erotyczny. Poza tym niektórzy mężczyźni to prawdziwi mistrzowie gry wstępnej. Ich pocałunki są tak dobre, że potrafią doprowadzić kobietę na sam szczyt.

Problem na horyzoncie

Jeśli pojawi się jakaś komplikacja, to należy przeczekać chwilę, skupiając się na przytulaniu, namiętnych pocałunkach, a potem spróbować ponownie. Czułością skutecznie można odwrócić uwagę kobiety od sprawy, która krępuje mężczyznę. Poza tym pocałunki pozwalają się zrelaksować i w rezultacie po chwili osiągnąć sukces w problematycznej kwestii.

Owłosienie na plecach i klacie – depilować czy nie?

Mężczyźni często zupełnie niepotrzebnie zastanawiają się nad rodzajem depilacji, podczas gdy włosy na klacie i plecach są podniecające dla ich wybranek. Niektóre panie uwielbiają je dotykać, oglądać, wkładać w nie palce. W końcu owłosienie w tych miejscach stanowi potwierdzenie męskości i wysokiego poziomu testosteronu;) A im ciemniejsze, tym tego testosteronu więcej;)

Dodaj komentarz