Seks

Pozycje seksualne, które lubią kobiety

ulubione pozycje seksualne kobiet

Kobiety zwracają uwagę przede wszystkim na nastrój, jaki towarzyszy zbliżeniu, w tym na czułości i grę wstępną. Istnieją jedna pozycje seksualne, które lubią kobiety, ponieważ te sprawiają im szczególną frajdę.

Pozycja misjonarska

To jedna z ulubionych pozycji pań, ponieważ pozwala zachować bliskość z partnerem. Podczas penetracji można się pieścić, całować, a nawet przytulać. Poza tym pozycja misjonarska pozwala zachować kontakt wzrokowy. To także świetna opcja na początek stosunku, ponieważ pozwala stymulować przednie ujście pochwy, które jest szczególnie wrażliwe.

Pozycja na jeźdźca

Kobieta jest w tej pozycji na górze i to pozwala jej kontrolować tempo oraz głębokość penetracji. Ponadto to także świetna pozycja dla pań, który zależy na czułości. Można się zawsze pochylić w kierunku partnera i namiętnie go pocałować, przytulić się do niego etc. Pozycję na jeźdźca cenią sobie również panie, które lubią patrzeć na twarz partnera, ponieważ ta niesamowicie ich kręci. W pozycji na jeźdźca mężczyzna może pieścić piersi i łechtaczkę kobiety.

Pozycja na pieska

Zapewnia naprawdę głęboką penetrację i nieziemski odlot. Czasem kobiety lubią poczuć się zdominowane przez mężczyzn. W pozycji na pieska to on jest stroną kontrolującą akcję. Jeśli masz ochotę na bycie zdominowaną lub zależy ci na głębokiej penetracji, to koniecznie częściej musisz decydować się na to rozwiązanie.

Pozycja tylna z oparciem

Kobieta opiera się łokciami o łóźko, biurko etc., mężczyzna stoi za nią i wchodzi w nią dość głęboko. Dla pań jest to dość wygodne rozwiązanie – mają podpórkę. Dla mężczyn niesamowicie atrakcyjna opcja – mogą podziwiać kobiece pośladki i dotykać je dłońmi.

Pozycja na odwróconą kowbojkę

To kolejna pozycja, w której kobieta jest na górze i tym samym może kontrolować głębokość penetracji oraz tempo. Mężczyzna może pieścić jej piersi i łechtaczkę. Ma też dodatkową korzyść w postaci widoku kobiecych pośladków. W pozycji na odwróconą kowbojkę kobiecie stosunkowo łatwo utrzymać równowagę.

Pozycja na krześle

Mężczyzna siedzi na krześle, kobieta na nim. W trakcie penetracji mogą spoglądać sobie w oczy, całować się, przytulać i pieścić swoje ciała. Mężczyzna może dotykać łechtaczki i piersi kobiety. Pozycja na krześle zapewnia bliskość i dodatkowe atrakcje. Ponadto jest dość wygodna dla obydwu stron.

Pozycja seksowne V

Kobieta siedzi na skraju stołu lub biurka i kładzie nogi na barkach mężczyzny w kształt litery V. Ta pozycja pozwala mężczyźnie bez problemu wejść do pochwy. Zapewnia też głęboką penetrację. Pozwala się całować, zapewnia poczucie bliskości.

Dodaj komentarz