zauroczony facet

Facet nie pozostaje obojętny pod wrażeniem kobiety. Będzie się starał, co łatwo można zaobserwować. Co robi zauroczony facet? Skup się i zacznij dostrzegać pewne zachowania! Przekonaj się, że zakochani ludzie zachowują się inaczej!

Szuka kontaktu

I nie tego elektrycznego drogie panie, ale kontaktu z drugą osobą (czyt. kobietą). Za szukaniem kontaktu kryje się próba porozumienia wszelkimi dostępnymi kanałami. Czy to będzie Facebook, Instagram, telefon czy tradycyjna poczta nie ma znaczenia. Zauroczony facet będzie jak najczęściej starał się skontaktować z kobietą. Na dodatek sam będzie inicjował kontakt i rozpoczynał rozmowę. Kobieta może liczyć na ekspresową odpowiedź na wiadomość, ponieważ facet pragnie tego kontaktu i za wszelką cenę będzie starał się go utrzymać. Jeśli facet wysyła wiadomości do kobiety, dzwoni do niej i to nie tylko wtedy, kiedy rzeczywiście ma jakąś sprawę, z pewnością chodzi o coś więcej.

Chce spędzać z tobą czas

Facet, na którym kobieta zrobiła ogromne wrażenie będzie chciał spędzać z nią jak najwięcej czasu. Będzie dążył do tego, by być blisko ukochanej. Nic dziwnego, kierują nim silne emocje, stąd takie zachowanie. Zauroczony mężczyzna jest zdolny do zmiany swoich planów, a wszystko to dla kobiet i miłości. Wspólny czas jest przecież spoiwem całej relacji. Czy to będzie spacer czy pomoc przy zakupach, wyjście do kina czy spotkanie przy kawie – każdy pretekst będzie dobry, by pobyć razem. Ale pamiętajmy, że czas to nie tylko wyjścia, ale także telefony, długie rozmowy czy przebywanie ze sobą także w milczeniu.

Sypie komplementami

Każdy facet, który zauroczony jest kobietą będzie prawił jej komplementy. I to nie takie na zasadzie „fajna dziewczyna”. Facet powie kobiecie, że jest piękna, inteligentna, wyjątkowa. Posłuży się słowami, które mają za zadanie trafić do serca jego wybranki. A wszystko to będzie szczere. W takich słowach od razu da się wyczuć kłamstwo. Mimo nieśmiałości czy obaw, komplementy będą się pojawiać, by pokazać zainteresowanie i być może kiełkujące uczucie. Niech nie dziwi fakt, że facet może być aż do bólu miły. On po prostu się stara, co nie zawsze jest racjonalnym zachowaniem, ale i tak uroczym.

Dostrzega zmiany

zakochany facetKolega raczej nie zwróci uwagi na to, co kobieta zmieniła w wyglądzie czy zachowaniu. Ale zainteresowany facet, to już inna para kaloszy. Taki typ od razu zauważy zmianę fryzury czy dostrzeże nowe okulary. Każdy aspekt życia jego wybranki stanie się nagle nad wyraz interesujący. Posty na profilu społecznościowym, życie zawodowe – każda zmiana będzie dla niego ważna, gdyż prowadzi do lepszego poznania drugiej połówki. Sęk w tym, czy dana kobieta również straci głowę i da się poznać.

Katarzyna Antos