pieszczoty piersi

Piersi to część ciała, do której kobiety mają liczne zastrzeżenia. Nie podoba im się ich wielkość – są za małe lub za duże, kształt, kolor brodawek, jędrność etc. Lista zarzutów pod adresem biustu zdaje się nie mieć końca. Tymczasem mężczyźni wprost uwielbiają kobiece piersi. Panie często nie zdają sobie sprawy, że pewne mankamenty istnieją tylko w ich głowach. Jakie pieszczoty piersi sprawiają najwięcej przyjemności kobietom?

Kompleksy kobiet – piersi

Panie często mają spore zastrzeżenia do swojego biustu. Ba, piersi stanowią ich największe źródło kompleksów. Zupełnie niepotrzebnie – normalni mężczyźni rzadko kiedy mają takie skrzywienie na punkcie biustów, by przywiązywać nadmierną wagę do odcienia brodawek. Zdarza się, że kobiety wzbraniają się przed pieszczotami piersi, ponieważ zwyczajnie się ich wstydzą. Tymczasem ich skrępowanie w sypialni odbiera im mnóstwo przyjemności. Piersi to miejsce erogenne – silnie ukrwione i unerwione, dlatego ich stymulacja potrafi doprowadzić do orgazmu.

Pieszczoty piersi mogą doprowadzić nawet do orgazmu

Aby nauczyć się czerpać przyjemność z pieszczot piersi, trzeba polubić i zaakceptować swój biust. Panie często nie doceniają tego, co mają. Tymczasem gdy polubią własne piersi i przestaną się ich wstydzić, mogą naprawdę przeżyć wyjątkowe chwile podczas gry wstępnej. Biust jest niezwykle wrażliwy na dotyk. Jedne panie lubią delikatny masaż piersi, który rozpala w nich namiętność i zachęca do erotycznych igraszek. Drugie preferują ugniatanie, jeszcze innym przyjemność sprawiają pocałunki mężczyzny, którymi obsypywane jest właśnie ta część ciała. Pieszczoty piersi są bardzo różnorodne. Do wspomnianych powyżej uciech należy dodać jeszcze kreślenie kółek językiem wokół brodawek, ssanie piersi  i masowanie kostką lodu.

Wrażliwość piersi zmienia się wraz z cyklem menstruacyjnym

Każdej kobiecie przyjemność sprawia inny rodzaj pieszczot. Nawet panie, które zasadniczo lubią różne czułe gesty z ich biustem w roli głównej, muszą pamiętać, że wrażliwość sutków zmienia się wraz z fazą cyklu menstruacyjnego. Tuż przed okresem nasze piersi są obrzmiałe i niezwykle podatne na ból. Z tego powodu ich ugniatanie raczej nie dostarczy im przyjemności, lecz wywoła dyskomfort. Zbliżający się okres nie oznacza jednak, że mężczyzna musi zrezygnować z pieszczenia tej części ciała. Powinien jednak dostosować intensywność dotyku do aktualnych okoliczności. Delikatne muśnięcia, pocałunki itp. potrafią być naprawdę przyjemne, a jednocześnie nie sprawiają kobiecie bólu.

Wzajemne odkrywanie swoich ciał

Każda kobieta jest inna i preferuje inny rodzaj pieszczot. W związku z tym na początku warto zacząć od delikatnych pocałunków i subtelnego dotyku, kreślenia kółek językiem etc. Z czasem mężczyzna może postawić na odważniejsze pieszczoty. Powinien jednak za każdym razem obserwować reakcje partnerki. Jeśli jej dana forma jej nie odpowiada, powinien z niej zrezygnować. Kobieta też powinna jasno komunikować, co jej odpowiada, a co nie do końca. W tego rodzaju rozmowach naprawdę nie ma nic złego, podobnie jak w odkrywaniu wrażliwości swoich ciał na dotyk. Niektóre kobiety uwielbiają pieszczoty piersi z wykorzystaniem języka, inne wolą mnóstwo pocałunków. Dla jednych dotyk jest za mocny, a dla innych za delikatny. Każdy z nas ma inną liczbę receptorów, dlatego też inaczej odbiera dotyk o takiej samej sile. Poznawanie reakcji swoich ciał na pieszczoty nie tylko czyni każdy kolejny seks bardziej udanym, ale też sprzyja budowaniu bliskości między partnerami.

Seks – zabawa pełna eksperymentów

Niektóre kobiety lubią, gdy mężczyzna podczas finału nie zapomina o pieszczotach piersi. Stymulacja tej części ciała potęguje w nich przyjemne doznania. Inne z kolei wolą, aby partner skupił się na pocałunkach podczas wspólnego dochodzenia do bram rozkoszy. Tak naprawdę warto o tym porozmawiać lub po prostu poeksperymentować, obserwując swoje wzajemne relacje. Warto pamiętać, iż seks stanowi przyjemność, w żadnym wypadku nie jest egzaminem. Nie należy się zatem przed nim stresować. Erotyczne igraszki nie mają nic wspólnego z prawidłami rządzącymi matematyką. Aby seks był udany, nie musimy postępować według żadnych sztywnych reguł. Możemy się nim bawić, odkrywać różne przyjemne pieszczoty i robić to całkowicie na luzie. Seks może okazać się świetną zabawą, trzeba tylko trafić na partnera, którego kochamy i darzymy zaufaniem.