Seks

O czym myślą faceci, gdy idą z tobą po raz pierwszy do łóżka?

pierwsza wspólna noc

Pierwszy wspólny raz jest ważny nie tylko dla kobiet, ale też dla mężczyzn. Nie tylko płeć piękna przykłada wagę do pewnych kwestii. W niniejszym artykule zdradzamy, o czym myślą faceci, gdy idą z tobą po raz pierwszy do łóżka.

Twoje włosy

Panowie nie lubią doczepów i innych dziwnych rzeczy, które kobiety robią u fryzjera, aby oszukać naturę.  Jeśli facet dostrzeże u ciebie kępki sztucznych pasm wraz z ich mocowaniem, jego zapał nieco ostygnie.  Niewielu mężczyzn kręci sztuczność. Panowie zwracają też uwagę na ogólny stan włosów.  Największą słabość mają do dłuższych fryzur.

Twoje zachowanie po seksie

Nie tylko kobiety dokładnie analizują to, co robi facet po seksie. To działa też w drugą stronę. Mężczyzna patrzy, czy po erotycznych igraszkach zbierasz się do wyjścia, czy chcesz zostać na noc i trochę się poprzytulać. Oczywiście wiele zależy od faceta. Zdarzają się też tacy, którzy jasno dają do zrozumienia, że było fajnie, ale tę noc każde z was spędzi osobno.  Są także tacy, którzy nie wyobrażają sobie, że można odpuścić taką okazję do przytulania.

Patrzy na to, jaką masz bieliznę

Czy jest seksowna i zadbałaś o to, żeby mu się podobać, czy założyłaś byle co. Mężczyźni często narzekają, że nasze staniki są babcine, nudne, bez wyrazu i na dodatek niedoprane lub rozlazłe. Tak, kobiety noszą nierzadko biustonosze, które dawno powinny trafić do kosza. Poza tym mężczyźni to wzrokowcy, którzy lubią podziwiać piękne widoki, a do tych niewątpliwie zaliczają atrakcyjną kobietę w seksownej bieliźnie.

O czym myślą faceci, gdy idą z tobą po raz pierwszy do łóżka? Zwraca uwagę, czy masz doświadczenie

Mężczyźni patrzą, czy znasz się na rzeczy, czytaj seksie, i masz w tej dziedzinie odpowiednie doświadczenie. Z jednej strony kręcą ich wyzwolone kobiety, które znają się na rzeczy, z drugiej wkurza fakt, że z niejednego pieca chleb jadły. Cóż, wiele zależy od nastawienia mężczyzny. Jeśli masz być koleżanką od seksu, to wówczas duże doświadczenie działa na twoją korzyść. Jeśli zaś facet szuka kogoś na stałe, to zbyt duże wyzwolenie może zostać źle odebrane.

Dodaj komentarz