Kobiece piersi a seks

kobiece-piersi-a-seks

Seksapil to nasza broń kobieca, często utożsamiana z prężnym, obfitym biustem. Nie ulega wątpliwości, że dotykanie ich i całowanie jest ważnym elementem gry wstępnej. Co jeszcze powinniśmy wiedzieć o kobiecych piersiach?

Piersi jako obiekt seksualny

Dla nas, kobiet, piersi nie są obiektem seksualnym, a nawet częściej są kłopotem niż powodem do radości. Za duże, za małe, za szerokie, nierówne, przeszkadzają w bieganiu, sprawiają kłopoty z doborem biustonosza, bolą od nich plecy… Zdecydowanie, jest to kłopotliwa część ciała.

Mężczyźni widzą to zupełnie inaczej i choć większość z nich deklaruje upodobanie do dużych piersi, tak naprawdę najbardziej atrakcyjne dla nich są te, które znajdują się w zasięgu ręki (i na które mają przyzwolenie).

Kształt i wielkość piersi a seks

Nie ma najmniejszego związku między tym, jak wyglądają piersi a ich wrażliwością.

Podobną bzdurą jest również przekonanie, że kobiety z dużym biustem mają większą ochotę na seks – jest to stereotyp wynikający z produkcji pornograficznych, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Nasz temperament łóżkowy bardziej zależy od stopnia naszego zadowolenia z wyglądu piersi, niż od tego, jak wielkie mamy aureole czy sutki. A także od tego, czy partner potrafi je umiejętnie pieścić.

Milena L.

6 KOMENTARZE

  1. Nie mam żadnych kompleksów na temat swojego biustu,nie będę się o nim rozpisywać jaki jest ale nie zazdroszczę kobietom z dużym biustem ,który często jest obwisły i zwiotczały i dobrze tylko w biustonoszu wygląda,a ponadto wiele biuściastych znajomych narzeka na odparzenia chociażby.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ