Miłość i związki

10 rzeczy, które robi facet zainteresowany kobietą

facet zainteresowany kobietą

Zastanawiasz się, czy podobasz się danemu facetowi? Takie pytanie zadają sobie tysiące kobiet każdego dnia. Czy mu zależy? Czy w ogóle mu się podobam? Masz wątpliwości? Sprawdź 10 rzeczy, które robi facet zainteresowany kobietą!

Lajkuje Twoje posty i zdjęcia

W dzisiejszych czasach znajomości bardzo często zaczynają się w sieci. A nawet jeśli nie, to i tak prędzej czy później wymieniamy się kontaktami na portalach społecznościowych. Obecnie to tak naturalne jak wymiana numerów telefonów. Facet zainteresowany kobietą będzie przeglądał jej profil w sieci, lajkował zdjęcia i posty, nawet te stare, o których już dawno zapomniałaś. Interesuje się Tobą, więc nic dziwnego, że sprawdza Cię w sieci.

Uważnie Cię słucha

Zaskoczył Cię fakt, że facet którego ledwo co poznałaś zapamiętał czym się zajmujesz czy jaki kolor uwielbiasz? To znaczy, że uważnie Cię sucha. Stara się zapamiętać o Tobie jak najwięcej, by móc Cię lepiej poznać i pozytywnie zaskoczyć. Uwierz, że facet, któremu się spodobałaś, będzie chciał wiedzieć o Tobie wszystko. Będzie pytał, spędzał z Tobą czas i słuchał tego, co do niego mówisz.

Przedstawia Cię znajomym

To jeden z podstawowych kroków w każdej bliższej relacji. Przedstawienie kobiety swoim znajomym jest wprowadzeniem jej w swój prywatny świat, krąg najbliższych znajomych. A takich rzeczy nie robi się każdego dnia. Jeśli więc facet przedstawia Cię znajomym, nalega, byś ich poznała, to wiedz, że ma wobec Ciebie jakieś zamiary.

Wysyła Ci wiadomości w nocy

Facet pisze do Ciebie w nocy, mimo tego, że wstaje wcześnie rano do pracy? Czeka na wiadomość, że bezpiecznie wróciłaś do domu? Martwi się, zależy mu na Tobie. Nie zaśnie, jeśli nie dostanie od Ciebie odpowiedzi. Urocze i miłe – chyba każda kobieta uwielbia takie wiadomości, nawet w środku nocy.

Robi Ci prezenty niespodzianki

Nie masz urodzin ani imienin, a facet właśnie wręcza Ci kwiaty. Daje drobiazg, który wybrał specjalnie dla Ciebie. Pragnie sprawić Ci radość, chce zobaczyć uśmiech na Twojej twarzy. Już samo zadowolenie kobiety i szeroki uśmiech są dla niego ogromną satysfakcją. A która kobieta nie lubi niespodzianek!

Trzyma Cię za ręce

Idziecie przez miasto, a on łapie Cię za rękę. Leżycie przytuleni, a on szuka Twojej dłoni. Taki mały gest jest oznaką przywiązania, zaufania i bezpieczeństwa. Facet, któremu nie zależy na kobiecie nie przywiązuje wagi do takich drobnostek. Skoro Twój wymarzony facet trzyma Cię za ręce, niech tak już zostanie.

Śmieje się z Twoich żartów

Możesz nie być mistrzynią w opowiadaniu dowcipów, ale facet i tak będzie śmiał się z Twoich żartów. Będzie to robił, bo mu na Tobie zależy, bo właśnie dla niego jesteś idealna i masz poczucie humoru, może nie jest ono doskonałe, ale dla niego liczysz się tylko Ty.

Uśmiecha się do Ciebie

Gdy tylko wasze spojrzenia się potkają, facet uśmiecha się do Ciebie. I ten uśmiech jest wyjątkowy, przeznaczony tylko dla Ciebie. On tylko czeka, kiedy skierujesz wzrok w jego stronę. A najlepiej, jak odwdzięczysz się tak samo pięknym uśmiechem.

kobietaWpatruje się w Ciebie niczym w obrazek

Facet wciąż na Ciebie spogląda. W sumie, to nie może oderwać oczu. Komplementuje Twoją urodę i charakter. Podobasz mu się, więc to okazuje. I może wyglądać dziwnie, z wlepionymi w Ciebie oczami, ale najprawdopodobniej oszalał na Twoim punkcie, więc chyba możesz mu wybaczyć.

Katarzyna Antos

Komentarze (3)

pati25

5 lat temu

Czy każdy facet zainteresowany kobietą lajkuje jej zdjęcia na fb.Chyba nie.Ale na pewno nobi inne rzeczy.Chociażby te wymienione w artykule 🙂

dulcynea

5 lat temu

Mój mąż nie konta na fb , więc z wiadomych przyczyn nie będzie mnie lajkował. Zresztą moja działalność na fb nie jest intensywna.
Bardziej w realu jestem aktywna i tu mąż mi kibicuje na każdym kroku .
Wpatruje się we mnie , jak w obrazek , aż się boję … po tylu latach małżeństwa 🙂 🙂 🙂

Irena

5 lat temu

Akurat mój mężczyzna mimo iż posiada Fb, nie jest fanek klikania polubień. Oczywiście jak się poznaliśmy to odnalazł mnie poprzez ten właśnie portal społeczny, gdyż znał tylko moje imię i męża mojej koleżanki 🙂
Natomiast cała reszta się zgadza, od razu praktycznie poznałam jego rodzinę i znajomych. Z dumą opowiadał wszystkim, że ma kobietę i jest zakochany 🙂 Najgorzej zniosły to jego koleżanki, jedna nawet obraziła się na amen.

Zostaw komentarz