Miłość i związki

8 cech, które powinien posiadać mężczyzna, aby móc zostać twoim stałym partnerem

idealny partner

Szukasz faceta na stałe? To ważne, aby posiadał pewne istotne cechy. Bardzo często zapominamy o tym, że to co w ogóle nam nie przeszkadza w układzie opartym tylko na seksie, staje się prawdziwym przekleństwem w związku. Czasem robimy coś głupiego i wiążemy się z facetem, który nie nadaje się na partnera. Przedstawiamy 8 cech, które powinien posiadać mężczyzna, aby móc zostać twoim stałym partnerem.

Poczucie bezpieczeństwa

Przy facecie, z którym chcesz się związać na stałe, powinnaś czuć się bezpiecznie. To nie może być ktoś, kto jest agresywny. Dobrym partnerem nie będzie też mężczyzna, który w ogóle nie martwi się, czy wróciłaś bezpiecznie do domu. Stały partner powinien dawać ci poczucie bezpieczeństwa. Musisz mieć pewność, że nigdy cię do niczego nie zmusi, nie podniesie na ciebie ręki, ale w razie problemów, będzie cię bronił.  Dobry kandydat na stałego partnera zawsze odprowadza cię do domu, bo nie chce, żebyś sama chodziła po ulicach wtedy, gdy nie jest zbyt bezpiecznie.

Zawsze chętnie cię wysłucha

Stały partner to ktoś, komu będziesz zwierzała się z różnych rzeczy. Zarówno tych dobrych, jak i złych. Taki facet musi umieć cię wysłuchać, przytulić i sam chętnie opowiadać ci o swoim życiu. Tylko z kimś takim da się zbudować więź emocjonalną. Jeśli potraficie ze sobą rozmawiać na różne tematy, to znaczy, że macie szansę stworzyć naprawdę udany związek.

8 cech, które powinien posiadać mężczyzna, aby móc zostać twoim stałym partnerem. Jest miły

Facet, który nie potrafi być dla ciebie miły, nie mówi ci komplementów, nie wspiera cię i nie dopinguje, to kiepski kandydat na partnera. Na tego ostatniego wybieraj mężczyzn, którzy potrafią być mili i kochani, bo życie z gburem na dłuższą metę bywa męczące. Pamiętaj, przy facecie masz czuć się szczęśliwa i swobodna.

Jest świetny w łóżku

Nie chodzi tutaj o żadne wyszukane techniki i umiejętności. Technikalia nie są tak ważne jak odpowiednia atmosfera. Facet, który jest świetny w łóżku, dba o grę wstępną, jest dla ciebie czuły i namiętny. Potrafi rozgrzać cię pocałunkami z języczkiem, wiesz, że możesz się do niego przytulić w trakcie.  Zawsze cię solidnie wypieści, zanim przejdzie do finału. Jeśli on myśli tylko i wyłącznie o sobie, o tym, żeby cię tylko spenetrować, to uciekaj od niego jak najdalej. Z kimś takim nigdy nie zaznasz przyjemności.

Jest zabawny

Potrafi opowiedzieć jakiś żart, przytoczyć zabawną anegdotę, obrócić daną sytuację w żart? To świetnie, przy nim nie będziesz czuła się jak na cenzurowanym. Stały partner powinien umieć cię rozbawić i tym samym poprawić ci nastrój.

Przy nim możesz być sobą

Nie czujesz z jego strony żadnej presji, on w ogóle cię nie krytykuje, wręcz przeciwnie obsypuje cię komplementami. W rezultacie zawsze czujesz się przy nim swobodnie, nieważne, czy idziecie razem na imprezę, czy uprawiacie seks.

Potrafi być romantyczny

Tak, stały partner powinien być choć trochę romantyczny. Zabrać cię do parku na spacer, chwycić cię za rękę na alejce, przytulić i pocałować. To nie są rzeczy wykraczające poza możliwości mężczyzny. Nikt nie wymaga od niego miłosnych poematów czy śpiewania serenad pod oknem.

Stara się, abyś miała do niego zaufanie

Może kiedyś zrobił coś głupiego, ale od tamtej pory stara się odbudować twoje zaufanie. Nie okłamuje cię, lecz jest z tobą szczery. To dobry znak na przyszłość.

Komentarze (2)

pati25

2 lata temu

Takie cechy mężczyzny są najważniejsze dla kobiety.A gdyby każdy mężczyzna posiadał wszystkie te cechy to byłoby super 🙂

Irena

2 lata temu

Byłoby fajnie, jakby każdy mężczyzna posiadał takie cechy 🙂 Byłoby prościej znaleźć tego idealnego 🙂
Czasami mam wrażenie, że mężczyźni mają coraz trudniejsze charaktery, a może to my mamy coraz większe wymagania? 🙂

Zostaw komentarz