Gdy pojawia się problem... Seks

Pieszczoty pośladków – jak czerpać z nich przyjemność?

pieszczoty pośladków

Kobiety często mają zastrzeżenia do swojego wyglądu. Jedne skarżą się na obwisły biust, inne na zbyt duży tyłek. Istnieją jednak kobiety, które w pełni akceptują swoje ciało i lubią dostarczać mu wielu przyjemnych doznań.  Chciałabyś, aby partner pieścił twoje zgrabne, kobiece pośladki? Podeślij mu do przeczytania niniejszy artykuł. Jakie pieszczoty pośladków będą dla ciebie najlepsze?

Seksowne pośladki podniecają mężczyzn

Pośladki nie tylko pobudzają męską wyobraźnię, gdy opina je koronkowa ołówkowa sukienka, tudzież dobrze dopasowane jeansy. To także silnie unerwiona i ukrwiona część ciała, której stymulacja może dostarczyć nam prawdziwej rozkoszy.

Pieszczoty pośladków, czyli stymulujemy strefy erogenne

Czy wiesz, że nie tylko pośladki, ale też sąsiadujące z nimi biodra bardzo lubią dotyk? Ich masaż może pomóc uwolnić ci się ze stresu i uspokoić skołatane nerwy.  Jednocześnie pieszczoty pośladków niezwykle pobudzają pożądanie i zwiększają ochotę na erotyczne igraszki.  A wszystko to zasługa naszej anatomii. Czy wiesz, że tylna część miednicy stanowi skupisko zakończeń nerwowych? To właśnie ich stymulacja dostarcza nam niewiarygodnych przeżyć.

Czy wiesz, że na Dalekim Wschodzie panuje przekonanie, iż na skrzyżowaniu talii, kości biodrowych i szczytu pośladków znajduje się punkt, który pozwala wyzwolić energię seksualną? Jest w tym sporo racji, ponieważ masowanie tego fragmentu ciała może czasem doprowadzić do orgazmu.

Ugniataj, naciskaj, czyli jak pieścić kobiecy tyłeczek

Jeśli masz ochotę na pieszczoty pośladków, połóż się płasko na brzuchu i włóż niewielką poduszkę pod kostki, dzięki temu łatwiej się rozluźnisz.  Warto pamiętać, iż pupa nie jest tak wrażliwa na dotyk jak piersi, toteż w jej przypadku można pozwolić sobie na więcej.  Intensywność pieszczot pośladków powinna wzrastać wraz z podnieceniem. Zgrabny kobiecy tyłeczek można masować, skubać, podszczypywać, klepać i ugniatać. Świetne rezultaty przynoszą też pieszczoty wykonane językiem i ustami.  Podczas pieszczot pośladków pozwól sobie na odrobinę fantazji, dotyk włosów, jak również piersi potrafi zdziałać cuda. Niech w stymulowaniu tej części ciała nigdy nie zabraknie elementów zaskoczenia.

Masaż pośladków

Aby zbudować napięcie, pieszczoty pośladków najlepiej rozpocząć od głaskania.  Ważny jest też kierunek, w jakim dotykamy pupy. Zaczynamy od góry, po czym przesuwamy się w kierunku uda.  Można też spróbować masować pośladek, ujmując go jednocześnie lewą i prawą dłonią, kolisty ruch wydaje się tutaj najbardziej odpowiedni.  Twój partner może się też zabawić w piekarza, który właśnie ugniata ciasto.  Niech za pomocą palców zatacza kręgi tak, jakby mieszał i formował ciasto.  Podczas masażu pupy należy pamiętać też o innych częściach ciała. Niech mężczyzna dotyka także kręgosłupa, bioder, a nawet karku. To niesamowicie podnieca kobiety.

Pośladki można też intensywnie podszczypywać palcami. Chwytać i szybko wypuszczać. Niektóre kobiety lubią, gdy mężczyzna oklepuje ich pupę otwartymi rękoma niczym karateka. Warto jednak zawczasu uwzględnić tę kwestię z partnerką, ponieważ nie każdemu odpowiada aż tak intensywny dotyk. Mężczyzna może też chwycić obydwa pośladki i spróbować je rozbujać.

Dodaj komentarz