Miłość i związki

11 rzeczy, po których facet widzi, że kobieta traktuje go poważnie

kobieta zainteresowana mężczyzną

Nie tylko mężczyźni, ale także kobiety miewają problem z właściwym wyrażaniem swoich oczekiwań.  W rezultacie faceci także zastanawiają się nad tym, czy kobieta traktuje ich poważnie, czy chce się tylko nimi zabawić, umawia się z nimi z nudów etc.  Na szczęście istnieją pewne sygnały, które pomagają rozwiać wątpliwości. Przedstawiamy 11 rzeczy, po których facet widzi, że kobieta traktuje go poważnie.

Potrafi przyznać ci się do swoich problemów i cieszy się, gdy służysz jej radą

Kobieta, która traktuje faceta poważnie, nie ma problemu, aby opowiedzieć mu o swoich problemach. Jeśli coś złego dzieje się w pracy, spotkała ją przykra sytuacja ze strony innych mężczyzn, mówi o tym bez oporów. Chce, żeby facet ją wysłuchał, służył jej radą lub po prostu przytulił. Jeśli ona nie chce zwierzać ci się z problemów, to znaczy, że niewiele dla niej znaczysz. Nie ufa ci dostatecznie i nie chce wpuścić cię do swojego życia.

Stara się od razu odpisywać na wiadomości i odbierać telefon od ciebie

Kobieta, która traktuje faceta poważnie, nie ociąga się z odpowiedzią czy odebraniem telefonu. Jest ciekawa, z jaką sprawą się do niej dobijasz i zawsze chętnie dowie się, co porabiasz.  Jeśli natomiast często masz wrażenie, że odpisuje od niechcenia lub robi to kilka godzin później, choć nie jest specjalnie zajęta, powinna włączyć ci się lampka alarmowa.

Gdy z odpowiednim wyprzedzeniem proponujesz spotkanie, nie odmawia

Ona może odmówić, gdy proponujesz coś zbyt późno i ma już swoje plany. Jeśli natomiast zapytasz ją o wspólną noc czy wyjście na miasto po południu, a nie pół godziny przed, może tak zorganizować sobie wieczór, aby znaleźć dla ciebie czas.  Jeśli nigdy ci nie odmówiła spotkania zaproponowanego z wyprzedzeniem, choćby kilkugodzinnym, to możesz być pewny, że traktuje cię poważnie.

Sama wychodzi z inicjatywą i potrafi zaproponować spotkanie

Czy ona kiedykolwiek sama napisała do ciebie lub zaproponowała wspólne wyjście? Jeśli tak, to znaczy, że też pragnie się z tobą widywać i podtrzymywać kontakt. Rozkład sił może być różny. Stroną częściej zapraszającą możesz być ty, ale ona powinna choć czasami wykazywać inicjatywę. Jej całkowity brak od początku znajomości to pierwszy sygnał alarmowy.

Chce o tobie jak najwięcej wiedzieć, więc pyta

Kobieta, która poważnie traktuje mężczyznę, chce o nim wiedzieć jak najwięcej, dlatego często wypytuje cię o różne kwestie.  To bardzo dobry objaw. Jeśli ona nie zadaje pytań, to znaczy, że niespecjalnie ją interesujesz. Być może jesteś tylko chwilową rozrywką, która właśnie się nawinęła.

Gdy ją całujesz, odwzajemnia pocałunki i lubi to robić naprawdę długo

Jak ona reaguje na pocałunki? Po prostu ich nie odtrąca, ale entuzjazmu brak? To niepokojący sygnał, prawdopodobnie robi to z braku laku. Jeśli jej naprawdę na tobie zależy, będzie odwzajemniała pocałunki i chciała całować się z tobą naprawdę długo.  Pocałunki mogą wychodzić z twojej inicjatywy, ale ona powinna się w nie angażować i ich przedwcześnie nie kończyć. Jeśli ona całuje się z tobą od niechcenia, to prawdopodobnie z jej strony brakuje chemii.

Opowiada ci o swoim życiu, znajomych

Czy wiesz, czego nie jada, z kim najczęściej spędza czas? Krótko mówiąc, czy dopuszcza cię do swojego życia i chce, żebyś jak najwięcej o niej wiedział? Jeśli wiesz,  co robi ze swoją przyjaciółką, to prawdopodobnie traktuje cię poważnie i nie ma żadnych powodów, by ukrywać przed tobą prawdę.

Po seksie zostaje na noc i wtula się w ciebie tak, abyś ją chronił

Kobieta, która spotyka się z tobą, nie mając poważnych zamiarów, po seksie będzie wolała pojechać do siebie. Natomiast ta, dla której jesteś ważny, chętnie zostanie na noc i będzie się do ciebie przytulała, ponieważ zapewniasz jej poczucie bezpieczeństwa.

Cieszy się twoją troską

Ona lubi, gdy okazujesz jej troskę, dopytujesz się o różne sprawy i chcesz, żeby dała ci znać, co dalej.  Kobieta, która cieszy się, gdy jesteś opiekuńczy, na pewno ma wobec ciebie czyste intencje. Jeśli jej natomiast przeszkadza twoja troska, traktuje cię jak natrętną muchę, chce być taką Zosią Samosią, to nie wiąże z tobą poważnych planów. Nie jesteś dla niej nikim ważnym.

Liczy się z twoim zdaniem

Czy ona chce się tobie podobać?  Jeśli wspomniałeś, że lubisz ją w jakimś elemencie garderoby, to jeśli jej na tobie zależy, założy ją, choćby sama jej nie cierpiała. Kobieta, która traktuje mężczyznę poważnie, liczy się z jego zdaniem i chce być dla niego atrakcyjna.

Ma dla ciebie czas w weekend

W weekend często spotykamy się ze znajomymi, odpoczywamy i wychodzimy z domu. Jeśli kobieta zgadza się spotkać z tobą w weekend, to znaczy, że jesteś dla niej ważny. W przeciwnym wypadku wybrałaby imprezę ze znajomymi, a nie twoje towarzystwo. Piątkowe, sobotnie i niedzielne wieczory powiedzą ci prawdę o jej zaangażowaniu w waszą znajomość.

Dodaj komentarz