Miłość i związki

11 cech fizycznych, którym mężczyźni nie potrafią się oprzeć

atrakcyjna kobieta

Mężczyźni to wzrokowcy, dla ich usprawiedliwienia dodamy tylko tyle, że my też przyglądamy się facetom od stóp do głów, zanim któregoś uznamy za wystarczająco atrakcyjnego, by zamienić z nim parę zdań. Przedstawiamy 11 cech fizycznych, którym mężczyźni nie potrafią się oprzeć.

 

Sylwetka typu klepsydra

Nie oznacza to, że musisz mieć spore krągłości, ważniejsze są proporcje. Wcięcie w talii, szersze biodra i klatka piersiowa czynią z ciebie klepsydrę. Jest to figura, która najbardziej kręci mężczyzn, gdyż podkreśla dymorfizm płciowy. Panowie nie mają wyraźnego wcięcia w talii, a kształt ich bioder różni się od naszych. Możesz być klepsydrą z nadwagą i niedowagą, pamiętaj liczą się proporcje.

11 cech fizycznych, którym mężczyźni nie potrafią się oprzeć. Wysoki głos

Nie chodzi o to, że masz piszczeć, za tym  mężczyźni nie przepadają. Uwielbiają natomiast wysoki głos, gdyż sami mają niski. Za wysoki głos pań odpowiadają estrogeny. Te z nas, które mają ich szczególnie dużo, wydają z siebie wyższe dźwięki.

Zdrowe włosy

Mężczyźni mają swoje preferencje związane z kolorem włosów, niemniej każdy facet zwraca uwagę, czy twoje włosy są zdrowe. Ich stan świadczy bowiem o twojej ogólnej kondycji.  Słabe włosy to znak, że nie jesteś najlepszą kandydatką na matkę jego dzieci.

Piękny uśmiech

Panowie mają słabość do pięknego kobiecego uśmiechu. Zatem bądź sobą i uśmiechaj się zawsze, gdy coś cię rozbawi lub ucieszy. Zobaczysz, że twój uśmiech zacznie działać na mężczyzn jak magnes.

Niezbyt wysokie czoło

Okazuje się, że większość mężczyzn zbyt wysokie czoło uważa za mało atrakcyjne. Jeśli posiadasz takowe, wyrównaj proporcje twarzy za sprawą grzywki. Panie z niezbyt wysokim, proporcjonalnym czołem uchodzą za atrakcyjne.

Czerwone ubranie

Przykuwa wzrok i kojarzy się mężczyzną z namiętnością, seksem i kobiecością. Jeśli ubierasz się na czerwono, z pewnością przykuwasz uwagę otoczenia i masz tego świadomość. Czerwień pasuje każdej z nas, trzeba tylko dobrać odpowiedni odcień. Największe pole manewru mają bladolice brunetki o brązowych oczach, im większość odcieni poza oranżową czerwienią będzie pasować doskonale.

Jędrne pośladki o kobiecym kształcie

Mężczyźni mają słabość do kobiecych pośladków. Każdy lubi inny kształt kobiecej pupy, niemniej wszyscy zwracają uwagę na jej jędrność. Panowie patrzą też na kształt. Kobiety o męskim kształcie pośladków uchodzą za mniej atrakcyjne. Podobno najzdrowszy kształt to odwrócone serduszko, panie, które mogą się nim pochwalić to prawdziwe szczęściary, gdyż nie tylko wyglądają kobieco, ale też mają  mniejsze ryzyko zachorowania na miażdżycę;) Poza tym ich pośladki są idealne do reklamy koronkowej bielizny.

Jędrne piersi, które mieszczą się w dłoni

Wbrew pozorom  nie liczy się wielkość a jakość. Mężczyźni nie przepadają za obwisłymi piersiami, tym, co ich pociąga, jest jędrny biust.  Jeśli do tego piersi jeszcze mieszczą się w dłoniach, jest idealnie.

Długie, zgrabne nogi

Na męską wyobraźnię silnie oddziałują długie, zgrabne nogi. Ważne, aby nie były zbyt patykowate, ani za grube. Ich długość podkręcisz zakładając wysokie obcasy w kolorze rajstop lub w odcieniu skóry.

Widoczne kości obojczyka

Mężczyzn kręcą też wyraźnie zarysowane kości obojczyka. Wyglądają  niezwykle seksownie zwłaszcza w połączeniu z topem lub sukienką na ramiączkach. Podkreślają kobiecą delikatność  i kruchość.

Smukłe dłonie i szczupłe palce

Delikatne, smukłe dłonie i szczupłe, długie palce wyglądają na wskroś kobieco i seksownie. Podkreślają delikatną naturę pań, nic dziwnego, że kręcą mężczyzn. Oni w przeciwieństwie do kobiet mają duże, silne dłonie, które nie prezentują się aż tak szczupło jak damskie.

Dodaj komentarz