Miłość i związki

10 sygnałów, które świadczą o tym, że facet jest w Tobie zakochany

zakochany

Każda zakochana kobieta chciałaby mieć pewność, że dany facet rzeczywiście coś do niej czuje. Dzięki niektórym sygnałom można to zweryfikować. Przedstawiamy 10 takich sygnałów, które świadczą o tym, że facet jest w tobie zakochany.

Poświęca się dla Ciebie

Facet mimo swoich innych planów na wieczór idzie razem z Tobą na urodziny przyjaciółki? Dla niego to duże poświęcenie. W końcu mógł wybrać mecz czy piwo z kumplami. Nie każdy mężczyzna potrafi zrezygnować z tego co lubi dla kobiety. Doceń to moja droga!

Słucha, co do niego mówisz

Kobiety lubią dużo mówić, co nie znaczy, że faceci to z natury milczące typy. Ale umiejętność słuchania i wyraźne zainteresowanie podczas rozmowy to już coś. Gdyby facetowi nie zależało, pewnie nawet nie dałby Ci skończyć mówić, niezależnie od tego, o czym właśnie mu opowiadałaś. Z tym wiąże się także szacunek do rozmówcy, więc dobrze, że facet taki ma.

Pisze do Ciebie na dzień dobry i dobranoc

Niby nic takiego, krótka wiadomość na rozpoczęcie dnia i jego pożegnanie, ale jednak kobieta czeka na tego SMS-a, i od razu odczuwa jego brak. Facet, który codziennie wysyła Ci tego typu wiadomości, najwyraźniej jest w Tobie zakochany. W końcu od kolegów nie dostajesz takich wiadomości.

Przedstawia Cię znajomym i rodzinie

Facet nie przedstawia wszystkich nowych koleżanek swoim znajomym i rodzinie. Tylko wyjątkowe osoby mogą dostąpić tego zaszczytu. Masz więc powód do radości, kiedy dany facet wprowadzi Cię w swój krąg przyjaciół i bliskich. A najlepsze jest to, jak podczas pierwszych rozmów orientujesz się, że znajomi już coś o Tobie wiedzą. To znaczy, że facet rozmawiał z nimi o Tobie, kochana.

Uwzględnia Cię w planach na przyszłość

Kiedy jesteśmy zakochani planujemy różne rzeczy, ale myślimy już jako „my”. Zakochany facet będzie więc planował przyszłość, z uwzględnieniem twojej osoby. W końcu nie jest już sam, więc wakacje czy inne kwestie będzie ustalał razem z ukochaną.

Trzyma wszystkie prezenty od Ciebie

Książka podarowana na początku waszej znajomości, masa innych drobiazgów na półkach i w szufladach – facet zachowa wszystkie prezenty od Ciebie. Wystarczy, że go odwiedzisz, a zobaczysz, że pije z kubka, który był ostatnim prezentem, czy na honorowym miejscu trzyma książkę od Ciebie. Może to sentymentalne, ale niezwykle urocze.

Jest o Ciebie zazdrosny

Denerwuje się, kiedy uśmiechnięta rozmawiasz ze swoim kumplem. Widzi inne spojrzenia mężczyzn i czuje ukłucie zazdrości. Obawia się konkurencji, zależy mu na Tobie, dlatego w jego uczuciach pojawia się zazdrość. Jeśli nie jest chorobliwa, możesz spać spokojnie.

Daje Ci prezenty

Nie musisz dostawać od faceta diamentowych kolii, bo w miłości nie chodzi o rzeczy materialne. Prezentem może być kwiat zerwany podczas spaceru na łące czy wyjście do teatru. Samodzielnie przygotowana kolacja lub ulubione ciastko zapakowane do pracy. Takie drobnostki są dowodem na uczucie, więc postaraj się je dostrzegać.

Dba o Ciebie, kiedy źle się czujesz

Możesz mieć gorszy czas, być chora i nie czuć się najlepiej. Zakochany w Tobie facet dostarczy chusteczki czy pobiegnie do apteki. Zdarzają się i tacy, co rosół ugotują, lub chociaż zaparzą herbaty. Ze świecą szukać dziś takich mężczyzn.zakochany facet

Kiedy jest przy Tobie, skupia się na Twojej osobie

Facet, który kocha, skupia swoją uwagę na Twojej osobie. Słucha Cię, jest blisko i nie odbiera non stop telefonów z pracy. Ma czas tylko dla siebie, bo świata poza Tobą nie widzi. Tym bardziej, jeśli nie widujecie się codziennie. Lecz w natłoku obowiązków on zawsze ma czas by napisać czy zadzwonić, albo przyjechać, kiedy tak bardzo go potrzebujesz.

Katarzyna Antos

Dodaj komentarz