Seks

Dekalog mężczyzny związany z seksem

udany seks

To nie jest tak, że kobiety w ogóle nie mają ochoty na seks ze swoim facetem. Często jednak diabeł tkwi w szczegółach.  Mężczyźni nie do końca wiedzą, jak wyjść z propozycją i w rezultacie popełniają błędy, które następnie są źle interpretowane przez panie. W związku z tym opracowałyśmy dekalog mężczyzny związany z seksem.

Nie proponuj spotkania w ostatniej chwili

Wielu mężczyzn marnuje szansę na wspólną noc już na samym starcie. Kobieta jest chętna i tęskni, ale jak facet o północy napisze jej, że ma wpaść do niego na noc, to i tak nic z tego nie wyjdzie. Dzieje się tak z kilku powodów. Po pierwsze, o północy chce się jej spać. Po drugie, jest niegotowa na taką propozycję. Kobiety potrzebują trochę czasu, żeby przygotować się na spotkanie z mężczyzną. Po trzecie, na ulicach nie jest o tej porze bezpiecznie. Po czwarte, część kobiet może poczuć się urażona, że facet traktuje ją jak call girl. Jeśli naprawdę chcesz spędzić z nią noc, zasugeruj po południu, że chcesz się spotkać. Najpóźniej między 16 a 19 napisz i dowiedz się, gdzie jest i co robi.  Jeśli nawet powie ci, że jest ze znajomymi, to możesz przecież zapytać, do  której zamierza się z nimi widzieć. Można to zrobić na luzie i żartobliwie. Jeśli odpisze, że o tej godzinie będzie wolna, to możesz zapytać, czy chciałaby do ciebie wpaść na noc.  Gwarantujemy, że twoja skuteczność od razu się poprawi. Po pierwsze, będzie wiedziała, że chcesz się spotkać i będzie mogła to sobie rozplanować czasowo, wyjść wcześniej ze spotkania, aby wpaść do domu i się przebrać.  Po drugie, w ten sposób nie ryzykujesz, że się na ciebie obrazi.

Nie każ jej pomykać do siebie w środku nocy

Jeśli chcesz się spotkać, a jest późno, to zaproponuj, że po nią wpadniesz/przyjedziesz. To zawsze robi dobre wrażenie na kobietach i utwierdza je w decyzji, że chcą się spotkać. Proponując, że po nią wpadniesz, pokazujesz też, że ją szanujesz i się o nią troszczysz.

Zbuduj odpowiednią atmosferę

Kobiety nie lubią, jak mężczyzna od razu przechodzi do rzeczy.  Nie myśl tylko o sobie, postaraj się, aby i ona była zadowolona. Pomoże w tym odpowiednia atmosfera. Zawsze to inaczej, jak nie rzucasz się na nią już w progu, tylko najpierw trochę z nią porozmawiasz, poprzytulasz etc.  Zadbaj o to, aby nikt wam nie przeszkadzał i zamknij na klucz drzwi do pokoju, wycisz telefon, zasłoń okna.

Dekalog mężczyzny związany z seksem. Bądź czuły

Kobiety potrzebują nieco innych bodźców, by poczuć satysfakcję w sypialni. Nie wystarczy skupić się na właściwych partiach ciała, należy również zadbać o czułość. Dla kobiet przytulanie, obejmowanie, pocałunki etc.  są bardzo ważne. Bez nich seks zawsze zostanie odebrany jako mało udany, wręcz kiepski. Kobiety często tracą zainteresowanie erotycznymi igraszkami, bo brakuje im czułości, a sama penetracja to dla nich żadna przyjemność.

Pamiętaj o grze wstępnej

Namiętne pocałunki, pieszczoty szyi, piersi, ud i pośladków – istnieje naprawdę wiele sposobów, abyś rozgrzał swoją kobietę i mocno ją podniecił. Gra wstępna to podstawa, bez niej ona nie będzie miała z seksu żadnej frajdy. U kobiet podniecenie stymuluje lubrykację pochwy, bez niej erotyczne igraszki oznaczają tylko ból.

Miej zawsze przy sobie prezerwatywy

Nie ma chyba nic gorszego, jak rozgrzać siebie i swoją partnerkę, po czym stwierdzić, że nie masz na stanie prezerwatyw. Jeśli planujesz z nią wspólną noc, to zaopatrz się w nie, zanim przejdziesz do rzeczy.  Nie zakładaj, że ona bierze tabletki i antykoncepcji nie traktuj jako wyłącznie jej problemu.

Mów jej miłe rzeczy

Kobiety w sytuacjach intymnych liczą na jakiś komplement z ust mężczyzny. To nastraja je pozytywnie do erotycznych igraszek. Gdy czujemy się piękne przy facecie,  stajemy się bardziej otwarte, a sam seks jest zdecydowanie lepszy. Poza tym kobiety, które często słyszą komplementy z ust swojego partnera, mają ochotę kochać się z nim równie często jak on.

Przytulaj po

Największym grzechem mężczyzn jest odwracanie się na bok i spanie. Nie ma chyba kobiety, której takie zachowanie by odpowiadało. W związku z tym przytul ją po seksie, spraw, by poczuła się przy tobie komfortowo. Jeśli po będziesz ją przytulał i całował, na pewno będzie chciała się z tobą kochać w przyszłości. Jeśli pominiesz te elementy, musisz liczyć się z tym, że jej entuzjazm do erotycznych igraszek z tobą w roli głównej gwałtownie osłabnie.

Spędź z nią noc

Ona na pewno nie powie ci tego wprost, ale będzie chciała, żebyście razem spędzili noc. Kobiety lubią być w nocy obejmowane przez swojego faceta. To zapewnia im poczucie bezpieczeństwa i dostarcza wiele frajdy. Jeśli będziecie spać wtuleni w siebie, na pewno nie będzie ci w przyszłości odmawiała seksu, bo stwierdzi, że z tobą jest jej cudownie. Przytulanie to też najlepsza recepta na to, aby przestać  bać się konkurencji. Zauważono, że kobiety, które są często przytulane przez swojego mężczyznę, na ulicach nie oglądają się za innymi. Nawet bardzo przystojny facet przestaje być zagrożeniem, jeśli jesteś czuły i delikatny w łóżku. Ty bowiem zaspokajasz wszystkie jej potrzeby.

Pocałuj ją na dzień dobry

Kobiety lubią być całowane na przebudzenie. Ona na pewno doceni ten  gest i nie będzie potrafiła przestać o tobie myśleć w ciągu dnia. Możesz liczyć na powtórkę kolejnej nocy, jeśli to zrobisz;)

Komentarze

Zostaw komentarz