Opowiadania erotyczne Seks

Opowiadania erotyczne: prawdziwy mężczyzna

prawdziwy mężczyzna

Kaliny nigdy nie kręcili mężczyźni, którzy ostro pakowali na siłowni, ani tacy, którzy podrywali każdą na ulicy. Z góry przekreślała też napaleńców wszelkiej maści, którzy już na pierwszej randce dążyli tylko do seksu.  Kalina miała jasno sprecyzowane oczekiwania wobec mężczyzn. Pewny wiosenny dzień uruchomił lawinę zdarzeń, dzięki którym poznała kogoś wyjątkowego. To był prawdziwy mężczyzna.

Facet inny niż reszta

Mężczyzna, którego Kalina poznała na swojej ulicy, zaimponował jej wieloma rzeczami.  Przede wszystkim umiał się odpowiednio zachować.  Był szarmancki i nie zmierzał do seksu na pierwszej randce.  W jego towarzystwie Kalina czuła się swobodnie i bezpiecznie. Podobało jej się, że zawsze odprowadzał lub odwoził ją do domu. To niewątpliwie dobrze o nim świadczyło.  Poza tym uwielbiała z nim spędzać czas, ponieważ w jego towarzystwie nigdy się nie nudziła. Zaimponował jej troską, romantyzmem i czułością. Lubiła, gdy ją przytulał, obejmował, czy trzymał za rękę.

Mężczyzna, który działa jak magnes

Podczas randek zawsze zachowywał się jak prawdziwy mężczyzna,  wiedział, jak traktować kobietę. Może to zasługa jego mamy lub siostry, trudno stwierdzić. Niewątpliwie był to facet,  przy którym czuła się naprawdę niesamowicie. Czegoś takiego nie przeżyła nigdy wcześniej. Po raz pierwszy trafiła na mężczyznę, który był inny niż reszta.  Mówił bardzo miłe, przemyślane i szczere komplementy. Czuła, że on ją szanuje, ponieważ nigdy nie naciskał na nią w żadnej sprawie.  W pełni ją akceptował, podobnie jak ona jego.

Kalina czuła, że trafiła na wyjątkowego faceta, z którym mogłaby związać się na poważnie. Naprawdę bardzo jej na nim zależało. Odkąd zaczęła się z nim spotykać, inni faceci przestali ją interesować. Trafiła w końcu na prawdziwego mężczyznę, a nie jakąś marną jego imitację.

Romantyczna noc i namiętny seks

Seks  z nim był wyjątkowy. Kalinie w końcu udało się spełnić jedno z pragnień. Seks z nim był dokładnie taki, jak go sobie wcześniej wyobrażała. On zadbał o odpowiednią atmosferę, było romantycznie i namiętnie zarazem. Na Kalinie szczególne wrażenie zrobił sposób, w jaki on dał jej do zrozumienia, co wisi w powietrzu. Zaczęło się od przytulenia i subtelnego dotykania jej po całym ciele. To było bardzo przyjemne. On był taki delikatny i to było takie podniecające. Po takim wstępie miała nadzieję, że nie skończy się na apetycznej przystawce.

Magiczne pocałunki

Gdy on zaczął namiętnie całować Kalinę, poczuła, że odpływa. Takiego koktajlu ekstatycznego nie dostarczył jej żaden inny facet.  Jego pocałunki były najwspanialsze na świecie i chciała, żeby trwały jak najdłużej.  Do tego pieszczoty piersi, które tak bardzo lubiła. Kalina odniosła wrażenie, że on czyta jej w myślach.

Prawdziwy mężczyzna pełny testosteronu i czułości

Poza tym zachowywał się jak prawdziwy mężczyzna, przyciągał ją do siebie zdecydowanym ruchem, potrafił przejąć inicjatywę. Jednocześnie był delikatny, po wspólnej nocy nie miała ani jednego nowego siniaka. Do niczego jej nie zmuszał, natomiast był czuły. Na dodatek on tak bardzo podniecał Kalinę. Jego owłosiona klata i plecy to był dla Kaliny istny raj. Bujne, ciemne owłosienie zawsze kojarzyło jej się z pełnym testosteronu prawdziwym mężczyzną, który w łóżku zamienia się w czułego tygrysa.  To było takie seksowne i niesamowicie podniecające;)  Podobnie jak jego ciemny zarost. Po prostu mrau. Aż chciało się go schrupać i nie tylko;)

Kalinie też spodobał się sposób, w jaki przytulał ją w nocy, potrafił ją przygarnąć do siebie zdecydowanym ruchem. Jednocześnie przytulał ją w taki sposób, że czuła się przy nim bezpiecznie. Tak przytula tylko prawdziwy mężczyzna, przy takim facecie można poczuć się kobieco i wyjątkowo.

Dodaj komentarz