Lifestyle, czyli o tym się mówi Styl życia

Gdzie i z kim spędzić Sylwestra?

Sylwestra

Odliczanie do Sylwestra rozpoczęte, choć grono osób zapewne nie ma jeszcze sprecyzowanych planów na tą wyjątkową noc. Gdzie i z kim spędzić Sylwestra – podpowiadamy jaką opcję wybrać, by przeżyć niezapomniany czas!

Na Sylwestra z przyjaciółką

Przyjaciółka to najlepsza towarzyszka wszelkich okazji. Na Sylwestra warto wybrać się z najlepszą przyjaciółką, z którą mamy pewność, że spędzimy udany wieczór. Przyjaciółkę wyciągniemy do teatru czy do filharmonii, bo nie będzie marudzić jak nasz facet. Równie dobrze zorganizujemy z nią prywatna imprezę na mieszkaniu czy sylwestrowy maraton po lokalnych pubach. Jeśli nie wyobrażamy sobie sylwestrowej zabawy bez towarzystwa przyjaciółki – nie ma się nad czym zastanawiać. Gwarantujemy, że żadna noc w roku nie będzie tak wyjątkowa jak Sylwester. A jak szaleć na całego to tylko z przyjaciółką!

Sylwester we dwoje

Oprócz Sylwestra z przyjaciółką możemy mieć także propozycję spędzenia go z drugą połówką. Sylwester z mężczyzną to oczywiście świetny pomysł. W przypadku nowego związku, idealny będzie wyjazd w góry z ekipą lub wypad za miasto tylko we dwoje. Sylwester w gronie znajomych chłopaka będzie okazją do integracji. Lecz nie każdy lubi tego typu wyjazdy. Wtedy możemy spędzić czas razem, w zaciszu mieszkania czy z dala od zgiełku miasta, gdzieś na jakieś prowincji. Sylwester we dwoje to także opcja dla dłuższego stażu – wtedy nawet czas spędzony przed telewizorem może być fajną rozrywką – najważniejsze, że nie samotną.

Impreza ze znajomymi

Wśród licznych propozycji zwykle pojawiają się grupowe opcje Sylwestra. Imprezy, wyjazdy czy inne tego typu pomysły to coś dla osób, które są singlami a nie chcą spędzać samotnego wejścia w Nowy Rok. Puby organizują tego typu imprezy sylwestrowe, podobnie jak różne firmy, które organizują wyjazdy, np. dla singli, na których można poznać nowych ludzi. Świetna propozycja dla aktywnych i otwartych osób. SylwestraSami także możemy zebrać znajomych i wspólnie określić plan na wyjazd czy imprezę na miejscu. Domówka też może być niezapomnianym przeżyciem, szczególnie dla paczki dobrych znajomych. Inną opcją będzie wyjście do klubu, gdzie nie musimy martwić się brakiem partnera czy partnerki. Wystarczająco dużo tam osób, dobrej muzyki i imprezowego klimatu, by doskonale się bawić i przywitać Nowy Rok 2018 w szampańskim nastroju.

Wiecie już, z kim spędzić Sylwestra? Dokąd się wybrać? Podzielcie się swoimi planami na sylwestrowy czas!

Katarzyna Antos

Komentarze (4)

Aneta

5 lat temu

Ja spedziłam w tym roku sylwestra z mężem w domu. Wypiliśmy wino, porozmawialiśmy, zjedliśmy pyszną kolację, było miło. Nie mieliśmy oboje ochoty w tym roku na wielkie wyjścia. Najważniejsze, to żeby czuć się dobrze.

dulcynea

5 lat temu

Zgadzam się , grunt to dobre towarzystwo w którym dobrze się czujemy .
Ja sądziłam , że jak zwykle będziemy na domówce . A tu niespodzianka jedziemy jutro do Nałęczowa . I tam będziemy się bawić ze znajomymi 🙂
Już nie mogę się doczekać 🙂

Irena

5 lat temu

Najważniejsze, aby spędzić ten czas z najbliższymi, ze znajomymi w których towarzystwie czujemy się swobodnie. Równie dobrze można się bawić z przyjaciółką tylko we dwie, jak i na przyjęciu w towarzystwie swojej paczki 🙂

Zostaw komentarz