jak powiedzieć facetowi komplement

Nie tylko kobiety chciałyby usłyszeć coś miłego podczas seksu. Mężczyźni również mają tego rodzaju potrzeby, choć mówią o nich dużo rzadziej.  Przedstawiamy 5 rzeczy, które mężczyzna chce usłyszeć podczas seksu.

Chce mieć pewność, że sprawia ci przyjemność

Facet chce wiedzieć, że w łóżku sprawia ci przyjemność i tym samym potrafi stanąć na wysokości zadania. Kobiety rzadko zachowują się jak gwiazdy porno, stąd wielu mężczyzn ma wątpliwości, czy przeżywają orgazm i są zadowolone.  W związku warto dać partnerowi do zrozumienia, że zna się na rzeczy i jest ci z nim naprawdę dobrze w łóżku.

Chce wiedzieć, co najbardziej lubisz

Jeśli on robi coś, co naprawdę lubisz i jest w tym świetny, daj mu do zrozumienia, że właśnie trafił w dziesiątkę. Nie ma znaczenia, czy chodzi o pocałunki, pozycję, pieszczoty piersi etc.  Jeśli powiesz mu, że robi to wspaniale, będzie wiedział, o czym powinien pamiętać przy kolejnych erotycznych igraszkach. On zyska pewność, a ty pieszczoty, które najbardziej lubisz. Jeśli kręcą cię jego namiętne pocałunki z języczkiem, to powiedz mu o tym. Nie zawsze trzeba rozmawiać o samej pozycji, czasem warto też napomknąć o elementach gry wstępnej, które nas kręcą.

Chce usłyszeć jakiś komplement

Nie tylko kobiety pragną poczuć, że podobają się mężczyźnie. Ta zasada działa też w drugą stronę. Facet też chce usłyszeć szczery komplement na swój temat. Na pewno kręci cię w nim niejedna rzecz. Seks to doskonała okazja, aby szepnąć mu miłe słówko;)

Chce wiedzieć, że cię kręci

Mężczyźni lubią takie wyznania jak: pragnę cię, niesamowicie mnie kręcisz, rozpalasz we mnie namiętność. Nie wstydź się ich wypowiedzieć na głos. W końcu to sama prawda, z której on powinien zdawać sobie sprawę. To tylko podgrzeje atmosferę w sypialni i nastroi go pozytywnie do erotycznych igraszek.

Chce usłyszeć, że masz ochotę na więcej

Rzucając niewinne: mam ochotę to kiedyś powtórzyć, pokazujesz facetowi, że naprawdę zna się na rzeczy, seks z nim jest nieziemski. Mężczyźni też potrzebują takich pozytywnych komunikatów.  Oni chcą wiedzieć, że ich umiejętności w łóżku w pełni nam odpowiadają.