jak zachowuje się prawiczek

To pytanie stosunkowo często zadawane wujkowi Google, który uchodzi za wszechwiedzącego. Kobiety często zastanawiają się, jak zachowuje się prawiczek, ponieważ o ile w przypadku pań określenie doświadczenia seksualnego jest stosunkowo proste, u mężczyzn sprawa wygląda zgoła inaczej.  Czy można w jakiś sposób wyczuć, że facet nigdy nie uprawiał seksu z kobietą? Ba, nawet żadnej nie całował i nigdy nie miał dziewczyny?

Prawiczek – dlaczego dla mężczyzn to największa obelga ?

Prawiczek to określenie nacechowane pejoratywnie, żaden mężczyzna nie chce zostać tak określony przez kobietę. O ile panie, które nie uprawiały jeszcze seksu, nie budzą niezdrowych emocji. Ba, istnieją nawet amatorzy wprowadzania kobiet do seksualnych bram rozkoszy, których podnieca świadomość, że są pierwszymi kochankami w życiu kobiety. O tyle mężczyzna, który nie uprawiał jeszcze seksu, jest traktowany jako dziwny, wybrakowany i podejrzany.  Jak to możliwe, że facet, który ciągle myśli o erotycznych igraszkach, jeszcze „tego” nie robił? Pewnie jest kryptogejem lub z jego penisem jest coś nie tak. Ewentualnie stanowi męskie wydanie dewotki. Niewykluczone, że zaspokaja swój popęd w jakiś nietypowy sposób, np. uprawiając zoofilię lub nekrofilię. Czy takie podejście do prawiczków nie jest mocno niesprawiedliwe? Dlaczego u kobiety dziewictwo traktuje się jako zaletę, swego rodzaju skarb, a u mężczyzn jako poważną wadę?

Czy seks z prawiczkiem musi być beznadziejny ?

W internecie nie brakuje dyskusji nt. prawiczków. Niestety, czytając je, facet, który nigdy nie uprawiał seksu, może się tylko poważnie załamać.  Kobiety, które udzielają się dyskusjach na forum, nie należą do osób tolerancyjnych. Czytając opisy co niektórych pań, można wręcz odnieść wrażenie, że seks z prawiczkiem to największa katastrofa, jaka się może w życiu przytrafić.  Panie pragną doświadczonego faceta, który wie, czego chce i potrafi sprawić przyjemność kobiecie.  Wiele z nich deklaruje, że gdyby dana była im wcześniej wiedza, że facet jest prawiczkiem, to nigdy nie poszłyby z nimi do łóżka. A jak jest w rzeczywistości?

Faceci mają lepiej niż kobiety w kwestii dziewictwa

Mężczyźni znajdują się w dużo lepszej sytuacji niż kobiety, które choćby bardzo chciały, nie mogą ukryć faktu, że nigdy nie uprawiały seksu. Zdradza je bowiem błona dziewicza. Faceci tego problemu nie mają. Jeśli mężczyzna nie powie, że jest prawiczkiem, to kobieta nie będzie tego wiedziała. Wbrew rewelacjom, które można znaleźć na niektórych stronach internetowych, prawiczka nie pozna się po plamach za uszami czy ciemniejszej skórze pod kolanami. To brednie, które nie mają żadnego naukowego potwierdzenia.

Jak zachowuje się prawiczek ? Całkiem normalnie..

Jeśli prawiczek nie powie kobiecie, że nigdy nie uprawiał seksu, to prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie na jaw. Nie ma przecież tego wypisanego na czole, nie posiada błony dziewiczej ani niczego, co by go zdradzało.  Nieprawdą jest też, że każdy prawiczek nie radzi sobie podczas seksu, a mężczyzna doświadczony zawsze zna milion sztuczek, żeby doprowadzić kobietę do orgazmu.  Zdarzają się faceci, którzy wiedzeni instynktem i zdobytą wiedzą, zdają sobie sprawę, że panie potrzebują namiętnej gry wstępnej, by nabrać gotowości na erotyczne igraszki. Oni mogli nigdy nie uprawiać seksu z kobietą, ale wiedzą, że mogą sporo nadrobić poprzez pocałunki, delikatne pieszczoty i błądzenie ręką po całym ciele partnerki. Zdarzają się też faceci, którzy inicjację seksualną mają już dawno za sobą, przez ich łóżko przewinęło się kilkadziesiąt kobiet, a mimo to nie potrafią ich doprowadzić do orgazmu. Są bowiem egoistami skupionymi na własnej przyjemności i wymieniają partnerki jak rękawiczki.

Warto również pamiętać, że potknięcia w sypialni zdarzają się każdemu. Żyjemy w nieustannym stresie, co odbija się negatywnie na naszym życiu erotycznym. Nie oznacza to oczywiście, że skreślamy partnera tylko dlatego, że raz mu coś nie wyjdzie. Gdy seks uprawiają ludzie, którzy coś do siebie czują, to potrafią oni zachować wyrozumiałość w sypialni. Tak naprawdę dla nich ważniejsza jest bowiem bliskość drugiej osoby, niż bawienie się w wyczynowca.

Inicjacja seksualna – dlaczego prawiczek odwleka ją w czasie?

Prawiczek często wpada w błędne koło własnych lęków napędzanych przez społeczne oczekiwania. Czytając wpisy na forum, dochodzi do wniosku, że uprawiając seks z kobietą, która mu się podoba, tylko narazi się na śmieszność i żałosne komentarze. Ona nijak nie będzie potrafiła go docenić, na pewno skrytykuje i zostawi, a po  wszystkim rozpowie koleżankom, jak beznadziejnym kochankiem okazał się być. Tymczasem poddając się obawom napędzanym przez media, mężczyzna odczuwa coraz większy lęk przed inicjacją seksualną. Choć bardzo chce to zrobić z kobietą, na której mu zależy i z którą obecnie się spotyka, zrywa z nią kontakt, ponieważ nie chce wyjść na beznadziejnego kochanka. Woli samotność od etykietki prawiczka, który nie wiedział, jak zabrać się do roboty.  Im mężczyzna dłużej jest prawiczkiem, tym trudniej mu zdecydować się na inicjację seksualną. Narastają w nim bowiem lęki przed wydaniem surowej oceny.  Rozmyślania nad ewentualnymi wpadkami w sypialni czy podczas pocałunku działają jak samospełniająca się przepowiednia. Im więcej uwagi poświęca mężczyzna czarnym myślom, tym bardziej się nakręca, traci wiarę w siebie i w rezultacie wskutek stresu rzeczywiście przytrafiają mu się potknięcia w sypialni.

Czy kobieta dostrzeże brak doświadczenia mężczyzny ?

Jeśli prawiczek boi się inicjacji seksualnej, powinien zrobić to z kobietą, którą kocha z wzajemnością. Nawet jeśli ona jest doświadczona, to nie zareaguje negatywnie na ewentualne potknięcia, podejdzie do tego z wyczuciem. Ba, może nawet ich nie dostrzec, ponieważ jest tak zapatrzona w obiekt swoich westchnień, że liczy się dla niej tylko jego bliskość i czułość. Poza tym bardzo ciężko stwierdzić, czy ewentualne potknięcia wynikają ze stresu, tego, że kobieta tak mocno działa na faceta czy jeszcze z czegoś innego. Naprawdę nie są one jednoznaczne z brakiem doświadczenia seksualnego.  Prawiczek może sporo nadrobić, będąc czułym i delikatnym kochankiem. Naprawdę kobietom w większości przypadków nie zależy na wyczynowcach, którzy w pół roku  przerobią z nimi wszystkie pozycje z Kamasutry. Panie pragną czułych i delikatnych kochanków, którzy wiedzą, czym jest gra wstępna. Tylko mężczyzna, który potrafi pobudzić kobietę pocałunkami i subtelnym dotykiem, może doprowadzić ją do orgazmu.

Brak doświadczenia z kobietami

Co powinien zrobić mężczyzna, który nigdy nie miał kobiety? Powinien zachowywać się normalnie i jeśli nie wie, kiedy przejść do kolejnego etapu znajomości – pocałunku, trzymania się za ręce, czułych objęć – przejrzeć porady w internecie, np. skorzystać z naszego artykułu.  Zawsze może też szczerze porozmawiać na ten temat z kuzynem, starszym bratem, najlepszym przyjacielem. Nie musi przy tym zdradzać, że nigdy nie uprawiał seksu.  Prawiczek powinien przede wszystkim bardziej uwierzyć w siebie, pocałunki czy seks to sytuacje, w których działa nasz instynkt. Nawet nie mając za sobą wieloletniego doświadczenia, można sprawdzić się w roli kochanka. Wystarczy wsłuchać się w instynkt i uwierzyć, że będzie dobrze;)

Magdalena Kukurowska