zakochani

Pierwsze wspólne wakacje, a może kolejny, których nie zamierzacie spędzać w tym samy miejscu? Ty, on i wakacje to połączenie idealne. A my mamy pomysły na to, co robić razem w letni czas, by odpowiednio go wykorzystać.

Wspólne wakacje

Jeśli dobrze się zastanowimy, jest mnóstwo opcji spędzenia wspólnych wakacji. Wyjazd nad morze czy w góry to typowe i mało oryginalne pomysły. Istnieje wiele innych, ciekawych miejsc czy zajęć, które można robić we dwoje. I wcale nie trzeba mieć dwóch tygodni urlopu, by wypocząć i pobyć trochę ze sobą. Pierwsze wspólne wakacje to zawsze ekscytujący moment w życiu pary. A i te kolejne, nawet po latach mogą nabrać rumieńców i naładować nas pozytywną energią. Warto dobrze wykorzystać wolny czas, popołudnia czy weekendy. Z naszymi propozycjami na pewno nie będziecie się nudzić.

Wyjazd w nieznane

Spontaniczne wypady za miasto są doskonałą okazją na relaks z odrobiną ekscytacji i adrenaliny. Wyjazd w nieznane miejsce to dobra alternatywa dla rutyny w związku. Nowa lokalizacja, którą wspólnie będzie mogła odkryć para, dostarczy wielu ciekawych wrażeń. Taki wakacyjny wypad, bez konkretnego planowania będzie odskocznią od codzienności, tym bardziej, jeśli nie możemy pozwolić sobie na dłuższy urlop. Wsiądźmy w pociąg czy samochód i dajmy się ponieść letniej chwili. Przy okazji możemy odkryć piękne zakątki, o których istnienia do tej pory być może nie mieliśmy pojęcia.

Wycieczka rowerowa

Wycieczka rowerowa to idealny pomysł na aktywne spędzenie wakacyjnych chwil. Wcześniej można zaplanować trasę lub udać się po prostu przed siebie. Do plecaków wystarczy zapakować napoje i jakiś prowiant, by zrobić sobie w trakcie jazdy przerwę na romantyczny piknik gdzieś w malowniczym miejscu, a takich z pewnością będzie wiele na rowerowej trasie. Aktywni i pełni energii ludzie docenią chwile spędzone na dwóch kółkach. A i tym, którzy na co dzień przesiadują na kanapie, przyda się odrobina ruchu i świeżego powietrza oraz czasu tylko dla siebie.

Spływ kajakowy

W sezonie letnim warto wybrać się na spływ kajakowy. Nawet jeśli nie potrafimy pływać, nie ma się czego obawiać, ponieważ otrzymamy kamizelki ratunkowe. Kajaki uczą współpracy, więc będą dobrym sprawdzianem dla pary. Do tego doliczmy wodę, słońce i piękną okolicę, którą będziemy mogli podziwiać z perspektywy kajaku. Jeśli nie spływ kajakowy, to pontonowy. Rafting to świetna, ekstremalna zabawa, która także wymaga skoordynowanych ruchów i współpracy. Zakochani z pewnością się zmęczą, ale gwarantujemy, że będą chcieć więcej. I jeszcze nie raz wybiorą się w wodną przygodę.

Noc pełna gwiazd

wakacjeNoc, gwiazdy, wino i wy – zapowiada się całkiem nieźle, prawda? Bardzo łatwo zorganizować taki wieczór. Wystarczy wzgórze lub dach budynku, na który będzie można bezpiecznie wejść. Wino uzupełni klimat romantycznego, wakacyjnego wieczoru. Tylko najlepiej na oglądanie gwiazd wybrać się w bezchmurną noc, inaczej nici z podziwiania gwieździstego nieba. Przy odrobinie szczęścia może zaobserwujecie spadającą gwiazdę, kto wie. Miłość wisi w powietrzu, więc cieszcie się latem i nocnym klimatem.

Katarzyna Antos