Seks

10 rzeczy, które kobieta chce usłyszeć po seksie z mężczyzną

co kobieta chce usłyszeć po seksie z mężczyzną

Kobiety, podobnie jak mężczyźni, chcą usłyszeć, że facetowi było z nimi dobrze. Panowie często nie do końca wiedzą, co powiedzieć paniom po zakończeniu erotycznych igraszek, na dodatek chce im się spać. W związku z tym podpowiadamy.  Pamiętaj, to tylko przykłady, dobrze, jeśli dodasz coś od siebie lub zmodyfikujesz te wyznania. Wybieraj tylko takie teksty, z którymi się w pełni identyfikujesz. Przedstawiamy 10 rzeczy, które kobieta chce usłyszeć po seksie z mężczyzną.

Dla mnie jesteś piękna

Każda kobieta chce mieć pewność, że jest dla swojego faceta wystarczająco piękna i  atrakcyjna. W związku z tym dobrze jest po seksie powiedzieć jej coś miłego. Rzucić jakiś szczery komplement, który nie musi dokładnie brzmieć: dla mnie jesteś piękna. To równie dobrze może być: bardzo podoba mi się w tobie to i to.

10 rzeczy, które kobieta chce usłyszeć po seksie z mężczyzną. Wyglądasz tak kusząco

Takie wyznanie pokazuje, że kobieta jest dla mężczyzny nie tylko piękna, ale też pociągająca i z pewnością on będzie chciał kiedyś powtórzyć to, co się wydarzyło w sypialni.  To zdanie oczywiście można jeszcze dokończyć, dorzucając coś od siebie. Np. wyglądasz tak kusząco w koronkowej bieliźnie/nago i w rozpuszczonych włosach etc.

Chętnie to jeszcze z tobą powtórzę

Takie zdanie pokazuje, że nie tylko było nam ze sobą dobrze w łóżku, ale też zamierzamy kontynuować znajomość. Każda kobieta chce usłyszeć takie zdanie z ust mężczyzny. Dobrze więc, aby on był gotów na szczere wyznania.

Nie oddam cię żadnemu facetowi, jesteś tylko moja

Jeśli te słowa potwierdzają czyny – mężczyzna mocno obejmuje kobietę i nie chce nawet rozluźnić objęć, to brzmi bardzo przekonująco i cieszy każdą kobietę. Wyznanie może zwieńczyć namiętny pocałunek.

Doprowadzasz mnie do szaleństwa

Takie słowa niesamowicie kręcą kobiety i sprawiają, że nabierają one ochoty na powtórkę jeszcze tej samej nocy. Jeśli chcesz, aby w sypialni było gorąco, nie szczędź jej pochwał. Jeśli nie masz sił na powtórkę z rozrywki, możesz poczekać do rana i wtedy wypowiedzieć te słowa.

Uwielbiam dotyk/zapach twojej nagiej skóry

W przypadku kobiet takie dokładne, sensualne opisy pobudzają ich zmysły i stymulują ich pożądanie. Dlatego też warto je wypowiadać, jeśli rzeczywiście tak czujemy.  Takie słowa czynią też kobietę bardziej otwartą.

Jesteś taka kobieca, że nie mogę przestać cię dotykać

Takie wyznanie połączone z czułym, a zarazem namiętnym dotykiem potrafi zdziałać cuda. Jeśli chcesz zachęcić kobietę do większej otwartości w sprawach związanych z seksem, w tym testowania nowych pozycji w nowych miejscach, to warto dać jej do zrozumienia, jak bardzo ci się podoba.

Wyglądasz na gorącą Hiszpankę i taka jesteś

Takie słowa mają wielką moc, zwłaszcza jeśli połączy się je z francuskim pocałunkiem. Kobiety lubią wiedzieć, że są dla swojego faceta wystarczająco hot. To działa jak samonapędzające się koło. Im częściej mężczyzna mówi swojej partnerce, że jest dla niego mega gorąca, tym większy żar wstępuje w kobietę. Partnerka nabiera ogromnej ochoty na erotyczne igraszki i łóżkowe eksperymenty.

Chcę, żebyś została na noc, bo lubię cię mieć przy sobie

To wyznanie wprawdzie nie jest tak gorące jak poprzednie, ale dla kobiet ma ogromne znaczenie, ponieważ daje jasno do zrozumienia, że są mile widziane w męskiej sypialni nie tylko na czas seksu, ale też po. Poza tym wszystkie panie lubią być przytulane. Nawet silne i niezależne kobiety lubią, gdy po seksie mężczyzna władczym gestem przygarnia je do siebie i nie chce ani przez chwilę wypuścić z ramion.

Po co to zakładasz? Zaraz to z ciebie zedrę

To jasny komunikat, że kręcimy faceta i on w pełni akceptuje nas takimi, jakimi jesteśmy. To także tekst świadczący o sporej namiętności, która stanowi podstawę udanego seksu. Po takich słowach mamy dobry humor przez kilka najbliższych dni.

Magdalena Kukurowska

Dodaj komentarz