Gdy pojawia się problem... Seks

O czym myślą kobiety podczas seksu?

o czym kobieta myśli podczas seksu

Choć najlepiej byłoby, abyśmy podczas seksu nie myślały dosłownie o niczym, tylko dały ponieść się magii chwili, to nie potrafimy uwolnić się od rozważań. Wbrew pozorom w trakcie erotycznych igraszek nie zastanawiamy się nad rozwiązaniem problemów w pracy, czy sprzątaniem mieszkania. O czym myślą kobiety podczas seksu?

Czy jestem dla niego atrakcyjna?

Niestety, kobiety lubią doszukiwać się dziury w całym. Nawet jeśli wyglądają zjawiskowo, to i tak na ogół mają jakiś problem ze swoim ciałem. Bardzo często stanowi on jedynie wytwór ich wyobraźni, zdarza się też, że oceniamy siebie dużo krytyczniej niż mężczyźni. To, co dla twojego faceta jest twoim największym atutem, ty postrzegasz jako swoją największą wadę.  Kobiety mają ogromne zastrzeżenia do swojego ciała – oponki na brzuchu, wielkości oraz jędrności piersi, kształtu pośladków, cellulitu, rozstępów, a nawet koloru warg sromowych. Z jakiegoś powodu zabieg ich wybielania cieszy się ogromną popularnością. Kobiety podczas seksu często zastanawiają się, czy mężczyzna dostrzega ich wady. Czy patrząc na ich piersi, uważa je jako atrakcyjne, czy wręcz przeciwnie. Kobiety często zastanawiają się też, jak wypadają na tle jego dotychczasowych kochanek – czy są równie seksowne, a może stanowią tylko etap przejściowy, partnerkę do seksu z braku laku. Warto jednak uświadomić sobie, że jeśli nie jest to facet poznany tej nocy w klubie, to prawdopodobnie nie należy do desperatów i poszedł z nami do łóżka dlatego, że naprawdę postrzega nas jako atrakcyjne kobiety. Pora wyzbyć się kompleksów i przestać o nich rozmyślać. Nie wstydź się żadnej części ciała, skoro jesteście ze sobą tak blisko, to znaczy, że w pełni siebie akceptujecie.

O czym myślą kobiety podczas seksu? Czy jemu na mnie zależy?

Kobiety często zastanawiają się, czy mężczyźnie naprawdę na nich zależy. Czy poszedł z nimi do łóżka tylko dla czystego seksu, a może dlatego że z jego strony też pojawiło się jakieś uczucie. Niektóre kobiety lubią jednonocne przygody, większość jednak woli uprawiać seks z ukochanym facetem. Nic dziwnego, że panie oczekują od niego, że ten będzie odwzajemniał ich uczucie.  Kobiety często boją się wykorzystania.  Niestety, niektórzy mężczyźni nie mówią wprost, na czym im zależy. Gdyby postawili sprawę jasno – interesuje mnie tylko czysty seks, to istniałaby możliwość realnego wyboru. Nic dziwnego, że przez różnej maści oszustów panie w trakcie seksu, zwłaszcza na początku znajomości, zastanawiają się, kim są dla faceta.

Czy on będzie delikatny i czuły?

Kobiety lubią delikatnych i czułych mężczyzn. Niestety, nie wszyscy tacy są podczas seksu. Niektórzy od razu przechodzą do rzeczy i nie jest to miłe doświadczenie. Cóż, żeby erotyczne igraszki były dla kobiety przyjemne, jej  pochwa musi zostać dobrze nawilżona, a tak dzieje się, gdy facet pamięta o grze wstępnej. Wie, że pocałunki i stopniowe rozwijanie akcji to pieszczoty, które mogą pomóc doprowadzić kobietę do orgazmu. Niestety, nie wszyscy faceci, niezależnie od wieku i doświadczenia, pamiętają o znaczeniu gry wstępnej.

Jaki on jest seksowny!

Kobiety nie mają aż tak rozbuchanego libido jak mężczyźni, dlatego nie są zdesperowane i nie rzucają się na pierwszego lepszego faceta. Skoro sobie już jakiegoś upatrzyły, to znaczy, że on w pełni im się podoba – przynajmniej od strony wizualnej.  Nic dziwnego, że podczas seksu tylko umacniają się w tym przekonaniu i myślą: jaki on jest seksowny. Niektóre panie lubią owłosione męskie klaty, podczas erotycznych igraszek w końcu mogą je podziwiać i pieścić do woli.

Czy będzie drugi raz?

To pytanie zadają sobie kobiety, które z danym mężczyzną idą po raz pierwszy do łóżka. Poniekąd wiąże się ono z punktem – czy jemu na mnie zależy. Facet, który tylko zalicza kolejne kobiety, może nie mieć ochoty na powtórkę z rozrywki. Osiągnął swój cel, może cię teraz odhaczyć na liście i szukać kolejnej zdobyczy na jedną noc. Nic dziwnego, że panie często zastanawiają się, czy czeka je drugi raz. A może słuch po mężczyźnie zaginie już na wieki, a sama znajomość zakończy się na jednej, upojnej nocy.

 

Magdalena Kukurowska

Dodaj komentarz