Seks

4 nietypowe porady, które urozmaicą każdy seks

jak urozmaicić seks

Chcesz sprawić przyjemność swojemu facetowi i wprowadzić jakieś urozmaicenia do waszej sypialni? Podpowiadamy, co możesz zrobić, aby rozbudzić jego zmysły. Oto 4 nietypowe porady, które urozmaicą każdy seks.

Zacznijcie to robić w przedpokoju

Jeśli akurat nie ma nikogo w mieszkaniu, możecie zacząć się kochać w przedpokoju. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby inicjatywa wyszła z twojej inicjatywy. Nie ma nic bardziej seksownego niż kobieta, która jest tak podniecona obecnością swojego faceta, że zaczyna go całować już od progu mieszkania. Rzucając się na niego w przedpokoju, dajesz mu jasny sygnał, że masz na niego wielką ochotę, a to z pewnością rozpali męskie pożądanie.

4 nietypowe porady, które urozmaicą każdy seks. Seks w ubraniach

Wychodzicie na miasto i nie macie zbyt wiele czasu? Seks w ubraniach stanowi idealne rozwiązanie. Nie oznacza to, że macie pominąć grę wstępną. Całujcie się namiętnie, niech wasze ręce błądzą po całym ciele, ale nie traćcie czasu na rozbieranie. Jeśli masz na sobie akurat spódnicę lub sukienkę, sprawa jest prosta. Wystarczy ją podnieść.  Pamiętajcie, szybki numerek nie musi być pozbawiony namiętności. Aby było ci przyjemnie, facet powinien cię długo i namiętnie całować, to z pewnością cię pobudzi i pozwoli łatwiej osiągnąć wysoki stopień podniecenia oraz orgazm.

Seks podczas okresu

Nie dla wszystkich par jest to komfortowa sytuacja. Jeśli jednak was seks podczas okresu nie przeraża, ani nie brzydzi, to możecie się kochać także w trakcie miesiączki. Pamiętajcie jednak o ciemnym ręczniku i prezerwatywach.  Ten pierwszy pozwoli uniknąć plam na pościeli. Możecie też podstawić go na biurku i kochać się na innym meblu niż łóżko. Z blatu łatwiej zmyć krew. Z kolei prezerwatywy są niezbędne, nawet podczas okresu możesz zajść w ciążę.  Seks podczas okresu dostarcza kobiecie mnóstwo frajdy, jeśli nie ma ona oporów przed jego uprawianiem.  Pochwa jest wówczas świetnie nawilżona, natomiast wrażliwość na dotyk wysoka. U niektórych kobiet hormony podczas okresu silnie nastawiają na erotyczne igraszki.

Bawcie się z bitą śmietaną

Do seksu włączcie zmysł smaku. Nasza propozycja: pokryj ciało partnera lub swoje bitą śmietaną, po czym zachęć go do zjadania smakołyku. Takie rozwiązanie dostarcza wiele frajdy, ponieważ z jednej strony gwarantuje pieszczoty przy pomocy ust i języka, z drugiej bita śmietana stanowi ucztę dla podniebienia. Jakby tego było mało, seks z bitą śmietaną to zawsze miłe wspomnienie.

Magdalena Kukurowska

Komentarze

Zostaw komentarz