wartościowego faceta

Koleżanki mają facetów, a Ty wciąż nie możesz znaleźć tego jedynego? Nie poddawaj się! Miłość czasem potrzebuje pomocy, a Ty na pewno potrzebujesz motywacji. Przekonaj się, co możesz zmienić, by poznać wartościowego faceta i zacznij działać!

Odpowiednie towarzystwo

Ważne są nie tylko ludzie wokół których się obracasz, ale także ci, których możesz spotkać w swoim życiu. Dlatego zadbaj o to by otaczać się ludźmi, z którymi chcesz spędzać swój czas. Szukaj  w miejscach, gdzie mógłby przebywać twój potencjalny kandydat na faceta. Podobają ci się intelektualiści? Szukaj w bibliotece albo zapisz się na ciekawy kurs. Uwielbiasz sportowców? Zacznij biegać w pobliskim parku lub przesiądź się z samochodu na rower. A może warto zmienić towarzystwo i poszukać sobie nowych znajomych?

Twój wygląd

Wygląd jest ważny i naprawdę mało jest osób, które kompletnie nie zwracają na niego uwagi. Nie ma co się oszukiwać, zadbana kobieta zawsze będzie zwracała uwagę mężczyzn. Nie zwlekaj i nie czekaj na cud. Zadbaj o swój wygląd, włosy, makijaż, ubranie. To wszystko sprawi, że zyskasz lepsze samopoczucie, co nie ujdzie uwadze przechodniów. A pewniejsza siebie i piękniejsza możesz wszystko.

Wyjdź z domu

Siedzeniem w domu i gapieniem się w sufit nic nie zdziałasz. Żeby kogoś poznać, a nawet spotkać faceta swojego życia należy wyjść z domu. Opuść więc bezpieczną przystań i wyjdź do ludzi. Spotkaj się ze znajomymi, idź na spacer czy na lody. Nie siedź bezczynnie w czterech ścianach, bo to nic nie da, nie sprawi, że facet spadnie nagle z nieba. Bądź towarzyska i otwórz się na nowe znajomości oraz doświadczenia.

Weź sprawy w swoje ręce

Szkoda czasu na snucie planów i nierealnych wizji. Lepiej wziąć sprawy w swoje ręce, w końcu nic za ciebie tego nie zrobi. Jeśli podoba ci się jakiś facet nie czekaj, tylko sama rozpocznij rozmowę. Nie będziesz przynajmniej żałowała, że nie spróbowałaś. Kobiety też mogą przejmować inicjatywę, w końcu mamy XXI wiek, a nie jakieś średniowiecze.

Bądź oryginalna

facetaNie daj się schematom i nudzie. Pokaż innym, że jesteś oryginalna. Znajdź sobie pasję, jakieś ciekawe zajęcie, które zajmie twój czas. Zobaczysz jak szybko wzbudzisz podziw i zainteresowanie innych, także mężczyzn. Kobiety, które robią w życiu coś ciekawego i oryginalnego, są w oczach faceta bardziej atrakcyjne i pociągające. Najwyższy czas to wykorzystać!

Katarzyna Antos