Seks

7 pieszczot, które podniecą każdego mężczyznę

podniecające pieszczoty

Chciałabyś pozostać intrygująca i seksowna w oczach swojego faceta? Szukasz sposobów, aby go rozgrzać do czerwoności? Przedstawiamy 7 pieszczot, które podniecą każdego mężczyznę.

Nie zakładaj majtek i poproś go, aby włożył rękę pod twoją sukienkę

To niezwykle podniecająca sytuacja dla większości mężczyzn. Panowie uwielbiają, gdy mamy na sobie kuse sukienki, które idealnie podkreślają naszą figurę. Możesz przygotować dla niego małą niespodziankę. Kiedy będziesz miała na sobie sukienkę, nie zakładaj majtek i poproś, aby włożył rękę pod twoją sukienkę. Efekt wow gwarantowany. Już sam fakt, że zapomnisz o dolnej części bielizny, sprawi, że facet będzie wniebowzięty. Mężczyźni lubią, gdy czasem jesteśmy niegrzeczne. Taka akcja z pewnością zachęci go do erotycznych igraszek.

Bardzo delikatnie muskaj jego ciało

Wykorzystaj do tego dwa palce i delikatnie przesuwaj nimi po jego ciele. Subtelnie muskaj  jego głowę, szyję, ramiona, plecy, klatę i wszystkie miejsca, które cię zainteresują. Delikatny dotyk jest bardzo zmysłowy i o wiele bardziej rozbudza od silnego i zdecydowanego.

7 pieszczot, które podniecą każdego mężczyznę. Poliż go po szyi

Początkowo ta rada może wydawać ci się nieco dziwna, ale co stoi na przeszkodzie, abyś przesunęła językiem po jego nagiej szyi. To z pewnością okaże się dla niego nowym doświadczeniem. Mężczyźni mają słabość do eksperymentów, więc mu ich nie żałuj.

Całuj go powoli

Obsyp jego ciało pocałunkami, ale wprowadź pewną innowację, której on jeszcze nie zna. Całuj go niespiesznie. Zacznij od twarzy, przejdź do szyi, klatki, pleców itp. Takie całusy rozbudzą jego wyobraźnię i z pewnością będą niezwykle przyjemnym przeżyciem.

Stopniowo rozbieraj się na jego oczach

Mężczyźni to wzrokowcy, oni wprost uwielbiają patrzeć, jak kobieta zrzuca z siebie ubranie. Rób to jednak powoli, aby zbudować między wami erotyczne napięcie.  Możesz sama zdjąć z siebie wszystko, łącznie ze stanikiem i majtkami lub tę końcową przyjemność zostawić swojemu facetowi.

W trakcie seksu zaciskaj mięśnie Kegla

Gdy on już będzie w tobie, zaciskaj mięśnie Kegla. To wzmocni wasze doznania, on poczuje nacisk, a ty jego obecność. Zaciskanie mięśni Kegla podczas penetracji sprawia, że pochwa staje się cudownie ciasna, a co za tym idzie seks staje się nieziemsko przyjemny.

Uprawiajcie seks na stojąco

Początkowo najfajniej uprawia się seks w łóżko, gdyż tak jest zwyczajnie wygodniej. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyście po okresie, w którym cieszycie się sobą w łóżku, zaczęli uprawiać seks na stojąco. Najwygodniej wam będzie, jeśli ty oprzesz się o ścianę, na której nic nie wisi.  To zawsze nowe doznania.

Komentarze (2)

Zostaw komentarz