Miłość i związki

5 sposobów, w jakie facet droczy się z kobietą

droczy się

Faceci uwielbiają to robić. Dokuczają kobietom, droczą się z nimi, co jest poniekąd ich formą flirtu. Mężczyzna z reguły drażni się z tą kobietą, do której żywi głębsze uczucia. Nieustannie próbując ich rozgryźć, wyróżniłyśmy 5 sposobów, w jakie facet droczy się z kobietą. Czy znasz je wszystkie?

Rywalizuje z tobą

Mężczyźni uwielbiają rywalizację. Dlatego tak wielu z nich kocha sport i wszelkie zakłady z kolegami. Rywalizacja następuje także w relacjach damsko-męskich. I może nie przypomina wyścigu kolarskiego czy meczu piłki nożnej, ale dostarcza odrobiny adrenaliny i pikanterii w związku. Facet może rywalizować z kobietą na wszelkim polu. Czy to w kwestii gotowania czy majsterkowania. I niekoniecznie chodzi mu o pokazanie, kto jest lepszy, tylko o zwykłe droczenie się z wybranką serca.

Szuka kontrargumentów

Faceci zwykle mają własne zdanie, o ile mowa o prawdziwych facetach. Taki typ będzie więc szukał kontrargumentów w każdej, nawet tej najmniejszej dyskusji dotyczącej wyboru potrawy na kolację. Nie będzie się z tobą zgadzał i zrobi to z pełną premedytacją. Specjalnie będzie chciał ciebie zirytować, świetnie się przy tym bawiąc. To jego sposób na kobietę – droczenie się poprzez uroczą słowną walkę.

Śmieje się z Ciebie

Chyba każda z kobiet była w sytuacji, w której facet zanosił się śmiechem z jej powodu. Dla nich widok rozzłoszczonej kobiety bywa uroczy, choć nam, nie zawsze jest wtedy do śmiechu. Faceci potrafią być w stosunku do pań dość sarkastyczni. Wszystko to jest jednak okraszone dużą dozą humoru. Takie droczenie się, które zakończone jest śmiechem obydwojga jak najbardziej lubimy.

Wymyśla ci przezwiska

I nie, nie chodzi nam o czułe zdrobnienia czy określenia typu Słońce, Żabko oraz Bejbe. Przezwiska to pewnego rodzaju przytyki, które mogą odnosić się do naszych wad, niskiego wzrostu czy innych cech charakteru oraz osobowości. Nie zawsze nam się podobają, ale o to chodzi facetom. By trochę nas podręczyć i pomęczyć. kobietaW wesołym tonie oczywiście, bo nie chodzi im o obrażanie kobiety, tylko o niewinną zabawę w dokuczanie.

Łaskocze cię

Łaskotanie to chyba najbardziej okrutny element męskiej gry. Słabość, którą wykorzystać można do jakże niecnych celów. Prędzej czy później musimy skapitulować, gdyż łaskotki są niczym tortury. Facet łaskocze cię, bo chce się tylko trochę podroczyć, a przy okazji cię dotknąć. Sprytne, nieprawdaż? A jakie skuteczne w osiągnięciu celu.

Katarzyna Antos

Komentarze

Irena

5 lat temu

Czasami droczymy się tak ze swoim mężczyzną ☺ Ale w bardzo delikatny i uroczy sposób. Bez wbijania sobie szpili.
Wzajemny szacunek jest najważniejszy. Nawet podczas zabawy ☺

Zostaw komentarz