Seks

5 rzeczy, które robiąc po seksie, wzmacniacie waszą relację

jak wzmocnić relację

Seks był wspaniały, ale równie ważne jest to, co robicie po nim. Odpowiednie gesty mogą umocnić waszą relację zarówno pod względem emocjonalnym, jak i erotycznym. Dlatego nie wahaj się, tylko już dziś włącz je do swojego repertuaru. Przedstawiamy 5 rzeczy, które robiąc po seksie, wzmacniacie waszą relację.

Obsypywać się pocałunkami

Mężczyźni rzeczywiście po orgazmie najchętniej położyliby się spać, ale kobiety uwielbiają być obsypywane pocałunkami. Warto choć przez chwilę zafundować sobie mały pocałunkowy maraton.   Pamiętaj, nie ma znaczenia, kto wyjdzie z inicjatywą. To ty możesz zacząć go całować.  Kto wie, może po namiętnych całusach nabierzecie ochoty na małą powtórkę;)

Zasypianie razem skóra przy skórze

Po erotycznych igraszkach dobrze jest też położyć się razem spać. Gdy będziecie tulili się, wzmocnicie swoją więź. Jeszcze lepszy efekt uzyskacie, gdy będziecie zasypiać nago, skóra przy skórze.  Z punktu widzenia biologii taki kontakt to wspaniała sprawa. Poza tym jeśli w nocy nabierzecie ochoty na więcej, zaoszczędzicie czas na ściąganie z siebie ubrań;)

5 rzeczy, które robiąc po seksie, wzmacniacie waszą relację. Mocno się przytulać

Nic tak nie umacnia waszej relacji jak mocne przytulanie po seksie. Nawet jeśli na co dzień się przytulacie, to po erotycznych igraszkach nie powinniście rezygnować z tej formy bliskości. Jeśli wahasz się, czy możesz mu zawracać głowę, gdy jest śpiący, mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyście przytulali się także wtedy, kiedy on śpi. Zawsze może cię objąć.

Prawić sobie komplementy

Obydwoje ich potrzebujecie. Każde z was pragnie poczuć, że jest atrakcyjne dla drugiej połówki. To nas pozbawia niepotrzebnych ograniczeń, które rodzą się w naszych głowach. Udany seks ma miejsce wówczas, gdy czujecie się przy sobie swobodnie i wzajemnie się akceptujecie. Możesz pierwsza powiedzieć mu komplement;)

Głaskać się po plecach i włosach

To bardzo zmysłowe doświadczenie, które jednocześnie zbliża do siebie partnerów. Możecie się głaskać po plecach, włosach, rękach, brzuchu, jego owłosionej klacie.  Taki delikatny dotyk jest niezwykle przyjemny i za jego pośrednictwem też możesz wyrazić uczucia, którymi go darzysz.

Dodaj komentarz