Kultura Styl życia

Spisek serc – Nicole Jordan

spisek serc

Nicole Jordan zyskała ogromną popularność jako autorka romansów historycznych. Spisek serc to kolejna powieść, która idealnie wpisuje się w wyżej wspomniany gatunek literacki. Jaką ekscytującą historię przygotowała dla nas tym razem ta popularna pisarka?

Venetia – kobieta, która wyprzedziła swoją epokę

Venetia jest kobietą, która wyróżnia się na tle innych pań żyjących w tej trudnej epoce. Kobieta, gdy odkrywa, że jej narzeczony korzysta z usług prostytutek, postanawia zerwać zaręczyny i odwołać ślub. Robi to w ostatniej chwili, bowiem niewierny ukochany zostaje przywieziony do kościoła prosto z buduaru kurtyzany. Postawa Venetii bulwersuje jej rodziców. Ci postanawiają zerwać z nią kontakt. W rezultacie Venetia wyjeżdża do Francji wraz z Cleo. To jej przyjaciółka ze szkolnej ławy, która jest tuż po rozwodzie i szuka damy do towarzystwa. Venetia za swoją obecność otrzymała dach nad głową, regularnie wypłacane jej jest też wynagrodzenie.

Troskliwa siostra walcząca o jej dobro

Venetia zjawia się w rodzinnych stronach, aby uchronić swoją młodszą siostrę, Ophelię, przed największym błędem w jej życiu.  Kobieta wpadła bowiem w oko pewnemu hulace, hrabiemu Wilde`owi.  Venetia nie chce, aby przyjaciel jej niewiernego narzeczonego rozkochał sobie w Ophelię. Zdaje sobie bowiem sprawę, że Quinn nie ma czystych zamiarów. Słynie z tego, że wykorzystuje kobiety i psuje ich reputację.

Spisek serc. Znajomość, która nabiera rumieńców

Aby odegnać nieszczęście od młodszej siostry, Venetia zjawia się w kasynie będącym jednocześnie domem publicznym. Chce porozmawiać  Wilde`em, ale w trakcie interesuje się nią młody hrabia, który próbuje się do niej dobierać. Na szczęście może liczyć na szybką reakcję Quinna, który zabiera ją do jednego z pokoi na górze.  Podczas rozmowy Wilde przekonuje, że chce tylko zwiększyć atrakcyjność Ophelii na rynku matrymonialnym po skandalu wywołanym przez Venetię.  W trakcie rozmowy Quinn i atrakcyjna kobieta zaczynają się namiętnie całować. Czy to zajście stanie się zaczątkiem gorącego romansu? Czy Wilde  da spokój Ophelii? A może postanowi zabawić się uczuciami obydwu sióstr? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w romansie historycznym pt. Spisek serc.

Nicole Jordan – wielokrotnie nagradzana autorka romansów historycznych

Nicole Jordan po raz kolejny stworzyła pobudzają wyobraźnię powieść ze scenami erotycznymi. Spisek serc powinien przypaść do gustu zarówno miłośniczkom romansów historycznych, jak i powieści erotycznych. Wszelkie pieszczoty i sceny seksualne zostały ukazane w sposób przyjazny kobietom. Nic dziwnego, w końcu Spisek serc to książka napisana przez kobietę z myślą o innych kobietach.  Powieść ta sprawdzi się jako lekka lektura podczas weekendowego wypadu do parku lub na działkę.  Pozwala się zrelaksować i przenieść w zupełnie inne czasy, w których tak jak dziś każdy pragnął prawdziwej miłości.

Komentarze

Mindi

5 lat temu

Ciekawa książka z rumieńcem. Trochę historii, przewrotności i niezależności kobiet a do tego miłość w tle. Chętnie przeczytam 🙂

Zostaw komentarz