Seks

Jak szybko rozbudzić jego namiętność?

jak rozbudzić jego namiętność

Pragniesz swojego faceta i nie możesz się doczekać, kiedy wylądujecie razem w łóżku? Masz na niego wielką chrapkę od samego rana? Podpowiadamy, jak szybko rozbudzić jego namiętność i nastroić go na erotyczne igraszki.

Bielizna porozrzucana po domu

To prosty sposób, aby rozbudzić jego wyobraźnię i dać mu w ten sposób do zrozumienia, że prawdopodobnie nie masz na sobie bielizny.  To bardzo podniecająca perspektywa, która z pewnością rozpali jego namiętność i zachęci do wspólnego uprawiania seksu.

Namiętny pocałunek z twojej inicjatywy

Pokaż, jak bardzo go pragniesz, namiętnie całując w usta. Pamiętaj, faceci lubią mokre pocałunki z języczkiem. Reagują na nie równie silnym podnieceniem co my. Nie musisz się bać, panowie czasem chętnie oddają dowodzenie swoim kobietom.

Jak szybko rozbudzić jego namiętność? Zakładanie pończoch w jego obecności              

Słabość mężczyzn do pończoch stanowi powszechnie znane zjawisko.  Wykorzystaj tę wiedzę i zakładaj je w jego obecności. Jest w tym coś niezwykle seksownego i pociągającego. On z pewnością nie będzie potrafił ci się oprzeć i szybko wylądujecie razem w łóżku.

Krótka spódniczka i moment, kiedy się schylasz

Mężczyzn kręcą też krótkie spódniczki, ponieważ gdy masz je na sobie i schylasz się, fundujesz swojemu facetowi niezwykle podniecający widok. Z tego powodu  wielu panów chce, żebyś przyjemność noszenia minispódniczek zarezerwowała tylko dla nich.  Boją się, że ten seksowny widok mógłby stać się udziałem innego samca.

Ty siadająca na nim okrakiem i całująca go w szyję

Chcesz mu dać wyraźnie do zrozumienia, że pragniesz go tu i teraz? Usiądź na nim okrakiem i zacznij całować go w szyję. To dość erotyczna pieszczota, która pokazuje, jaka jesteś na niego napalona. On nie będzie potrafił ci odmówić.  Zatem wykorzystaj  ten prosty sposób, aby kochać się z nim dzisiejszej nocy.

Komentarze (2)

pati25

3 lata temu

Zgadzam się z Ireną.Kobieta zna swojego partnera i wie co on lubi.I wie doskonale jak rozbudzić jego namiętność 🙂

Irena

3 lata temu

Ja myślę, że każda kobieta jeśli tylko chce potrafi rozpalić namiętność w swoim mężczyźnie….. Oczywiście mam tu na myśli normalny związek, gdzie jest miłość pomiędzy partnerami, bo przecież jeśli ta miłość wygasła to raczej na próżno szukać namiętności.
Ale przedstawione tutaj pomysły są bardzo fajne 🙂 i z pewnością działają 🙂

Zostaw komentarz