zwiazek

Potrzeba czasu, by dobrze poznać drugiego człowieka, zwłaszcza faceta. Bywają jednak znajomości, przy których czujemy się doskonale i mamy wrażenie, jakbyśmy znali się od dawna. Moment zauroczenia może zaburzyć nasze spojrzenie na relację. Sprawdź, jaki jest facet, z którym się spotykasz. Wnikliwa obserwacja i analiza pomoże ci w ocenie poznanego mężczyzny.

Trudna sfera uczuć

Uczucia bywają trudne, szczególnie jeśli chodzi o ich okazywanie. Faceci miewają z tym problem, co może mieć głębokie podłoże, np. w relacjach z rodzicami. Kobieta powinna sprawdzić, jakie relacje przede wszystkim z ojcem ma facet, z którym aktualnie się spotyka. Dlaczego to takie istotne? Dobre stosunki z ojcem są przykładem tego, że dany mężczyzna jest potencjalnym materiałem na ojca. Kontakt z bliskimi jest ważny. Bardziej rozwija sferę emocjonalną. Wówczas facet będzie chętniej okazywał uczucia kobiecie i nie będzie bał się miłości. Niektórzy mężczyźni unikają publicznego dotyku czy pocałunków. Nie robią tego bez powodu.

Stosunek do alkoholu

Stosunek do alkoholu to być może dla niektórych nic nie znaczący drobiazg, ale na drodze budowania związku czy prawdziwej miłości ma on kluczowe znaczenie. Facet może nie wyobrażać sobie wyjścia z domu bez ostro zakrapianej imprezy. Równie dobrze może sięgać po piwo okazjonalnie. W końcu odrobina alkoholu jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Zastanawiający będzie fakt, gdy alkohol jest stałym punktem w życiu faceta. Taki stosunek do wysokoprocentowych trunków powinien wzbudzić czujność kobiety.

Kwestia wyglądu

Wygląd to może nie nadrzędna kwestia, ale także ważna. Nie chodzi nam o faceta, który długi godziny spędza przed lustrem, ale o mężczyznę, który po prostu o siebie dba. Wie, co założyć na daną okazję i ma w szafie koszulę. Uwierzcie, że są mężczyźni, którzy nie mają w szafie ani jednej koszuli. Zadbany facet od razu jest bardziej atrakcyjny w oczach kobiety. A jeśli dba o siebie, zadba również o swoją partnerkę.

Znaczenie pracy

Praca stanowi jeden z fundamentów ludzkiego życia. Najlepszą sytuację mamy wtedy, gdy facet lubi swoją pracę. Nie przysłania ona całego świata, ale jest satysfakcjonująca. Pracoholik, dla którego najważniejsze są pieniądze, nigdy nie da kobiecie tego, czego tak potrzebuje. Miłości nie da się przecież kupić drogimi prezentami. Istotny jest przede wszystkim czas spędzany razem. Pamiętajmy o tym!

Jego znajomi

facet, z którym się spotykaszKażdy facet jest innym typem osobowości. Lecza nawet introwertycy mają znajomych. Przyjaciele czy kumple odgrywają w życiu niezwykle ważną rolę i nie zastąpi ich żadna dziewczyna. Jeśli facet ma znajomych, nie zamyka się na świat – będzie chciał rozwijać znajomości, także z kobietami. Być może szybciej otworzy się na miłość, niż zamknięty w sobie, zagubiony chłopiec. Sprawdź, czy facet, z którym się spotykasz ma swoich znajomych i spróbuj ich poznać. Idealnie będzie, jeśli sam przedstawi ci znajomych. 

Katarzyna Antos