Seks

6 skrytych pragnień facetów związanych z seksem

męskie fantazje erotyczne

Choć mogłoby się wydawać, że męskie fantazje erotyczne są często wyuzdane i dalekie od tego, co możemy zaakceptować, panowie często chcą tego samego co my. Przedstawiamy 6 skrytych pragnień facetów związanych z seksem.

Żebyś częściej zakładała bieliznę erotyczną

Przyznaj, że sama czujesz się o wiele lepiej, gdy masz na sobie seksowną bieliznę. Wystarczy, że ją założysz, a twoje napięcie erotyczne gwałtownie wzrasta. Aby nastroić się na igraszki w sypialni, powinnaś zatem zainwestować w kilka kompletów bielizny erotycznej. Mężczyzna niekoniecznie chce od razu zobaczyć cię nago. Tak, panowie to wzrokowcy, ale wykwintni. Oni uwielbiają sytuacje, w których rozbudzasz ich wyobraźnię. Odkrywasz ciało, ale tylko jego fragment, pozostawiając miejsce na domysły i fantazję.

Abyś przejęła inicjatywę w sypialni

Faceci lubią dominować, jest to wpisane w ich męską naturę. Niemniej czasem nawet samiec alfa pragnie oddać trochę inicjatywy w ręce kobiety. Faceci też lubią czuć, że działają na swoje kobiety i potrafią doprowadzić je do wybuchu namiętności. Możesz zaproponować mu seks za pośrednictwem SMS-a, dla wielu mężczyzn jest to spora odmiana, bowiem kobiety za wszelką cenę pragną ukryć swoje pragnienia. Wolą usychać z pożądania niż wyjść na napaloną nimfomankę. Tymczasem w zwykłej wiadomości: mam na ciebie ochotę, nie ma nic złego.  Nie pokazujesz w ten sposób ani braku szacunku, ani braku uczucia. Nie musisz od razu być wulgarna, jeśli to sprzeczne z twoją naturą, aby dominować w sypialni i pokazać facetowi, jak bardzo go pragniesz. Możesz go namiętnie pocałować, po czym ściągnąć mu koszulkę i zacząć całować jego klatę i brzuch. Dla wielu mężczyzn to i tak bardzo dużo, a ty z czasem staniesz się coraz śmielsza.  W końcu przekonasz się do pozycji na jeźdźca i dominacji w sypialni oraz wybierania pozycji, które chcesz przetestować.

Wspólne oglądanie filmów erotycznych

Mężczyźni lubią filmy erotyczne, traktują je jako źródło inspiracji. Oczywiście nie należy wszystkich obrazów zaczerpniętych z filmu przenosić do prawdziwego życia w skali 1 do 1, bowiem aktorzy porno często korzystają ze wspomagaczy i sporo też udają. Mało która kobieta lubi przemoc w sypialni, dlatego warto mieć to na uwadze.  Niemniej wspólne oglądanie filmów erotycznych, zwłaszcza tych pełnych pasji i namiętności działa pobudzająco na partnerów. Zachęca ich też do eksplorowania nowych terenów, czytaj próbowania nowych pozycji i pieszczot.

6 skrytych pragnień facetów związanych z seksem. Seks w innym miejscu niż łóżko

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni chcieliby czasem uprawiać seks poza łóżkiem. Na początku związku dobrze, gdy jednak z niego korzystamy. Z czasem jednak nabieramy ochoty na seks w pozycji stojącej, na seks pod prysznicem, w wannie czy na blacie kuchennym. Kobiety lubią, gdy mężczyzna jest tak rozochocony, iż przypiera je do ściany i uprawia seks w pozycji stojącej.  Nie chodzi tutaj o brutalność i podduszanie – kobiety na ogół nie lubią takich atrakcji, ale zwykłe przypieranie do ściany, dzięki któremu łatwiej też uzyskać równowagę.  Jeśli chcesz wypróbować czegoś nowego, możesz spróbować złapać mężczyznę za szyję, opleść jego plecy nogami i namiętnie całować. Facet powinien wychwycić aluzję i np. zanieść cię do sypialni. Nawet jeśli ostatecznie wylądujecie w łóżku, to zafundujecie sobie urozmaicenie.  Ty zainicjujesz akcję, a on zaniesie cię do łóżka.

Więcej zabawek erotycznych

Kobietom gadżety erotyczne nie zawsze kojarzą się we właściwy sposób. Nie musisz od razu kupować wibratora, zwłaszcza jeśli wolisz, gdy to on pieści twoje wnętrze.  Niemniej nic nie stoi na przeszkodzie, aby kupić strój pielęgniarki, policjantki, słodkiej lolitki. W czymś takim rozbudzisz żar w waszym związku, a przecież nie robisz nic wbrew sobie. My kobiety uwielbiamy zmieniać kreacje.

Abyś zapytała go o fantazje erotyczne i spełniła jedną z nich

Spokojnie, to, że zapytasz go, czego pragnie w łóżku, nie oznacza jeszcze, że  będziesz musiała posłusznie spełnić każdą fantazję. Niech poda ci całą listę tego, co go kręci, a ty wybierzesz z niej to, co odpowiada także tobie. Naprawdę nie musisz się zgadzać na seks analny czy przemoc, jeśli tobie to nie odpowiada. Mamy dla was dobrą wiadomość, na ogół faceci marzą o normalnych rzeczach np. seksie w pozycji na jeźdźca, zmysłowym striptizie, masażu erotycznym, seksie w samochodzie etc. Nie są to rzeczy, które sprawiają ból partnerce lub są niebezpieczne.

Magdalena Kukurowska

Komentarze

Irena

3 lata temu

Ja zachęcam kobiety do czytania powieści erotycznych. Można się wtedy wczuć w rolę głównej postaci…. a potem poddać takiej chwili już w realu 🙂

Zostaw komentarz