Opowiadania erotyczne Seks

Opowieści erotyczne: niezwykła noc

niezwykła noc

Walentynki to trudny dzień dla Tamary.  Co roku dobrze znosiła to święto, nieważne, czy akurat była  związku czy nie. Tym razem jednak Tamara miała inne podejście. 14 lutego chciała przespać cały dzień, aby nie myśleć o nim. Tymczasem Walentynki wciąż trwały w najlepsze, a niezwykła noc powracała do niej jak bumerang. Pomimo upływu czas to wspomnienie wciąż pozostawało żywe.

Tęsknota za ukochanym mężczyzną

Tamara w ogóle nie żałowała tego, co się stało. Gdyby miała ponownie podjąć decyzję, zrobiłaby to samo. Niezwykła noc zawsze pozostanie dla niej miłym wspomnieniem. Problem stanowi fakt, że w takie dni jak Walentynki Tamara tęskni za nim.  Chciałaby powtórzyć to, co się wtedy wydarzyło, a było naprawdę bardzo miło.

U kobiety seks zaczyna się w głowie

Wszystko zaczęło się za dnia, on napisał do niej wiadomość, że właśnie mu się śniła, czym rozbudził wyobraźnię Tamary. To było takie miłe, urocze, a zarazem podniecające. Tamarze podobało się jego podejście. Nie był chamski czy wulgarny, potrafił w delikatny sposób wysłać jej erotyczny sygnał.  To działało na nią i rozpalało w niej pożądanie.

Subtelne pieszczoty, maksimum przyjemności

Wieczorem przyjechał po nią, spędzali wieczór u niego. Najpierw rozmawiali i żartowali, a później przygarnął ją do siebie zdecydowanym ruchem i mocno przytulił pod biustem. Tamarze bardzo się to podobało. Gdy tak dotykał jej po całym ciele, gdy leżeli razem, było jej naprawdę przyjemnie. To był pierwszy mężczyzna, którego dotyk tak mocno na nią działał. Gdy włożył jej rękę do majtek, to wiedziała, że ta noc nie skończy się na subtelnych pieszczotach i ta myśl jeszcze bardziej ją podniecała.  Namiętne pocałunki jeszcze mocniej utwierdziły ją w tym przekonaniu.

Niezwykła noc. Seks pełny namiętnych pocałunków

Tamara zawsze marzyła o seksie, podczas którego będzie cały czas całować się z ukochanym mężczyzną.  Nic tak jej nie podniecało jak pocałunki z języczkiem. Ale faceci na ogół zdają się nie zwracać uwagi na takie subtelności. Dla nich liczy się seks, szybka przyjemność i spanie. Po co bawić się w całowanie, jak można od razu przejść do rzeczy?  Ewentualnie dają kobiecie jednego całusa na zachętę. Tym razem jednak było inaczej. W końcu trafiła na prawdziwego mężczyznę, który zaspokajał jej potrzeby i doskonale wiedział, że seks u kobiety zaczyna się w głowie.  Taki facet, to prawdziwy skarb i idealnym kochanek zarazem.

Czuły seks – marzenie Tamary zrealizowane

On nie przestawał jej całować, do tego doszły jeszcze pieszczoty piersi i przytulanie. Tamara w końcu doświadczyła tego, na czym zawsze bardzo jej zależało. Czułego i namiętnego seksu z facetem, którego kochała i który niesamowicie ją pociągał. Odkąd go poznała, wszyscy faceci stali się aseksualni. Nawet nie potrafiła sobie wyobrazić, że mogłaby całować się z kimś innym. Jej ciało pragnęło tylko jego pieszczot. On był prawdziwym mistrzem pod względem pocałunków i okazywania czułości podczas seksu. Jak widać można spotkać faceta, który jest zdecydowany i męski, a zarazem czuły, delikatny i namiętny. Tak, te cechy wzajemnie się nie wykluczają. On miał je wszystkie. Potrafił przyciągnąć ją gwałtownym ruchem, gdy razem spali po upojnej nocy, ale robił to jednocześnie delikatnie – tak, że rano nie miała ani jednego siniaka. Zdecydowany i męski facet to nie brutal, tylko ktoś taki jak on, kto w środku nocy potrafi pocałować kobietę w usta, zaspokajając jej potrzeby czułości i namiętności.

Wyrafinowany kochanek, który wie, jak sprawić przyjemność kobiecie

To była najlepsza noc w życiu Tamary. Trafiła w końcu na wspaniałego kochanka, który nie miał sobie równych. W jego ramionach czuła się bezpieczna i pożądana. Kobieta wciąż miło wspominała wspólną noc, gdy po seksie ją przytulał, a później obejmował, gdy zasypiali. Gdy nad ranem jego ręka powędrowała do jej majtek, zrobiło jej się przyjemnie. W końcu trafiła na mężczyznę, którego temperament i namiętność jej odpowiadały. Faceta, który był czuły, delikatny i akceptował ją taką, jaką jest. To właśnie z nim zaliczyła drogę do erotycznego raju. Bardzo chciała się z nim kochać, nie było dnia, żeby go nie pragnęła. On nie tylko ją podniecał seksualnie, ale też obudził w niej gorące uczucia. Tamara nigdy nikogo nie kochała tak jak jego.  Po prostu wiedziała, że mogłaby być z nim szczęśliwa. W gruncie rzeczy więcej ich łączyło, niż dzieliło. A to, co dzieliło, nie miało większego znaczenia. Tamara na razie nie myślała o ślubie, domu i dzieciach – chciała się po prostu nim nacieszyć. Za jakiś czas razem zamieszkać w wynajmowanym mieszkaniu, miło spędzać czas, wspierać się i uprawiać namiętny seks. Jeszcze nigdy nie miała takiego apetytu na erotyczne igraszki jak przy nim. On obudził w niej demony seksu. Przy nim odkryła, że zwykły seks może być niesamowity, jeśli doda się do niego czułość i namiętność. Nie trzeba znać miliarda pozycji, mieć 10 seksgadżetów i kochać się w miejscu publicznym. Wystarczy, że partnerzy są dla siebie wyrozumiali, dzięki czemu obie strony czują się swobodnie, a czułe gesty wprawiają ich w wyjątkowy stan.

Tamara bardzo chciała to kiedyś powtórzyć, ale zdawała sobie sprawę, że nie będzie jej to dane. Cóż, nie miała czego żałować, gdyż zyskała cudowne wspomnienie upojnej nocy w ramionach wyrafinowanego kochanka.

Dodaj komentarz