Seks

Jak zaproponować wspólną noc i osiągnąć sukces?

jak zaproponować wspólną noc

Zastanawiasz się, jak zaproponować wspólną noc i osiągnąć sukces? Skorzystaj z porad zawartych w naszym artykule. Zostały one sformułowane przy założeniu, że między wami jest chemia i pierwszą wspólną noc macie już za sobą. Krótko mówiąc, ciągnie was ku sobie.

Jeśli chcesz spędzić noc z kobietą, musisz do tego odpowiednio podejść. Wiele prób kończy się niepowodzeniem nie dlatego, że płeć piękna straciła tobą zainteresowanie, ale po prostu źle do tego podchodzisz i popełniasz któryś z poniższych błędów.

Napisz coś miłego w ciągu dnia

Możesz wspomnieć, że właśnie wyskoczyłeś do centrum handlowego po frytki i pomyślałeś o niej przez sukienkę/bieliznę, którą zobaczyłeś na wystawie. Taka subtelna wiadomość czasem potrafi zdziałać cuda. Jeśli ją do ciebie ciągnie, to z pewnością zacznie doszukiwać się w niej drugiego dna.

Nie proponuj spotkania w ostatniej chwili

Wielu mężczyzn boi się zaprosić kobietę na noc albo tak długo się do tego zabiera, że jest już za późno. Gdy  ona w ostatniej chwili słyszy:  wpadnij do mnie, to może powstać konflikt planów. Ona już jest gdzieś umówiona lub zamierza położyć się spać.  Naprawdę warto napisać po południu lub wczesnym wieczorem: może wpadniesz do mnie wieczorem na wino/piwo/film?

Zaproponuj nawet, jak po pracy widzi się z koleżanką

Co z tego, że je obiad z przyjaciółką? Wieczorem może do ciebie wpaść, bo akurat ma czas.  Musisz jednak to od razu zakomunikować. Napisz o ludzkiej porze z propozycją wieczornego spotkania, bo ktoś inny umówi się z nią na mieście na wieczorny wypad.

Jak zaproponować wspólną noc i osiągnąć sukces? Nie obrażaj się, gdy odmówi

Może naprawdę nie może? Jeśli odpowiedziała ci w miły sposób, nie masz powodu, by się na nią złościć. Jeśli jest zmęczona, zapytaj, czy ma ochotę spotkać się nazajutrz. Ma okres, to powróć do tematu za kilka dni.

Tym, co najczęściej psuje męskie plany, jest późna pora wyjścia z propozycją. Jeśli zatem chcesz z nią spędzić dzisiejszą noc, to masz właśnie okazję, by to jej zaproponować, zanim zrobi się za późno i ona szczegółowo zaplanuje sobie wieczór. Pamiętaj, że kobieta pragnie pięknie wyglądać, gdy się spotkacie, więc nie wpadnie do ciebie w drodze powrotnej z zakupów, tylko będzie chciała się przynajmniej wykąpać. Dla ciebie może zawsze wygląda rewelacyjnie, ale ona czuje się niekomfortowo, gdy się wcześniej nie wykąpie, nie założy swojej ulubionej bielizny etc.

Komentarze

Irena

6 lat temu

Przed spotkaniem czy randką każdy potrzebuje czasu na przygotowanie się, a kobieta potrzebuje go zdecydowanie więcej ☺ Dlatego mężczyźni nie powinni wpadać na pomysł romantycznej randki w ostatniej chwili, bo mogą spotkać się z odnową ☺

Zostaw komentarz