Seks

Jak obkurczyć pochwę i czerpać większą radość z seksu?

jak obkurczyć pochwę

Na temat  penisa powstało wiele publikacji naukowych, w których analizowano wpływ wielkości członka na satysfakcję z życia erotycznego. Tymczasem o rozmiarze waginy mówi się niewiele w kontekście orgazmów.  Jak obkurczyć pochwę i czerpać większą radość z seksu?

Rozmiar pochwy ma znaczenie

Z przeprowadzonych badań wynika, iż 60% pań zastanawia się, czy ich rozmiar pochwy jest właściwy i tym samym dostarcza partnerowi niezapomnianych wrażeń. O ile mężczyźni chętnie podejmują dyskusje w internecie nt. swoich członków, o tyle kobiety nie roztrząsają publicznie kwestii związanych ze swoją waginą.  Panowie cieszą się, gdy ich penis osiąga ponadprzeciętne wymiary, podczas gdy przedstawicielki płci pięknej martwią się, gdy w ich pochwie jest za dużo luzu.

Ciasna pochwa gwarancją większej satysfakcji seksualnej

Kobiety, które nie uprawiały jeszcze seksu, mają pochwę stosunkowo małą i ciasną, a wszystko to zasługa błony dziewiczej, która ulega przerwaniu dopiero podczas pierwszego stosunku. Temu wydarzeniu towarzyszy krwawienie.  Ponadto duży wpływ na wielkość pochwy ma nasza budowa ciała. Drobne kobiety nawet po pierwszym razie mogą cieszyć się stosunkowo wąską pochwą, co wpływa korzystnie na satysfakcję seksualną obojga partnerów.  Penis mężczyzny podczas penetracji ulega silnej stymulacji, natomiast kobieta silniej odczuwa rytmiczne ruchy swojego partnera, przez co łatwiej przychodzi jej osiągnięcie orgazmu.

Dlaczego pochwa staje się zbyt luźna?

Niestety, zdarza się, że niektóre panie w wyniku porodu siłami natury, częstego uprawiania seksu lub stosowania zbyt dużych gadżetów erotycznych, skarżą się na nadmierne rozciągnięcie ścian pochwy. Ich wagina staje się wówczas dość luźna, a seks z partnerem przestaje dostarczać obopólnej przyjemności. Kobieta nie odczuwa obecności penisa w trakcie penetracji, natomiast stymulacja członka również dla mężczyzny okazuje się niedostateczna.  Czasem pomocna może okazać się zmiana pozycji. Zdarza się jednak, że w skrajnych przypadkach kobieta  decyduje się na chirurgiczne zwężenie pochwy.

Trening mięśni Kegla zintensyfikuje doznania erotyczne

Jeśli chcesz długo cieszyć się dostatecznie wąską pochwą, która przekłada się na udany seks, powinnaś regularnie ćwiczyć mięśnie Kegla. Trening ten możesz przeprowadzić, nawet gdy siedzisz za biurkiem w pracy. Polega on na regularnym, kilkusekundowym zaciskaniu odpowiednich partii mięśni. Na początku ćwiczenia powtarza się w kilku seriach, a gdy nabierzemy już nieco wprawy w kilkudziesięciu.  Zaciskając mięśnie Kegle w trakcie seksu, zapewniasz wam obojgu dodatkową stymulację, która wpływa dodatnio na doznania czerpane z erotycznych igraszek.

Dlaczego warto stosować spray obkurczający pochwę? clit stim spray obkurczający pochwę

LoveStim Clit Stim  spray obkurczający pochwę i pobudzający podniecenie stanowi świetne rozwiązanie dla kobiet, które skarżą się na zbyt luźną waginę. Środek ten przynosi natychmiastowe rezultaty. Wystarczy go użyć w trakcie gry wstępnej, by doświadczyć niezapomnianych doznań podczas erotycznych igraszek.  LoveStim Clit Stim  spray obkurczający pochwę umieszczamy zarówno wewnątrz waginy, jak i aplikujemy go na łechtaczkę.  Jeśli jesteś żądna przygód  i chcesz poczuć silniejsze podniecenie, koniecznie musisz wypróbować ten produkt.  LoveStim Clit Stim  spray obkurczający pochwę zawiera tylko bezpieczne i sprawdzone składniki.  Tuż po aplikacji możesz odczuwać mrowienie i przeszywające ciepło. Twoja pochwa stanie się ciasna jak przed pierwszym razem i niezwykle wrażliwa na dotyk. Spray zaaplikowany na łechtaczkę sprawia, że ta staje się bardziej podatna na dotyk, dzięki czemu kobieta może łatwiej osiągnąć orgazm.  Spray obkurczający pochwę Clit Stim możesz dyskretnie zamówić w sklepie internetowym Erozkosz.pl

Tekst partnera

Komentarze (4)

Zostaw komentarz