Seks

Kiedy jesteś dla niej sexy i kobieta cię pragnie?

kiedy jesteś sexy i kobieta cię pragnie

O seksownych sztuczkach kobiet na rozpalenie męskiej wyobraźni powstało wiele publikacji.  Niestety, mężczyźni bardzo często nie wiedzą, jak być sexy dla swojej kobiety i co zrobić, aby partnerka ich pragnęła. Często szukają porad u kolegów, którzy są w tym temacie równie zieloni. Kiedy jesteś dla niej sexy i kobieta cię pragnie?

Kiedy pokazujesz, że jest dla ciebie atrakcyjna

Kobiety lubią komplementy, nie bez powodu to właśnie one uruchamiają w nich ochotę na erotyczne igraszki. Prawdą jest,  że panie często miewają zbliżone potrzeby jak ich partnerzy, ale boją się krytycznej oceny. Zapewniając kobietę, że jest piękna, oczywiście robiąc to szczerze, fałsz zostanie rozpoznany, utwierdzasz ją w przekonaniu, że jest dla ciebie atrakcyjna. Naprawdę podoba ci się taka, jaka jest i w pełni ją akceptujesz. Mówiąc jej komplementy, sprawiasz, że staje się otwarta, pozwala ci się rozebrać, chętnie eksperymentuje też z pozycjami, bo wie, że nie patrzysz na nią krytycznym okiem i nie wypomnisz każdej fałdki, rozmiaru piersi czy pośladków.

Kiedy jesteś dla niej sexy i kobieta cię pragnie? Gdy ją często dotykasz

Dla  kobiet dotyk ma bardzo erotyczne konotacje. Gdy muskasz jej ramię, trzymasz rękę na udzie, biodrach, pupie czy piersiach, ona czuje, że jej pożądasz i w rezultacie stajesz się dla niej bardzo sexy. Ona też zaczyna cię pragnąć.

Gdy ją zdecydowanie przyciągasz do siebie

Nawet kobiety, które nie przepadają za macho, lubią, gdy mężczyzna czasem pokazuje swoją dominację w miły dla nich sposób. Zdecydowane przyciągnięcie kobiety do siebie po to, aby ją do siebie przytulić, jest bardzo sexy. Takie gesty działają na panie jak najlepszy afrodyzjak.

Gdy całujesz ją namiętnie na powitanie

Ona idzie z koleżanką na spacer i niespodziewanie wpadacie na siebie? Zrób jej niespodziankę i namiętnie pocałuj ją w usta. To sprawi, że ona będzie czuła się przez ciebie pożądana i nie będzie mogła doczekać się, kiedy znajdziecie się sam na sam, aby zedrzeć z ciebie ubranie i kochać się.

Gdy mocno ją tulisz, a ona czuje twoją erekcję

Kobiety lubią być mocno przytulane przez mężczyzn. W takich sytuacjach czują, kto tu jest facetem i je chroni. To dla pań bardzo przyjemne uczucie. Jeśli do tego podczas przytulania ona wyczuje twoją erekcję, to bardzo nakręcisz ją na siebie.

Gdy sadzasz ją sobie na kolanach podczas pocałunków

Kobiety kochają namiętne pocałunki, a jeśli podczas nikt sadzasz ją sobie na kolana, to jej zmysły szaleją, krew dosłownie wrze, a ona nie może myśleć o tym, że dzisiejszej nocy czeka ją smakowite danie główne.

Gdy ubierzesz dopasowaną, czerwoną koszulkę i krótkie spodenki

Zarówno mężczyzn, jak i kobiety rozpala kolor czerwony. Jeśli założysz czerwoną koszulkę, ona nie będzie potrafiła oderwać od ciebie oczu i nie tylko ich. Będzie chciała ją z ciebie ściągnąć i to jak najszybciej. Krótkie spodenki też kręcą panie. Męskie nogi są inne niż damskie. Mają odmienny kształt, sporo owłosienia i inną muskulaturę. Nic dziwnego, że dla kobiet są takie sexy.

Gdy ładnie pachniesz męskimi perfumami

Panie odbierają świat i pożądanie wszystkimi zmysłami. Jeśli użyjesz ładnych, męskich perfum ona będzie wąchać i pieścić twoją skórę. To bardzo pobudza kobiety. Postaw na bezpieczny, świeży zapach, który ewidentnie kojarzy się z męskością. Coś, co panie lubią wąchać w perfumerii, chociaż same się tym nie spryskają.

Gdy obejmujesz ją za biust lub wkładasz rękę do majtek

Są to ewidentnie erotyczne sygnały, a kobiety lubią czuć, że mężczyzna też ma na nie ochotę. W związku z tym, gdy jesteście sam na sam, możesz sobie pozwolić na nieco więcej. Obejmowanie jej za biust, czy oglądanie filmu z ręką w jej majtkach sprawi, ze tej nocy będziecie się namiętnie kochać.

Gdy pokazujesz, jak bardzo jej pragniesz, zrzucając z niej ubrania

Jeśli nie umiesz się opanować i chcesz ją jak najszybciej rozebrać, to pokazujesz jej, jak bardzo jej pragniesz. To dla kobiety impuls do rozbudzenia w niej równie silnego pożądania i zachęcenia do erotycznych igraszek.

Gdy całujesz ją w szyję, piersi, uda

Kobiety lubią być całowane nie tylko w usta, ale też w piersi, szyję czy uda. Kiedy właśnie całujesz jej sutki, ona zaczyna być wilgotna na dole, a im bardziej wilgotna jest jej pochwa, tym łatwiej doprowadzisz ją do orgazmu.

Gdy jesteś dla niej miły i starasz się sprawić jej przyjemność

Jeśli np. zrobisz jej coś do jedzenia, kupisz jej ulubione wino, spryskasz pościel czymś kwiatowym, to ona z pewnością doceni twoje starania. Kobieta widząc, że mężczyzna chce sprawić jej przyjemność, naprawdę zaczyna postrzegać go jako mega atrakcyjnego i seksownego.

Dodaj komentarz