Seks

Pozycje seksualne, które chce wypróbować każdy facet

pozycja na jeźdźca

Mężczyźni mają w sobie naturę eksperymentatorów, dlatego też pragną wypróbować różne pozycje seksualne. Nie oznacza to od razu, że seks z tobą go nudzi lub nie satysfakcjonuje. W życiu czasem potrzebne są zmiany. Warto otworzyć się na nowinki, w końcu jeśli jakaś pozycja nie okaże się dla was odpowiednia, zawsze możecie powrócić do waszej ulubionej. Oto pozycje seksualne, które chce wypróbować każdy facet.

On siedzi na łóżku, ty leżysz na brzuchu, oplatając go nogami

To niezwykle wygodna pozycja dla obojga partnerów, nie wymaga od was świetnej kondycji. Jednocześnie dostarcza niezapomnianych doznań. Mężczyzna kontroluje głębokość penetracji, w tym celu może przyciągać cię do siebie, chwytając cię za pośladki. To także świetna pozycja do tego, aby on skupił się na pieszczotach pupy. Jeśli lubisz takowe, musicie wypróbować to rozwiązanie;)

Pozycje seksualne, które chce wypróbować każdy facet. Pozycja na jeźdźca

Panowie marzą o tym, aby kobieta czasem była stroną dominującą. Pozycja na jeźdźca to zdaniem wielu idealna pozycja dla obydwu stron.  Kobieta kontroluje tempo i głębokość penetracji, mężczyzna może w tym czasie ją pieścić, np. zająć się jej piersiami, złapać ją za pośladki. Na dodatek ta pozycja zapewnia paniom jednoczesną stymulację łechtaczki, a mężczyznom dostarcza podniecających widoków.

Na stojąco

Jest to bardzo wygodna pozycja pod warunkiem, że w pobliżu macie ścianę, o którą kobieta może się oprzeć. Mężczyzna przyciąga kobietę, chwytając ją za pośladki. On natomiast opiera o niego jedną nogę.  Pozycja na stojąco ma w sobie coś dzikiego – chęć natychmiastowego zaspokojenia silnego pożądania, nic dziwnego, że kręci wiele par. Kobiety też lubią czasem czuć, że mężczyzna ma na nie tak wielką ochotę, że aż przypiera je do ściany.

Seks pod prysznicem na stojąco

To świetne rozwiązanie dla par, które poszukują dodatkowych atrakcji. Seks pod prysznicem to marzenie wielu kobiet i mężczyzn. Seks na stojąco ma w sobie coś z pierwotnych żądz, dlatego jest tak fascynujący. Seks pod prysznicem sprawdzi się podczas długich igraszek.

Seks w wannie

Jeśli macie w domu wannę, to jesteście prawdziwymi szczęściarzami. Jeśli jej nie posiadacie, to nic straconego, właśnie zbliża się sylwester, a to doskonała okazja, by wyjechać tylko we dwoje do hotelu za miasto. Wybierzcie pokój z wanną i kochajcie się w niej na różne sposoby. Najwygodniejszą pozycją jest ta, w którym on leży na plecach, a ty na nim.

Pozycja od tyłu, ale inaczej

Połóż się na swoim mężczyźnie, twarzą na jego nogach, swoje nogi ułóż wzdłuż jego tułowia. On wchodzi w ciebie od tyłu, ale inaczej. Jest to dość wygodna pozycja dla obojga partnerów, idealna do długiego, niespiesznego seksu, który rozgrzeje wasze zmysły do czerwoności.

Pozycja od tyłu

Połóż się wygodnie na łóżku, opierając na rękach, niech mężczyzna podejdzie od tyłu i w ciebie wejdzie. To świetna pozycja dla długodystansowców, gdyż jest niezwykle wygodna. Mężczyzna może w trakcie pieścić piersi kobiety, jej pupę lub inne części ciała. Ona jest w niego gorszej sytuacji, ponieważ nie ma możliwości odwzajemnić się tym samym.

On leży, ty na nim plecami do twarzy

Mężczyzna leży wygodnie na plecach, ty siedzisz na nim, ale plecami do jego twarzy. To kolejna pozycja, w której jesteś stroną dominującą i kontrolujesz tempo oraz głębokość penetracji. W tej pozycji obydwoje macie wolne ręce, ty możesz stymulować swoją łechtaczkę, co tylko wzmocni doznania. On z kolei może złapać cię od tyłu za piersi i zająć się nimi tak, aby dostarczyć ci niezapomnianych wrażeń.

Magdalena Kukurowska

Dodaj komentarz