jak podniecić kobietę

Mężczyźni często w ogóle nie zdają sobie sprawy, jak za sprawą drobnych gestów mogą podniecić kobietę i sprawić jej ogromną przyjemność. Czasem wystarczy naprawdę niewiele. Radzimy nie czerpać wiedzy w tym zakresie z filmów porno, lecz skupić się na realnych oczekiwaniach pań. Przedstawiamy 15 rzeczy, którymi mężczyzna może podniecić kobietę.

Pocałunek w szyję

Tak, jest to silny erotyczny bodziec dla wielu pań. Jeśli planujesz wspólną noc, możesz wyrazić to w prosty sposób. Wystarczy, że pocałujesz kobietę w szyję.  To silnie ukrwiona część ciała,  na którą dotyk działa pobudzająco. Nic nie nastraja kobiety na seks tak dobrze, jak odpowiednio dobrane gesty. Pocałunek w szyję jest subtelny i erotyczny zarazem. Po nim większość kobiet doskonale zdaje sobie sprawę, że tej nocy nie spędzi w pojedynkę.

Pocałunki w dekolt

Kobiety lubią być całowane nie tylko w szyję, ale też w dekolt.  Skóra jest tam cieniutka i niezwykle wrażliwa na dotyk. Dlatego nawet delikatne pocałunki potrafią być niezwykle rozpalające.  Jeśli chcesz, by ona także zapłonęła namiętnością, możesz przejść od pocałunków szyi do pocałunków w dekolt.

Pocałunki w uda

W lecie, gdy kobiety zakładają krótkie spódniczki  i sukienki, można zainicjować seks od całusów w kolano, które zmierzają coraz wyżej. Uda są wrażliwe na pieszczoty, poza tym takie gesty rozpalają wyobraźnię kobiet do czerwoności.

Komplementy wypowiedziane w trakcie gry wstępnej

Kobiety lubią usłyszeć w trakcie gry wstępnej, że są piękne i atrakcyjne dla swojego mężczyzny. Komplement wypowiedziany niskim głosem w przerwie pomiędzy pocałunkami  ma naprawdę niezwykłą moc.  Faceci często w ogóle nie zdają sobie sprawy, że miłe słowa, które padły wcześniej, nie mają takiego znaczenia i siły rażenia jak te, które panie słyszą w trakcie seksu.

Miła wiadomość w środku dnia

To może być zwykły komplement: „masz taką kobiecą figurę, że nie mogę przestać o tobie myśleć”.  Może też być nieco bardziej pieprznie: „lubię miękkość twojej gładkiej skóry”.  Może to być także wiadomość nawiązująca do wspólnej nocy:  „to była wspaniała noc”.

Zdecydowane przyciągnięcie do siebie kobiety

Kobiety lubią czasem poczuć na sobie męskie zdecydowanie. W ogóle nie chodzi nam tutaj o to, żeby facet kompletnie nie liczył się z naszym zdaniem. Ale są takie drobne gesty, które wyrażają męską dominację i są bardzo pociągające. Wystarczy, że mężczyzna przyciągnie do siebie kobietę zdecydowanym ruchem, aby ją przytulić lub pocałować.

Obejmowanie w pasie podczas spaceru

Obejmowanie w pasie ma bardzo erotyczny wymiar, choć wygląda niewinnie. To jeden z tych podniecających gestów, które można wykonać w środku miasta na ruchliwej ulicy. Kobiety bardzo lubią być przytulane. Obejmowanie w pasie jest podniecające, ponieważ pozwala poczuć bliskość mężczyzny w sensie dosłownym, a jednocześnie czuć się przez niego otoczoną opieką.

Przytulanie od tyłu

To gest, który jest nie tylko romantyczny, ale też erotyczny. Kobiety lubią być przytulane przez mężczyznę od tyłu.  W ogóle nie ma w tym nic dziwnego. W końcu  ten gest wyzwala poczucie bezpieczeństwa.  Jeśli mężczyzna nie tylko nas obejmuje od tyłu, ale też delikatnie całuje w szyję, jest to szalenie erotyczne doznanie.

Kładzenie głowy na piersiach

Kobiety lubią, gdy mężczyzna kładzie głowę na ich piersiach. Jest to nie tylko urocze, ale też niezwykle podniecające. Aż chce się zmierzwić jego włosy i go pocałować. Do takich mężczyzn mamy słabość, bo są uroczy w swoim zachowaniu.

Przytulanie i oplatanie nogami po seksie

Kobiety lubią być przytulane po seksie, jeśli mężczyzna je dodatkowo oplata nogami niczym koala gałąź eukaliptusa, to odbierają to jako zapowiedź kolejnych namiętnych przeżyć w przyszłości, np. rano.

Głaskanie ręki

Niby nic niewielkiego,  ale jeśli mężczyzna delikatnie gładzi rękę kobietę – od dłoni przesuwa się w kierunku łokcia, a potem barków, to potrafi wyzwolić w swojej partnerce wielkie pożądanie. Działa tutaj bardzo ciekawa zasada: im delikatniejsze muśnięcie, tym szybciej zostaje osiągnięta temperatura erotycznego wrzenia.

Splatanie  palców podczas namiętnego pocałunku

Gdy leżycie razem w łóżku, możesz spleść jej palce ze swoimi i zacząć namiętnie całować w usta. Kobiety lubią takie gesty, bo są romantyczne, a  zarazem erotyczne. Mężczyźni często w ogóle nie zdają sobie sprawy, że taki drobiazg może podniecić partnerkę i zachęcić ją namiętnego seksu.

Magiczne zdania

Podczas gry wstępnej można wypowiedzieć jedno z magicznych zdań: „tak bardzo cię pragnę”, „tak mocno na mnie działasz”, „chcę byś było tylko moja”, „jesteś taka seksowna”.

Trzymanie ręki na kolanie

Jesteście w większym gronie lub oglądacie razem film? Połóż rękę na jej kolanie.  To miejsce może nie wygląda, ale jest bogato ukrwione, wystarczy sobie przypomnieć zdarte, krwawiące kolana z dzieciństwa. Nic dziwnego, że dotykanie kolan tak bardzo rozbudza w paniach namiętność. Warto dotykać nagich kolan oraz tych obleczonych w rajstopy/pończochy. Efekt jest wówczas mocniejszy, zwłaszcza że można zbliżać się palcami w kierunku ud, gdy jesteście sami lub nikt tego nie widzi.

Dłonie wędrujące na pośladki podczas przytulania

Jeśli podczas przytulania, dłonie mężczyzny zawędrują na kobiece pośladki, po ciele może rozlać się przyjemne ciepło.  Jest to niezwykle podniecający gest, który wygląda dość niewinnie.  Tak witając kobietę, można rozbudzić w niej ochotę na znacznie więcej.

W ogóle nie ma jednego uniwersalnego sposoby na rozpalenie kobiecej namiętności, ale w większości przypadków obowiązuje tutaj pewna zasada. Panie cenią sobie subtelność, nie znoszą brutalności i chamstwa.  Facet, który ni z tego, ni z owego, bez wcześniejszego przytulania i pocałunków, zaczyna wpychać rękę do majtek czy stanika, raczej na pewno spotka się z odmową. Taka bezpośredniość nie jest zbyt dobrze widziana przez większość pań. Cenimy sobie  bardziej subtelne męskie działania.