Miłość i związki

Wymarzona randka – gdzie zabrać kobietę?

wymarzona randka

Każda kobieta ma własną wizję wymarzonej randki. Jedne z nas pragną udać się na tor gokartowy, jeszcze innym marzy się strzelnica lub kino. Wiele oczywiście zależy od zainteresowań samej kobiety, a te bywają bardzo różne. Istnieją jednak pewne przesłanki, które pozwalają przypuszczać, że randki w poniższych miejscach będą udane.  Gdzie zabrać kobietę, aby to była jej wymarzona randka?

Korzystajmy z uroków natury, dopóki możemy. Zanim się obejrzymy,  z drzew spadną liście, o 16 będzie już ciemno, mokro i zimno. Randki w plenerze mają w sobie coś wyjątkowego i romantycznego. Poza tym stwarzają doskonałe warunki do rozmowy, lepszego poznania drugiej osoby i intymności. W plenerze nikt nam nie przeszkadza, no może za wyjątkiem kumkających żab. Gdzie zatem zabrać kobietę, aby sprawić jej przyjemność?

Wymarzona randka na leśnej polanie

Na przełomie lata i jesieni w lasach jest przepięknie. Drzewa mają liście w różnych odcieniach zieleni, złota, brązu i miedzi. Na dodatek pojawiają się już pierwsze grzyby, ptaki pięknie śpiewają, a dzień wciąż jest stosunkowo długi. Temperatura wciąż jest przyjemna, a słońce często nas rozpieszcza. Leśna polana to świetne miejsce na randkę, ponieważ wygląda malowniczo, a jednocześnie wprowadza nas w romantyczny nastrój. Na dodatek można na niej pośmiać się i porozmawiać. To doskonałe miejsce do budowania więzi, poznania upodobań drugiej osoby i odpoczynku. Randki w plenerze mają pewną niezaprzeczalną zaletę – z pewnością nie są sztywne i nudne, poza tym pozwalają wspólnie odkrywać nowe rzeczy – odmiany drzew, malownicze jeziora itp. Kobiety bardzo dobrze je wspominają.

Łąka

We wrześniu na łąkach jest równie pięknie jak w lasach, zwłaszcza tam, gdzie nie dotarli jeszcze robotnicy odpowiedzialni za koszenie.  Wiele odmian roślin i ziół w intrygujących o kolorach oraz o równie ciekawych zapachach.  Aby trafić na łąkę, nie trzeba wyjeżdżać daleko z miasta.  Wspólny spacer w takim miejscu buduje więź i tworzy miłą atmosferę.

Skansen

Nie trzeba być wielkim miłośnikiem historii, aby w pogodne, jesienne przedpołudnie wybrać się do skansenu. Tego rodzaju miejsca mają w sobie magicznego i nieuchwytnego. Można przez chwilę poczuć atmosferę minionych czasów. Zrobić wspólne zdjęcia w ciekawej scenerii, pospacerować między starymi chatkami i porozmawiać. Wybierając miejsce na randkę, należy pamiętać, iż powinno ono umożliwiać komunikację. W związku z tym kino, teatr czy filharmonia nie  są najlepszymi miejscami na poznawanie drugiej osoby.

Jezioro

Jesienią raczej nie wykąpiemy się już w jeziorze, niemniej tego rodzaju miejsca stanowią świetne miejsce na spacer. Można się przejść wzdłuż brzegu, porozmawiać i spędzić czas w malowniczej scenerii. W twojej okolicy nie ma jeziora? Stawy i oczka wodne znajdują się niemal wszędzie i także nie można im odmówić uroku.

Rzeka

Romantyczny spacer wzdłuż wałów to także świetne rozwiązanie ze względu na klimatyczny charakter. Można wybrać zarówno główny deptak w mieście, który jest utwardzany, jak i wały pokryte przez roślinność.  Tego rodzaju miejsca często ulegają rozwidleniu, dzięki czemu za każdym razem można skręcić gdzie indziej i poznać nowe miejsca.

Miejsce na randkę. Zabytkowy zamek

Sobota lub niedziela spędzona na zabytkowym zamku w okolicy? To niewątpliwie romantyczne rozwiązanie, które przypadnie do gustu wielu kobietom. Panie przykładają dużą wagę do scenerii i atmosfery randek.  Bardzo miło wspominają chwile, gdy mogły porozmawiać i pośmiać się z inteligentnym mężczyzną w ładnych miejscach.

Wymarzona randka w ogrodzie botanicznym

Gdy z drzew opadną już liście, a za oknami zrobi się szaro, wspólny wypad do ogrodu botanicznego może okazać się świetnym rozwiązaniem. Przebywanie wśród roślinności zawsze poprawia nastrój, a mężczyzna, który próbuje sprawić przyjemność kobiecie, sporo zyskuje w jej oczach. W ogrodzie botanicznym też można porozmawiać i pośmiać się, spędzając czas w miłej atmosferze. To także doskonała okazja do wspólnego odkrywania wyglądu egzotycznych drzew. Im więcej rzeczy robimy wspólnie, tym bardziej się do siebie zbliżamy. Kobieta już zawsze będzie pamiętała, że prawdziwego bananowca widziała na żywo właśnie u boku tego mężczyzny.

Ogród zoologiczny

Kobiety kochają zwierzęta,  w związku z tym wspólna wycieczka do dużego ogrodu zoologicznego może okazać się niezapomnianym przeżyciem. Wspólne podziwianie zachowań pawi, małp czy nosorożców to także świetna zabawa i doskonała okazja do budowania więzi. W ogrodzie zoologicznym można spokojnie porozmawiać. Ponadto kobieta ma niepowtarzalną okazję sprawdzić, czy mężczyzna lubi zwierzęta. Nie musi kochać wszystkich, może nie przepadać za kotami czy wężami, ale dobrze, aby nie był do nich wrogo nastawiony. Niestety, osoby, które nie lubią zwierząt, bardzo często nie przepadają też za towarzystwem innych ludzi.

Malownicze miejscowości

Krótka wycieczka za miasto, która pozwala poznać malownicze, sąsiadujące miejscowości również jest ciekawym rozwiązaniem. Nie trzeba wcale jechać gdzieś daleko, by odkryć nowe miejsce i miło spędzić czas w pięknej scenerii. W każdym województwie można znaleźć mnóstwo malowniczych, mało znanych miasteczek z zabytkowymi kamienicami.

Festiwal Serów

Koniec jesieni z reguły jest mało łaskawy dla miłośników odpoczywania na łonie natury. W listopadzie robi się mroźnie i nierzadko pada pierwszy śnieg. W takie ponure dni warto skorzystać z imprez, jakie odbywają się w mieście. Można np. poznać nowe smaki na Festiwalu Serów, spędzić miło czas na Dniach Wina etc. 

Magdalena Kukurowska

Komentarze (4)

pati25

6 lat temu

Jest wiele miejsc gdzie można iść na randkę…Dla kobiety nie liczy się najbardziej miejsce randki lecz czas z ukochanym.Obojętnie gdzie ale ważne z kim.Z kochającym mężczyzną

Tess

6 lat temu

Gdy jesteśmy zakochane to każde miejsce jest odpowiednie. Ja na pierwszą randkę poszłam w maju do lasu. Było pięknie, ptaki śpiewały, my spacerowaliśmy, rozmawialiśmy i nie mogliśmy wzroku od siebie odwrócić. Pięknie było.

linea

6 lat temu

Ja jestem romantyczką i nie potrzebuję drogich restauracji. Fajnie jest wybrać się z ukochanym na spacer po łonie natury. Łąka czy las mogą być bardzo romantycznym miejscem, uwielbiam takie spacery.
Spacer brzegiem morza czy jeziora jest równie piękny.

    Aneta

    6 lat temu

    To fakt, że romantyczne spacery są dobrym pomysłem na randkę. Najlepiej gdzieś, gdzie nie bedzie tłumow, gdzie będziemy mogli spokojnie porozmawiać, albo pomilczeć, jeśli taka bedziemy mieć ochotę, gdzie nie będzie pośpiechu i zgiełku, z czy to będzie las, brzeg morza, czy kwiecista łąka, to juz chyba nie ma większego znaczenia…

Zostaw komentarz