Gorący temat! Miłość i związki

Jakie randki lubią kobiety?

jakie randki lubią kobiety

Kobiety przywiązują dużą wagę do szczegółów, oczywiście nie są one dla nich najważniejsze. Po prostu lubimy powracać do miłych wspomnień, a im więcej drobiazgów nam się podobało, tym cieplejsze budzą w nas myśli. Jakie randki lubią kobiety?

Randka w parku lub na łące

Kobiety bardzo lubią umawiać się na randki na łonie natury. Wiosną, latem i jesienią w parkach, nad rzeką czy w lasach jest naprawdę przepięknie. Cenimy mężczyzn, którzy podzielają naszą opinię i zabierają nas na spotkanie na łonie przyrody. Randka w parku czy nad rzeką ma mnóstwo zalet. Przede wszystkim pozwala nam swobodnie porozmawiać. Cóż, my kobiety pragniemy jak najwięcej wiedzieć o mężczyźnie, który wpadł nam w oko. Dlatego też na początku znajomości wolimy, żeby facet zaprosił nas do parku czy na łąkę, gdzie będziemy mogły z nim porozmawiać i pożartować, a nie do klubu, gdzie jest głośno. Na wspólne szaleństwa na parkiecie przyjdzie jeszcze czas;) Poza tym randki na świeżym powietrzu mają w sobie coś romantycznego;)

 

Randka połączona z poznawaniem nowych miejsc

Kobiety podczas randek lubią poznawać nowe miejsca, ulice, na których wcześniej nie były etc. Wbrew pozorom nie trzeba wcale daleko jechać, aby miło spędzić czas i dowiedzieć się, że pod miastem jest jakiś ciekawy budynek lub urocze jezioro, nad którym kwitną polne kwiaty. Kobiety lubią odkrywać nieznane im, malownicze zakątki i w tym samym tworzyć wspólną mapę wspomnień z mężczyzną, z którym się spotykają.

Wspólny zachód słońca

Zachód słońca w pogodny dzień potrafi być naprawdę malowniczy, nic dziwnego, że kobiety lubią go podziwiać, zwłaszcza jeśli mają u swego boku świetnego faceta. Nie tylko zachód słońca i towarzyszące mu barwy wygląda zjawiskowo, bardzo miło jest też przespacerować się po zmroku, gdy na niebie widać już gwiazdy i atmosfera tym samym staje się bardziej romantyczna.

Randki, na których można coś powspominać

Chyba nie ma osób, które nie lubią wspominać zabawnych wydarzeń z przeszłości, np. nawiązywać do anegdot z dzieciństwa itp. Spacerując po mieście, które dobrze znacie lub urządzając sobie po nim przejażdżkę, macie okazję pokazać sobie nawzajem miejsca, z którymi wiążą się wasze wspomnienia. Dzieląc się swoimi historiami, stajecie się sobie bliżsi. A przecież w relacjach damsko-męskich o to chodzi, aby zbudować wspólną więź.

Przepis na udaną randkę – spontaniczność

Kobiety mają słabość do mężczyzn, którzy są spontaniczni. Nie trzeba od razu z dnia na dzień jechać nad morze, wystarczy, że w trakcie spotkania mężczyzna zaproponuje przechadzkę w kierunku, w którym zauważyliście coś ciekawego, aby sprawdzić, co tam jest. Niby drobiazg, ale jaki fajny. Dzięki niemu wiesz, że przy danym mężczyźnie nie grozi ci nuda;)

Jakie randki lubią kobiety? Takie, na których czują się swobodnie

Większość kobiet nie lubi sztywnej i zbyt oficjalnej atmosfery podczas spotkań z mężczyzną, ponieważ czuje się wówczas nieswojo. Zdecydowanie bardziej wolimy towarzystwo facetów, którzy potrafią skrócić dystans i wrzucić trochę na luz. Mężczyzn, którzy zażartują, opowiedzą jakąś zabawną historię lub po prostu powiedzą coś o sobie. Randka nie powinna przypominać spotkania biznesowego. W końcu w towarzystwie mężczyzny chcesz czuć się swobodnie, a nie zastanawiać za każdym razem, co wypada zrobić, a czego należy się wystrzegać, bo może zostać to źle odebrane.

Szacunek

Niezależnie od tego, gdzie idziemy z mężczyzną na randkę, chcemy, aby odnosił się do nas z szacunkiem. Jeśli w każdej sytuacji potrafi zachować się kulturalnie i szarmancko, wówczas utwierdzamy się w przekonaniu, że spotykamy się z właściwym facetem.

Magdalena Kukurowska

Komentarze (3)

Mindi

5 lat temu

Wszystko się zgadza, mnie by się takie randki bardzo podobały. Głownie chodzi o to aby spędzić razem czas. Tak naprawdę nie ważne jest gdzie, tylko z kim jesteśmy.

Zostaw komentarz