Seks

Jak podniecić kobietę?

jak podniecić kobietę

Kobietę można bardzo łatwo podniecić, jeśli zrozumie się jej psychikę. Mężczyźni często nie wiedzą, jak rozgrzać swoją partnerkę. W ich przypadku bowiem pożądanie ma bardziej automatyczny charakter. Wystarczy im atrakcyjny wygląd partnerki, by nabrać ochoty na erotyczne igraszki. Tymczasem kobiecą namiętność trzeba rozbudzić. Jak podniecić kobietę?

Kobiety lubią dotyk

Tak, panie lubią być dotykane przez mężczyznę. Jeśli jesteście ze sobą blisko, macie za sobą pierwsze pocałunki i wspólne noce, powinieneś dotykać jej jak najczęściej. Kobiety naprawdę tego pragną. Możesz obejmować ją w pasie, trzymać za rękę, przytulać, muskać ramiona, brzuch, nogi, całować w szyję etc. Nawet trzymanie ręki na kolanie jest przyjemne dla kobiety, oczywiście wówczas gdy robi to mężczyzna, który jest dla niej atrakcyjny. Dotykaj jej nie tylko podczas seksu, ale też w ciągu dnia, gdy oglądacie razem film, idziecie na spacer, rozmawiacie etc.

Dotykając, spoglądaj jej w oczy

Kiedy przygarniasz ją do siebie podczas oglądania filmu, patrz jej w oczy. Gdy trzymasz ją za rękę, też nie zapominaj o kontakcie wzrokowym. Panie bardzo kręci połączenie dotyku i męskiego spojrzenia. Czują się wtedy szczególnie atrakcyjne, ale też bezpieczne. Mężczyźni często zapominają o tym, że kontakt wzrokowy sprzyja budowaniu głębokiej więzi z partnerką.

Jak podniecić kobietę? Dotykaj jej w zmysłowy sposób

Panowie często nie wiedzą, jak dotykać kobiety, by ją podniecić. Tymczasem istnieje kilka prostych sposobów na to, aby rozpalić w niej pożądanie. Jeśli wcielisz je w życie, ona z pewnością nie będzie potrafiła myśleć o niczym innym tylko o tym, jak bardzo cię pragnie. Zatem do dzieła;)

Za pomocą koniuszków palców, którymi poruszasz bardzo powoli, dotykaj ją po całym ciele. Taki subtelny dotyk powoduje przyjemny dreszcz podniecenia. Im delikatniej będziesz ją gładził koniuszkami palców w niespieszny sposób, tym bardziej będzie chciała, żeby zdjął z niej ubranie i kochał się z nią.

Gładź ją całą powierzchnią dłoni, ale rób to delikatnie. Muskaj jej plecy, ramiona, nogi, brzuch oraz bok twarzy. To niezwykle sensualne doznanie, które z pewnością wywrze na niej ogromne wrażenie.

Przygarnij do siebie kobietę zdecydowanym ruchem i mocno ją obejmij pod biustem lub w pasie. Panie lubią poczuć męską siłę i dominację. Oczywiście należy to zrobić z wyczuciem, nie chodzi o to, aby mocne przytulanie ją bolało. Jeśli umiesz się do tego zabrać, one poczuje, że jesteś w stosunku do niej czuły i opiekuńczy.

Dotykaj jej włosy. Kobiety lubią być po nich gładzone. Oczywiście należy uważać na to, aby ich nie splątać ani nie wyrwać. Nie ciągnij za pukle, lecz muskaj je całą dłonią w delikatny sposób. Ona uzna to za niezwykle zmysłowe doznanie.

Gładź ją po karku, delikatnie i powoli, stopniowo przesuwając się w kierunku włosów. Jeśli zadbasz o subtelne, powolne ruchy, ona będzie bliska orgazmowi, a na pewno będzie chciała się z tobą namiętnie kochać.

Wyraź swoje uczucia poprzez dotyk

Nie musisz jej mówić, że ją kochasz lub pragniesz, jeśli okażesz to za pomocą dotyku, ona z pewnością dobrze odczyta twój komunikat. Jeśli chcesz, aby ona nie myślała o innych mężczyznach i straciła zainteresowanie przygodnym flirtem, możesz to bardzo prosto osiągnąć. Choć brzmi to nieco dziwnie, to gdy dotykasz ją, myśląc o tym, że jest dla ciebie ważna i bardzo ją kochasz, ona to podświadomie wyczuwa. Jej ciało odnotowuje, że w twoich ramionach może poczuć się bezpiecznie, ponieważ jesteś wobec niej opiekuńczy. Tak samo działa dotyk, gdy bardzo chcesz się z nią kochać. Automatycznie staje się bardziej seksualny i ona wie, że masz ochotę na erotyczne igraszki. Powinieneś łączyć obydwa rodzaje dotyku, jeśli chcesz, aby była twoja i żaden inny facet nie miał szansy jej odbić. Ona musi czuć się przez ciebie pożądana, ale jednocześnie musisz zapewnić jej poczucie bezpieczeństwa. Wiele kobiet źle znosi silne wiatry, to wywołuje w nich uczucie niepokoju. Ale gdy w takie dni mężczyzna przytula swoją partnerkę, myśląc o tym, co do niej czuje, ona się uspokaja, ponieważ czuje się bezpiecznie. W jej głowie zakodowuje się prosta myśl: gdy jest nieprzyjemnie, chcę znaleźć się w jego ramionach, bo on mnie ochroni przed całym złem.

Dodaj komentarz