kobieta

Kobiety są bardzo wyczulone na ich punkcie, a facetom zupełnie nie przeszkadzają a nawet są powodem do podziwu. Kompleksy, bo o nich właśnie mowa, to jeden z problemów wielu kobiet. Jakie kompleksy uwielbiają faceci? Czy można kochać coś, czego my wręcz nienawidzimy?

Kobiece kompleksy

Ile kobiet, tyle wymyślonych kompleksów. Dla pań zawsze znajdzie się coś do poprawy, coś nie do zaakceptowania.  Ma to wpływ na naszą psychikę, postrzeganie siebie i otwartość. Kompleksy są niczym granice, które niekiedy trudno przekroczyć. Najczęściej dotyczą wyglądu. Jednak to, co nam kompletnie się nie podoba, dla mężczyzn może być czymś wręcz odwrotnym.  Faceci często szaleją na punkcie tego, co kobiety uważają za nieatrakcyjne. Co takiego uwielbiają w nas mężczyźni?

Mały biust

Małe jest piękne. Nie każdy facet leci na biuściastą kobietę, dlatego nie warto przejmować się rozmiarem swoich piersi. Jeśli facet wciąż powtarza kobiecie, że ma za mały biust, nie jest jej wart. Mężczyzna, z którym tworzymy związek powinien zaakceptować nas takimi, jakimi jesteśmy.  Powiększenie piersi dla faceta to zły pomysł. Jeśli już coś zmieniać, to tylko dla siebie samej.

Duża pupa

Faceci uwielbiają kobiece pupy. Weźmy chociaż tą, którą posiada Kim Kardashian czy Jennifer Lopez. One wręcz chwalą się swoimi pośladkami, przy każdej okazji podkreślając je swoim strojem. Duża pupa to nic złego. Seksownie będzie prezentować się w obcisłych jeansach.  Faceci to lubią, tym  bardziej, jeśli mogą jej dotknąć podczas intymnych chwil sam na sam z kobietą.faceci

Brak makijażu

Większość facetów nie przepada za mocno wymalowanymi kobietami. Wtedy wyglądają sztucznie, jakby chowały się za maską, stworzoną z tony kosmetyków. Naturalność jest zdecydowanie bardziej sexy. Kobiety nie powinny obawiać się pokazania w naturalnej odsłonie. Nie ma sensu zrywać się o świcie z łóżka, by pokazać się facetowi w makijażu.  Prawdziwy mężczyzna doceni naturalne piękno, więc nie przesadzajmy i  zaakceptujmy siebie.

Katarzyna Antos