Seks

6 czynników związanych z seksem, dzięki którym wiesz, że to ten jedyny

udany seks

Seks nie tylko stanowi dobrą zabawę, ale też zbliża ludzi. Co sprawia, że z jednym facetem chcesz tylko uprawiać seks, a erotyczne igraszki z drugim sprawiają, że myślisz o nim jak o tym jedynym? Istnieją pewne sygnały, które sprawiają, że dany mężczyzna zaczyna nam się jawić jako idealny kandydat na coś więcej. Przedstawiamy 6 czynników związanych z seksem, dzięki którym wiesz, że to ten jedyny.

Dba o odpowiednią atmosferę

Mężczyźni nie zawsze potrafią stworzyć odpowiednią atmosferę. Większość z nich po prostu dopada ochota na seks i chcą jak najszybciej zrealizować swoje potrzeby. Istnieją jednak panowie, którzy potrafią stworzyć odpowiednią atmosferę. Zmieniają pościel na świeżo pachnącą, dbają o to, aby w oknach były zasłonki, wieczór rozpoczyna się od wspólnie spędzonego czasu i rozmów. Takie czynniki są dla kobiet bardzo ważne. Jeśli mężczyzna od razu przechodzi do seksu, to może uda mu się rozładować napięcie erotyczne, ale raczej nie będzie jawił się kobiecie jako kandydat na coś więcej.

Długo i namiętnie cię całuje

Pocałunki mają wielką moc, z której mężczyźni często nie zdają sobie sprawy. Tymczasem panowie, którzy potrafią całować się naprawdę długo i namiętnie, wydają się doskonałymi kandydatami na coś więcej. Namiętne pocałunki bowiem nie tylko rozpalają kobiety i nastrajają je na erotyczne igraszki, ale też sprawiają, że mężczyzna wydaje się idealnym kandydatem na coś więcej.

Chce, żeby było ci z nim dobrze i dba o grę wstępną

Jeśli mężczyzna chce zbudować z kobietą coś więcej i wyjść poza jednonocną przygodę, powinien zadbać o to, aby było jej z nim naprawdę dobrze. Długa gra wstępna to podstawa. Jeśli trwa krócej niż 20 minut, kobieta nie jest wystarczająco rozgrzana i gotowa na penetrację. Dla mężczyzn gra wstępna to często obowiązek, który trzeba odbębnić. Tymczasem panie naprawdę jej potrzebują, aby było im dobrze w łóżku. Facet, który nie dba o grę wstępną lub sprowadza ją do minimum, nie dba de facto o swoją partnerkę, nic dziwnego, że ona traci zainteresowanie wspólnym seksem.

Stara się unikać rzeczy, których nie lubisz

Jeśli mężczyzna ma w głębokim poważaniu twoje potrzeby i preferencje, to z pewnością nie myślisz o nim poważnie. Kobiety nie lubią, gdy facet daje im klapsy w pupę, naciska na seks analny, poddusza etc., chociaż wie, że tego nie lubią. Robiąc jedną z rzeczy z czarnej listy, można skutecznie zrazić do siebie kobietę. Ona traci zainteresowanie facetem, który postępuje wbrew jej woli.

6 czynników związanych z seksem, dzięki którym wiesz, że to ten jedyny. Mówi miłe rzeczy

Kobiety lubią czuć się atrakcyjne dla mężczyzny, dlatego tak bardzo zwracają uwagę na komplementy. Jeśli facet praktycznie nigdy ich nie mówi, to nie czują się do końca komfortowo w jego towarzystwie i nie myślą o nim poważnie. To może być facet od przygodnego seksu, ale nie partner. Dla tego ostatniego chcemy bowiem być atrakcyjne.

Po seksie mocno cię przytula i zapewnia poczucie bezpieczeństwa

To tak naprawdę najprostsze rozwiązanie, jeśli chcesz, aby kobieta myślała o tobie poważnie. Po seksie powinieneś ją mocno przytulić i nie wypuszczać z objęć. To zapewnia paniom poczucie bezpieczeństwa i działa na ich podświadomość. Każda kobieta chce czuć, że ma przy sobie prawdziwego mężczyznę, na którego może zawsze liczyć.

Dodaj komentarz