Seks

7 dowodów, że kobieta nie zostawi faceta, niezależnie od tego, jak wyjdzie im seks

nieudany seks

Mężczyźni boją się, że stracą wiele w oczach kobiety, kiedy nie poradzą sobie w pracy lub w łóżku. Przez te dwie kwestie definiują swoją wartość. Niestety,  jak to w życiu bywa, nie zawsze wszystko układa się po naszej myśli. Przedstawiamy 7 dowodów, że kobieta nie zostawi faceta, niezależnie od tego, jak wyjdzie im seks.

Seks poprzedza długa gra wstępna

Kobiety uważają, że gra wstępna jest najważniejsza. Jeśli mężczyzna o nią dba i stara się, żeby była długa i satysfakcjonująca, to kobieta z każdych erotycznych igraszek czerpie mnóstwo przyjemności. Wówczas ewentualne trudności podczas finału nie będą miały dla niej żadnego znaczenia. Mężczyzna dbając o grę wstępną, może czuć się naprawdę bezpiecznie. Kobieta i tak będzie zadowolona z erotycznych igraszek.

Nie brakuje pocałunków i przytulania po

Kobiety lubią być całowane, to tak naprawdę najprostsze rozwiązanie, żeby rozgrzać kobietę i nastroić ją na seks. Pocałunki powinny być jednak naprawdę długie. Mogą mieć miejsce w trakcie oglądania filmu, wspólnej kolacji czy spaceru.  Jeśli mężczyzna będzie całował swoją partnerkę naprawdę długo i namiętnie, może być pewien, że ta będzie miała ochotę na seks pod warunkiem, że nie ma okresu. Kobietom też bardzo zależy na tym, aby facet po mocno je przytulił. Długie przytulanie uwalnia w paniach endorfiny i oksytocynę, w rezultacie dostarcza równie przyjemnych wrażeń jak sam orgazm.  Pamiętaj, że kobieta prędzej zostawi cię, dlatego że za krótko i za mało ją przytulasz oraz całujesz, a nie dlatego że podczas seksu powinie ci się noga. Brak czułości jest dla pań bardziej odczuwalny i zniechęcający niż problemy z erekcją, przedwczesny wytrysk etc. Jeśli ona po wspólnej nocy milknie, to nie dlatego że za szybko doszedłeś/nie sprawiłeś jej przyjemności, ale raczej dlatego że było ci wstyd i wybiegłeś do łazienki, zamiast ją przytulić.

Ona lubi spędzać z tobą czas

Jeśli kobieta po prostu lubi spędzać z Tobą czas na rozmowie, spacerze, żartach etc., to znaczy, że ceni sobie też twoje towarzystwo. Nie będzie zatem dla ciebie zbyt surowa  w ocenie. Może też wielu problemów w ogóle nie dostrzec lub nie przykładać do nich wagi. To, że w swoim mniemaniu jesteś beznadziejny, nie znaczy, że tak postrzega cię kobieta.

7 dowodów, że kobieta nie zostawi faceta, niezależnie od tego, jak wyjdzie im seks. Dobrze wam się rozmawia

Jeśli ona lubi z tobą rozmawiać o wszystkim, to znaczy, że ceni sobie twoje towarzystwo. Dzięki zbudowaniu z nią więzi emocjonalnej możesz być pewny, że cię nie zostawi przez drobne komplikacje podczas seksu. Za bardzo ceni twoje towarzystwo.

Ona do tej pory była wyrozumiała

Jeśli do tej pory była wyrozumiała i ci wybaczała różne rzeczy, nie czepiała się, nie robiła wielkich awantur, to raczej cię teraz nie zostawi, bo zrobiłeś coś inaczej lub coś wam nie wyszło. Kobiety nie zagłębiają się w tego rodzaju kwestiach, potrafią natomiast godzinami analizować, dlaczego facet tak mało je przytulał, całował i ogólnie dotykał przed seksem.

Nigdy nie robiłeś niczego, czego nie lubi

Jeśli nigdy nie przekroczyłeś jej granic, nie dawałeś jej klapsów, nie podduszałeś etc., to ona raczej cię nie zostawi, nieważne, czy wypadłeś w swoich oczach celująco czy miernie. Kobiety inaczej patrzą na seks z facetem. Oceniają kilka rzeczy: czy mnie dotykał przed, czy długo całował, czy mocno i długo przytulał po seksie, czy całował mnie w trakcie, czy pamiętał o grze wstępnej, czy robił to, co lubię (całusy, przytulanie), a nie robił tego, czego nie znoszę (anal, klapsy, podduszanie).  Wtopa w którymś z punktów, może grozić spadkiem zainteresowania kobiety. Pozostałe rzeczy są dla pań bez większego znaczenia.

Dotyk na co dzień

Kobiety lubią być dotykane normalnie, także w środku dnia. Łapanie za rękę, muskanie kolana, obejmowanie w pasie, pocałunki etc., gładzenie po brzuchu, nodze, całus w szyję, trzymanie rąk na pośladkach – jest mnóstwo opcji. Ważne, aby dotykać kobietę na co dzień, nie tylko podczas seksu. Spokojnie, jeśli już z nią uprawiałeś seks, to na pewno nie oberwiesz za to, że ją złapiesz za rękę, położysz ręce na jej udzie podczas oglądania filmu. Kobiety lubią być często dotykane przez mężczyzn, którzy im się podobają. Nie znoszą natomiast, gdy obcy facet narusza ich granice prywatności i intymności.

Dodaj komentarz