Seks

7 rzeczy, dzięki którym ona będzie chciała kochać się tylko z tobą

idealny kochanek

Chcesz, żeby kobieta nie wypuszczała cię z łóżka? Marzysz o tym, żeby was seks był regularny? Przedstawiamy 7 rzeczy, dzięki którym ona będzie chciała kochać się tylko z tobą.

Odpowiednia atmosfera

Mężczyźni w ogóle  nie zwracają zbytniej uwagi na atmosferę, nie mają co do niej większych oczekiwań. Kobiety natomiast lubią wcześniej porozmawiać, usłyszeć jakiś komplement, trochę się poprzytulać, wypić po lampce wina. To je nastraja na erotyczne igraszki.

Pocałunki, dużo pocałunków

Kobiety lubią pocałunki, dobrze, abyś całował ją na co dzień, także wtedy, gdy po nią przyjeżdżasz lub gdy ją odwozisz do domu. Całował ją na dzień dobry po wspólnej nocy. Całował podczas gry wstępnej, w trakcie i po. Dla wielu kobiet najbardziej podniecającą rzeczą są właśnie pocałunki z języczkiem.  Wielu facetów nie umie się całować, robią to za delikatnie, albo podrażniają gardło swoich partnerek. Namiętny i podniecający pocałunek to taki, w którym dość mocno penetrujecie się językami, ale nie dochodzicie do migdałków.

7 rzeczy, dzięki którym ona będzie chciała kochać się tylko z tobą.  Częste obejmowanie w pasie

Obejmowanie w pasie ma dla wielu z nas mocno erotyczne przesłanie. W końcu z talii blisko zarówno do pośladków, jak i piersi. Lubimy też czuć bliskość swojego faceta, zwłaszcza gdy nie tylko nas obejmuje ręką, ale też zdecydowanie przygarnia do swojego boku.

Komplementy w trakcie seksu

Kobiety lubią komplementy, te powinny padać zarówno podczas seksu, jak i w sytuacjach nieerotycznych. Jeśli sprawisz, że kobieta będzie czuła się przy tobie piękna, na pewno będzie chciała kochać się tylko z tobą.  Obudź w niej boginię seksu za pomocą komplementów dotyczących wyglądu.

Przytulanie po seksie

Kobiety uwielbiają przytulać się do faceta po seksie. Jeśli chcesz w niej rozbudzić namiętność, obejmuj ją po erotycznych igraszkach. Takie zachowanie jest zawsze pozytywnie odbierane. Twoje notowania w jej oczach gwałtownie rosną.  Kobiety zdradzają wtedy, gdy ich potrzeby nie są zaspokajane w związku. Jeśli przytulasz ją, okazujesz czułość i mówisz komplementy, ona nie będzie miała powodu, by spojrzeć na mistera Polski. Panie na co dzień chcą się czuć pożądane i kochane. Gdy otrzymują od faceta pozytywne sygnały, chętnie uprawiają z nim seks. Mogą to nawet robić każdego dnia, jeśli tylko nie mają okresu.

Trzymanie ręki na kolanie

Kobiety bardzo lubią ten gest, bo jest dla wielu z nich zwiastunem upojnej nocy. Jeśli chcesz podgrzać atmosferę w waszym związku, na co dzień, gdy gdzieś wychodzicie lub siedzicie razem przed telewizorem, trzymaj  rękę na jej kolanie.  To ją podnieci.

Niespodziewane pocałunki w szyję

W ogóle nie wiesz, jak jej pokazać, że masz na nią ochotę? Pocałuj ją znienacka w szyję, zrób to namiętnie. Na pewno udzieli jej się twoje podniecenie. Kobiety chcą się kochać z mężczyznami, którzy są namiętni, a zarazem czuli i mówią im komplementy.

Komentarze (3)

Mindi

2 lata temu

Kobieta chce kochać się z mężczyzną dlatego, że jest nim zauroczona i w nim zakochana. Wtedy każdy gest jest wielką przyjemnością i chce być tylko z tym wybranym. Nie wystarczy, że mężczyzna zacznie wykonywać te gesty i mógłby mieć każdą kobietę.

Irena

2 lata temu

Kobiety lubią gdy mężczyźni sá czuli. Gdy traktują je jak księżniczki, zwłaszcza podczas seksu i tuż po nim.
Ale jeśli mężczyzna jest taki przez cały czas na pewno ma udane życie erotyczne ze swoją partnerką ☺

Zostaw komentarz