Kultura Styl życia

Nagroda: powieść Wszystkie pory uczuć. Wiosna Magdaleny Majcher!

Wszystkie pory uczuć. Wiosna

W pierwszy dzień wiosny mieliśmy dla Was konkurs! Do wygrania była kolejna powieść Magdaleny Majcher pt. Wszystkie pory uczuć. Wiosna od Wydawnictwa Pascal. Takiej lektury nie możecie przegapić w ten wiosenny czas! Poznajcie wyniki naszego wiosennego konkursu!

Wszystkie pory uczuć. Wiosna – Magdalena Majcher

Ewelina pragnie tylko jednego – zostać matką. Niestety, los nie daje jej takiej możliwości. Razem z mężem decydują się na adopcję. Jednak kiedy na ich drodze pojawia się dziewięcioletni Piotruś – szczęście przysłania obawa. Chłopiec cierpi na FAS – alkoholowy zespół płodowy. Kiedy się urodził, miał ponad promil alkoholu we krwi. Chłopiec całe dzieciństwo spędził w domu dziecka.

Czy teraz znajdzie dom, którego tak potrzebuje?

Czy pragnienie miłości okaże się silniejsze niż strach?

Magdalena Majcher – pisarka, blogerka, freelancerka, mama. Robi w życiu to, co kocha, czyli pisze. Aby spełniać swoje marzenia, zrezygnowała z pracy na etacie. Dziś jest autorką poczytnych i lubianych przez czytelniczki powieści, m.in. Stanu nie! błogosławionego i serii Wszystkie pory uczuć.
www.magdalenamajcher.pl

Weź udział w konkursie i wygraj powieść Wszystkie pory uczuć. Wiosna Magdaleny Majcher!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Wszystkie pory uczuć. Wiosna Magdaleny Majcher, wystarczyło odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Z jakimi uczuciami kojarzy ci się wiosna? Odpowiedź uzasadnij.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodziliśmy najciekawsze. Poniżej przedstawiamy nagrodzone wypowiedzi.

Gabriela W.: Wiosna kojarzy mi się z niezwykłą błogością i poczuciem spokoju, kiedy siedząc na ławce w parku czuję promienie słońca na twarzy. Wtedy łatwiej mi się marzy, w dodatku jak przyjemnie. Taką wiosnę uwielbiam, ciepłą, kochającą i uśmiechniętą 🙂

Justyna K.: Uwielbiam wiosnę – to dla mnie najpiękniejsza z wszystkich pór roku. Wiosna to przede wszystkim miłość. Cudownie jest zakochać się wiosną i rozkwitać razem z nią!

Sylwia Ł.: Wiosna kojarzy mi się z radością, ponieważ wtedy cała przyroda budzi się do życia i ludzie są tacy jacyś bardziej uśmiechnięci i pogodni niż zwykle. Wszystko wokół się uśmiecha, jest po prostu pięknie, miło i przyjemnie.

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w pozostałych konkursach!

Komentarze (4)

Mindi

6 lat temu

Gratuluję, taka piękna książka trafiła do waszych biblioteczek 🙂 Brakło szczęścia w konkursie, dobrze, że można sobie zamówić w księgarni 🙂

Zostaw komentarz