Lifestyle, czyli o tym się mówi Styl życia

Pomysły na spędzenie Sylwestra

pomysły na spędzenie Sylwestra

Wielkie odliczanie rozpoczęte! Już za kilka dni najbardziej gorąca noc w roku, czyli Sylwester. Kiedy wszyscy wokół mają już plany, my podrzucamy pomysły na spędzenie Sylwestra, które gwarantują dobrą zabawę i niezapomniane chwile. Zapomnijcie więc o samotnym wieczorze przed telewizorem i przygotujcie się na sylwestrową noc!

Pora na Sylwestra

Sylwester to najbardziej imprezowa noc w roku. Ulice miast zamieniają się w jeden wielki parkiet. Na każdym roku można spotkać roześmianych ludzi, często w odświętnych strojach, z serpentynami czy balonami. Niektórzy planują Sylwestra już wcześniej. Organizują wypady w góry z przyjaciółmi, czy zagraniczne wyjazdy. To dobry pomysł, ale na kilka dni przed końcem roku nie mamy co liczyć na wolne miejsca w hotelach i pensjonatach. Spontaniczny wypad byłby dość mocno ryzykowny. Sylwester w samotności to niezbyt optymistyczna wizja spędzenia jednej z najweselszych nocy w roku. Nie musimy ograniczać się do wieczoru przed telewizorem, z butelką szampana czy innego trunku. Będąc singlem czy też nie, możemy spędzić niezapomniany wieczór.

Sylwester w filharmonii

Miłośnicy muzycy mogą wybrać się do filharmonii. W dużych miastach, zawsze w sylwestrowy wieczór są organizowane wyjątkowe koncerty, które każdego roku cieszą się dużą popularnością. Bilety znikają, jak tylko trafią do sprzedaży, co świadczy o tym, że publika wybiera kulturalną formę sylwestrowej rozrywki. Ale filharmonie nie ograniczają się do koncertów smyczkowych. W wielu miejscach odbywają się koncerty muzyki rozrywkowej, musicalowej czy filmowej. Na takie wydarzenie zdecydowanie warto się wybrać, by spędzić Sylwestra inaczej niż zwykle. Bo kto powiedział, że każdy musi iść na domówkę czy do klubu?

Sylwester w teatrze

Spektakl w sylwestrowy wieczór? Dlaczego nie! Teatry w całej Polsce wystawiają w ostatni dzień roku sztuki, połączone z noworocznym toastem kieliszkiem szampana. A to wszystko przy udziale zespołu aktorskiego. W tak wyjątkowy wieczór możemy zaserwować sobie porządną dawkę sztuki, tym bardziej, jeśli jesteśmy miłośnikami teatru. I nikt nie zabroni pójść nam tam w pojedynkę. W końcu to nie bal w pałacu.

Sylwester w plenerze

Największą popularnością podczas Sylwestra cieszą się imprezy plenerowe. Wstęp na nie jest bezpłatny, odbywają się w przestrzeni miejskiej, zwykle na placach czy rynkach miejskich. Wielkim plusem takich imprez jest obecność wielu gwiazd. Niektóre z wydarzeń są transmitowane przez media. Sylwester pod chmurką jest dla wszystkich, którym nie straszny żaden mróz czy śnieg. Zabawa w rytmie najpopularniejszych hitów wraz z tłumem ludzi to okazja do nawiązania nowych znajomości. Propozycja jest dobra zarówno dla singli, par czy całej ekipy znajomych. W końcu w grupie raźniej, a na plenerowej imprezie, towarzystwa nam nie zabraknie. Nie musimy także martwić się o oprawę muzyczną czy pokaz fajerwerków, bo te wystrzelą równo o północy nad naszymi głowami.

Sylwester na domówce

pomysłyNikt nie zaprosił cię na Sylwestra? Sam go zorganizuj! Zaproś znajomych, którzy tak samo jak ty, nie mają żadnych planów. Podzielcie się zadaniami. Niech każdy przyniesie coś do jedzenia i picia. Nadmuchajcie balony i rozwieście serpentyny. Odpalcie muzykę i zabawa rozpoczęta. O sąsiadów nie będziecie się obawiać, ponieważ w sylwestrową noc każdy przymknie oko na głośną muzykę.

Katarzyna Antos

 

Komentarze (4)

pati25

5 lat temu

Każdy ma swój sposób na spędzenie Sylwestra.Najważniejsze,aby w tą ostatnią noc w roku świetnie się bawić w miłym towarzystwie

dulcynea

5 lat temu

Każdy spędza Sylwestra tak jak lubi.
Nieważne gdzie , ważne z kim by spędzić ten wieczór z osobami które lubimy i w których towarzystwie dobrze się czujemy 🙂

Danusiate

5 lat temu

Jedni lubią się bawić w wielkiej balowej sali, inni na domowej imprezie, jeszcze inni – w teatrze. Ważne, żeby nikt nie robił niczego na siłę i wybierał taką formę zabawy, jaka jemu odpowiada.

Tess

5 lat temu

Spędzę Sylwester u córki w domu. Młodzi nie wybierają się na salę, więc posiedzimy przy muzyce i filmach i otworzymy szampana o północy.

Zostaw komentarz