jak zainteresować sobą faceta

Spotkałaś go w autobusie, na ulicy,  wystawie, w kinie czy na zakupach? Miejsce tak naprawdę nie ma większego znaczenia. Mężczyzna wpadł ci w oko i chcesz zwrócić jego uwagę. Podpowiadamy, jak zainteresować sobą wybranego faceta.

 

Zwróć na siebie uwagę

Możesz to zrobić na kilka sposobów. Założyć strój, którym wyróżnisz się z tłumu, ciekawie uczesać włosy, podkreślić swoje atuty makijażem lub po prostu się do niego uśmiechnąć. Na pewno znajdziesz sposób, aby wyróżnić się z tłumu i skupić na sobie jego dłuższe spojrzenie. Wystarczy odrobina kreatywności i zapadniesz mu w pamięć.

Jak zainteresować sobą wybranego faceta? Patrz mu głęboko w oczy

W ten sposób z pewnością go zaskoczysz i pokażesz, że to nie jest przypadek, że patrzysz właśnie na niego.  To dość odważny krok, ale jednocześnie niezwykle skuteczny. Jeśli facet jest wolny, jesteś w jego typu, to istnieje spora szansa, że do ciebie zagada i nawiążecie znajomość.

Powiedz mu komplement

Miłe słowo ma wielką moc, jeśli widzisz ciekawego i atrakcyjnego faceta, zawsze może powiedzieć mu jakiś komplement. Czy to dotyczący wyglądu, czy stylu, czy jakiejś umiejętności, którą posiada. Ważne, aby miłe słowa były szczere. Mężczyźni, wbrew obiegowej opinii, też lubią słuchać komplementów.

Dotknij go

Spróbuj go dotknąć niby przypadkiem np. w ramię. To akceptowalny gest, którym nie przekraczasz zanadto jest strefy prywatności. Mężczyźni lubią odważne kobiety, które nie boją się ich dotknąć, gdy tylko mają na to ochotę. To zresztą silnie elektryzujący gest. Jeśli chcesz rozpalić jego wyobraźnię, muśnij go niby przypadkiem, np. podczas wspólnej rozmowy.