Miłość i związki

Cechy wyglądu mężczyzn, które odrzucają kobiety

aseksualny facet

Faceci to wzrokowcy,  ale panie też zwracają uwagę na wizualną atrakcyjność mężczyzn. Pod tym względem w niczym im nie ustępujemy. W końcu facet, z którym się zwiążemy, powinien być dla nas pociągający. Jeśli w ogóle nas nie kręci, to może być co najwyżej naszym przyjacielem, ale na status kochanka nie ma co liczyć. Przedstawiamy cechy wyglądu mężczyzn, które odrzucają kobiety.

Tłuste włosy

Kobiety nie znoszą, gdy włosy faceta ociekają łojem. Niestety, wielu delikwentów, co najlepiej widać w komunikacji miejskiej, stanowczo zbyt rzadko myje głowę. W rezultacie ich fryzury są oklapnięte przez nadmiar tłuszczu. Nie chodzi tutaj o problem z nadmiernie przetłuszczającymi się włosami, ale o brak higieny. Od niektórych panów w autobusie i w hipermarkecie wręcz śmierdzi brudem.

Brudne paznokcie

Ziemia za paznokciami wygląda fatalnie. To normalne, że podczas dnia różne substancje mogą nam wchodzić za płytkę, ale do czegoś służą specjalnie szczoteczki i patyczki, którymi można usunąć nagromadzony brud. Nie tylko mężczyźni pracujący fizycznie mają problem z żałobą po kocie. Ziemia za paznokciami przytrafia się także facetom, którzy są zatrudnieni w biurze.

Cechy wyglądu mężczyzn, które odrzucają kobiety. Długie paznokcie

Tłuste włosy bardzo często idą w parze z długimi paznokciami. Facet ma wyglądać jak mężczyzna, dlatego też jego płytka nie powinna osiągać rozmiarów tipsów.  Nie ma nic bardziej aseksualnego niż długie szpony u faceta.

Otyłość

Nawet młodzi mężczyźni tyją na potęgę, przez co tracą swój atrakcyjny wygląd i stają się dla kobiet aseksualni.  Facet, który nie dba o siebie, wysyła do pań negatywny komunikat.  Skoro nie potrafi zadbać o siebie, to nie będzie potrafił troszczyć się też o swoją kobietę. Na dodatek może mieć problemy natury seksualnej i płodnością.

Śmierdzące, brudne spodnie

Zapewne nie raz jadąc autobusem, natchnęłaś się na faceta, który zapomniał wyprać spodnie. W rezultacie śmierdziało od niego uryną, a ty miałaś odruch wymiotny. Panowie nie rozumieją, że majtki zmienia się przynajmniej raz dziennie, a spodnie po kilku dniach powinny wylądować w pralce. W przeciwnym wypadku będą śmierdziały resztkami rozkładającego się moczu.

Zarost żyjący własnym życiem

Kobiety lubią mężczyzn z zarostem, ale zadbanym. Nie znosimy natomiast  sytuacji, kiedy facet pozwala mu żyć własnym życiem. Nie reguluje go, nie wyrównuje, nie dba  o niego w żaden sposób. Zbyt długa broda postarza, a lichy wąsik, który nie łączy się z brodą wygląda mało męsko.  Noszenie samego wąsa bez brody jest natomiast passe i kojarzy się ze zdjęciami wujków, które można podziwiać w rodzinnych albumach.

Noszenie szerokich bluz i dresów niezależnie od okazji

Nie mamy nic przeciwko sportowym ciuchom, jeśli facet idzie na piwo z kolegami. Niemniej, gdy w szafie nie ma ani jednego dopasowanego podkoszulka czy eleganckiej koszuli, to sytuacja wygląda już mało interesująco. Mało która kobieta chce się pokazywać z facetem, który ciągle nosi dresy. Nie musi ubierać się jak stróż w Boże Ciało, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby założył jakiś bardziej dopasowany podkoszulek i jeansy, które nie wiszą mu w kroku.

Komentarze

Irena

5 lat temu

Fakt, mężczyzna powinien być zadbany. To dotyczy zresztą też kobiet. Mężczyźni nie lubią zaniedbanych kobiet i sami też powinni się starać aby nie przynosić kobietom wstydu i ich nie odstraszać.
Zaniedbanym wyglądem można co najwyżej odstraszyć płeć przeciwną ☺

Zostaw komentarz