facet

„Kochać to nie znaczy zawsze to samo…” Można okazywać miłość na wiele sposobów. Często ich nie dostrzegamy, gubimy gdzieś w szarej codzienności. Nasi mężczyźni zaś starają się jak mogą, by udowodnić to, co do nas czują. Poznajcie 6 sposobów na to, jak facet okazuje miłość.

Przytula Cię

Przytulanie jest wspaniałe. Daje nam poczucie ciepła, bezpieczeństwa i sprawia, że czujemy się lepiej. Jest w tym coś magicznego, zwłaszcza kiedy facet przytula Cię spontanicznie. Robi to sam z siebie, a nie przez twoją prośbę. Aż miło patrzy się na przytulające się pary. I nawet naukowcy zalecają przytulać się jak najczęściej.

Robi dla Ciebie proste rzeczy

Facet przynosi Ci kawę, idealną, taką jak lubisz? A może otula Cię kocem, gdy leżysz na kanapie? Leci do sklepu, bo akurat masz ochotę na lody czy czekoladę? Nie robi tego z przymusu, tylko z miłości. Takie,małe i proste gesty są najlepszym dowodem na uczucie do drugiej osoby. Bo gdy kochamy, jesteśmy gotowi do wielu poświęceń, nawet jeśli w grę wchodzą drobiazgi, warto je dostrzec.

Patrzy jak zasypiasz

Mężczyzna wpatrzony w kobietę, która zasypia u jego boku – piękny widok. To także gest, świadczący o uczuciu. Facet troszczy się o Ciebie, dba o bezpieczeństwo i poczucie komfortu. A poza tym tak cudownie i błogo wyglądasz jak śpisz. Nic dodać, nic ująć!

Mówi Ci, że jesteś piękna, nawet gdy jesteś rozczochrana i niewyspana

Dla prawdziwego faceta nie ma znaczenia czy masz makijaż i jesteś wyszykowana od stóp do głów, czy właśnie wstałaś z łóżka. Dla niego zawsze jesteś tą jedną jedyną i ukochaną. Dlatego będzie starała podkreślać na każdym kroku, że jesteś piękna i wyjątkowa. I nie ważne, że nie zdążyłaś jeszcze uczesać włosów i paradujesz po domu w piżamie.

Organizuje wasz wspólny czas

Jeśli facetowi zależy na Tobie, będzie starał się to pokazać. Jednym ze sposobów wyznania miłości może być organizacja wspólnego czasu. Mężczyzna będzie chciał spędzać z Tobą czas tak, byś się nie nudziła. Wymyśli wyjście do teatru, zabierze Cię na wycieczkę czy w inne, ciekawe miejsce. Zauważ, jak stara się o Twoje względy.

jak facet okazuje miłośćJest blisko Ciebie, nawet gdy zajmuje się swoimi sprawami

Każdy z nas ma swoje sprawy. Facet również je ma, ale mimo pracy czy innych ważnych obowiązków, chce być blisko Ciebie. Zawsze znajdzie czas dla ukochanej. A gdy już musi popracować na komputerze, będzie towarzyszył kobiecie na kanapie. Już sama jego obecność przy Tobie jest dowodem na to, że coś do Ciebie czuje i pragnie, byś była tego świadoma.

Katarzyna Antos