Miłość i związki

8 rzeczy, które naszym zdaniem podobają się facetom, a w rzeczywistości ich odstraszają

co odstrasza facetów

Kobietom często wydaje się, że pewne zachowania podobają się mężczyznom. Rzeczywistość pokazuje jednak, że faceci mają do niektórych kwestii zupełnie inne podejście. To, co kręci ciebie i twoje przyjaciółki, jemu niekoniecznie przypadnie do gustu. Przedstawiamy 8 rzeczy, które naszym zdaniem podobają się facetom, a w rzeczywistości ich odstraszają.

Obsesja na punkcie zdrowej diety

To, że starasz się zdrowo jeść, to niewątpliwie twój atut. Nie ma nic złego w dbaniu o siebie i unikaniu rzeczy, które ci szkodzą. Niemniej nie należy popadać w przesadę. Naprawdę nie umrzesz, jeśli na sylwestra napijesz się szampana lub wina. Kawałek ciasta w święta również ci nie zaszkodzi. Mężczyźni nie lubią kobiet, które mają obsesję na punkcie zdrowej diety. Nie przeszkadza im to, że jesz głównie warzywa i owoce oraz sery. Jednak gdy nie da się z tobą nigdzie wyjść, bo alkoholu nie pijesz, bo niezdrowy, a pizzy nie jadasz, bo kaloryczna, to naprawdę możesz odstraszać facetów.

Nadmierna pewność siebie

Nie ma nic złego w pewności siebie, dopóki przyjmuje ona zdrowy wymiar. To, że jesteś osobą inteligentną, świadomą swojej wartości jest naprawdę chwalebne. Na mężczyzn działa pewność siebie, ale odrzuca ich bycie księżniczką na ziarnku grochu. Jeśli ty ciągle histeryzujesz, że on kupił ci nie te kwiaty, które lubisz, zabrał cię nie do tej knajpy, gdzie trzeba, to w końcu go do siebie zrazisz.

8 rzeczy, które naszym zdaniem podobają się facetom, a w rzeczywistości ich odstraszają. Nachalność ws. związanych z seksem

Mężczyźni lubią, gdy kobieta przejmuje czasem inicjatywę w sypialni, ale nie lubią, gdy traktuje ich jako sekszabawki. Jeśli ty dążysz do tego, aby każde spotkanie zakończyło się seksem, a facetowi zależy na czymś więcej, twoja nachalność ws. erotycznych może zostać źle odebrana. Pamiętaj, że nikt nie lubi być traktowany przedmiotowo.

Brak prywatności

To, że wrzucasz do sieci zdjęcia ze wszystkich wydarzeń, które miały miejsce w twoim życiu, w tym fotorelację z poboru krwi etc., z pewnością nie przyciągnie do ciebie faceta. W każdym razie normalny mężczyzna uzna, że coś z tobą jest nie tak, skoro sama odzierasz się z prywatności i w internecie publikujesz dosłownie wszystko. Faceci nie lubią też, gdy kobieta przy nich korzysta z toalety, depilatora czy farby do włosów. Zaoszczędź swojemu mężczyźnie takich widoków.

Zarozumiałość

Jeśli to zawsze ty musisz mieć rację, a innych ludzi wyzywasz od kretynów i nieudaczników, możesz być pewna, że nabijesz sobie u mężczyzny mnóstwo ujemnych punktów. Faceci nie znoszą zarozumiałych kobiet, które uważają się za ósmy cud świata, niedościgniony ideał itp.

Słodka idiotka

Niektóre kobiety z niezrozumiałych powodów widząc na horyzoncie atrakcyjnego mężczyznę, udają głupsze, niż są w rzeczywistości. Tymczasem podryw na słodką idiotkę może się udać tylko wtedy, gdy trafimy na ćwierćinteligentnego mężczyznę. Normalny facet będzie szukał kogoś na swoim poziomie, kto dorównuje mu pod względem intelektu. Mężczyźni, którzy mają dość oleju w głowie, nie polecą na słodką idiotkę. Taka kobieta może zostać co najwyżej panienką na jedną noc.

Udawana fanka sportu

Jeśli nie znosisz siłowni, to tego nie ukrywaj przed swoim mężczyzną. Jeśli twoja sportowa aktywność ogranicza się do kursu salsy i oglądania piłki nożnej w telewizji, to nie udawaj, że jest inaczej po to, aby mu zaimponować. On szybko odkryje twoje mijanie się z prawdą.

Sztuczne rzęsy, tipsy i skóra poparzona na solarium

Mężczyźni w większości przypadków mają alergię na długie, nienaturalne tipsy, doklejane rzęsy, doczepiane włosy i opaleniznę typu skwarek.  Większość facetów ceni sobie naturalność. Nie mają oni nic przeciwko makijażowi w granicach zdrowego rozsądku, ale już doklejanie sobie rzęs, doczepianie tresek  i smażenie się na solarium nie jest tym, co zyskuje ich aprobatę.

Magdalena Kukurowska

Dodaj komentarz