Seks

Urocze teksty, które pomogą ci zaprosić kobietę na wspólną noc

teksty które pomogą ci zaprosić kobietę na wspólną noc

Mężczyźni często nie wiedzą, jak zaprosić kobietę na wspólną noc, aby jej nie urazić. Nie chcą być niekulturalni, a jednocześnie boją się, że ich komunikat okaże się mało czytelny i ona go nie zrozumie. Przedstawiamy urocze teksty, które pomogą ci zaprosić kobietę na wspólną noc. Jeśli masz dzisiaj wolny wieczór, nie zwlekaj, tylko już teraz do niej napisz:) Kto wie, może ze względu na zbliżające się święta, na jutro wzięła w pracy urlop?

Jest szaro i zimno. Może miałabyś ochotę się poprzytulać?

Kobiety lubią się przytulać, dlatego takie zaproszenie brzmi naprawdę atrakcyjnie. Poza tym dyskretnie sugeruje, że wspólna noc może zakończyć się wspólnym porankiem. Jest to podniecające, ponieważ niejednoznaczne, a zarazem urocze. Pokazujesz, że nie traktujesz jej przedmiotowo, a kobiety są na tym punkcie bardzo wyczulone.

Stęskniłem się za twoim zapachem. Chętnie go sobie przypomnę:)

Pisząc do kobiety z zaproszeniem na wspólną noc, powinieneś oddziaływać na jej zmysły i wyobraźnię. Węch jest bardzo ważny, zatem zaznaczając, że chcesz poczuć jej zapach ponownie, działasz na jej podświadomość i rozbudzasz w niej podniecenie.

Mam głowę pełną pomysłów. Chętnie ci dzisiaj o nich więcej opowiem;)

Brzmi lekko niegrzecznie i nieco prowokująco, ale wciąż kulturalnie i zabawnie. Ona z pewnością będzie ciekawa, jakie to pomysły i zechce się o nich przekonać na własnej skórze. Pamiętaj, że u kobiet seks zaczyna się w głowie, więc powinieneś ją zaintrygować.

Myślałem dzisiaj o tobie. Co powiesz na wieczorne spotkanie u mnie?

To zawsze miła wiadomość, że ktoś o nas myśli. Jednocześnie subtelnie dajesz jej do zrozumienia, że chcesz spędzić z nią noc. Po takiej wiadomości, choć wygląda dość niewinnie, ona na pewno będzie wiedziała, że ma założyć seksowną bieliznę;)

Czy wiesz, że pocałunki poprawiają humor? Chcesz wieczorem zająć się produkcją endorfin?

Możesz być nieco zabawny i podejść do zaproszenia z poczuciem humoru. Kobiety lubią takich mężczyzn, gdyż czują się przy nich swobodnie. Poza tym kochamy pocałunki i nie odmówimy sobie takiej przyjemności. Od pocałunków do wspólnej nocy krótka droga, dlatego ona domyśli się, że ma ze sobą zabrać szczoteczkę do mycia zębów i nie tylko ją;)

Urocze teksty, które pomogą ci zaprosić kobietę na wspólną noc. Znalazłem fajny film. Co powiesz na wieczorny wspólny seans?

To także miła i kulturalna wiadomość, która brzmi dość normalnie, ale rozbudza kobiecą wyobraźnię. Panie zastanawiają się, czy na wspólnym oglądaniu się skończy, czy czekają je dodatkowe atrakcje, które są bardzo przyjemne.

Widziałem sukienkę w twoim stylu. Może założyłabyś jedną z tych, które masz w szafie i wieczorem do mnie wpadła?

W dyskretny i kulturalny sposób nawiązujesz do kobiecej seksualności. Po takim tekście ona z pewnością nie poczuje się urażona, ale bardzo pobudzona. Kobiety lubią takie zaproszenia, ponieważ podświadomie czują, że działają na faceta, a to je tylko jeszcze bardziej nakręca.

Trzeba sobie jakoś poprawić nastrój w ten deszczowy dzień. Co powiesz na wieczorne wino u mnie?

Wino kojarzy się z romantycznym i namiętnym wieczorem. Niewielka ilość rozbudza i rozluźnia, przez co seks jest naprawdę udany. Nie należy jednak przesadzać z %, ponieważ nadmiar prowadzi do zaburzeń erekcji, a u pań do suchości pochwy. 1-2 lampki wina to ilość, która wam nie zaszkodzi:) Pijąc je, możecie się dotykać i przytulać.

Mam ochotę na pizzę. Może wpadniesz do mnie i razem zamówimy coś pysznego na kolację?

Tutaj z kolei oddziałujesz na zmysł smaku. Propozycja jest dość luźna i nie musisz się obawiać odrzucenia. Jeśli ona ma wolny wieczór, pewnie chętnie do ciebie wpadnie na małe co nieco. Natomiast gdy jest zajęta, zaproponuje inny termin.

Dodaj komentarz