Miłość i związki

12 cech, których mężczyźni poszukują w kandydatkach na stałą partnerkę

stała partnerka

Na różnych etapach życia szukamy czego innego. Czasem zależy nam na dobrej zabawie, ale gdy szukamy stałego związku, zaczynamy przywiązywać większą wagę do cech drugiej osoby. Przedstawiamy 12 cech, których mężczyźni poszukują w kandydatkach na stałą partnerkę.

Jest wesoła i uśmiechnięta

W ogóle nie potrafisz się uśmiechnąć, wiecznie masz skwaszony wyraz twarzy, który wyraża twój życiowy pesymizm? Nic dziwnego, że faceci omijają cię szerokim łukiem.  Jeśli będziesz wesoła i uśmiechnięta, nieświadomie zaczniesz ich do siebie przyciągać. Żaden facet nie chce związku z kobietą, której brakuje pozytywnego nastawienia. Prędzej czy później zamęczy go swoim pesymizmem.

12 cech, których mężczyźni poszukują w kandydatkach na stałą partnerkę.  Szanuje innych ludzi

Nie ma nic gorszego, niż wystawić sobie negatywną laurkę. Kobiety często nie szanują innych, piszą do nich, jak mają określony cel, spóźniają się na spotkanie etc. Brak szacunku dla innych prędzej czy później się zemści. Egoistka to kiepski materiał na stałą partnerkę. Jeśli pokażesz, że szanujesz też innych ludzi, zyskasz w oczach mężczyzn.

Jest atrakcyjna i dba o siebie

Panowie to wzrokowcy, a kobiety coraz częściej zapuszczają się. Nie chodzi nam o to, że masz codziennie ubierać się jak na wizytę królowej Elżbiety, ale czyste włosy, szybki make-up i dopasowane ubrania zamiast rozlazłych dresów potrafią zdziałać cuda. Mężczyźni nie żenią się  ze stałymi bywalczyniami salonów piękności, które mają hopla na punkcie urody. Ale nie chcą też zaniedbanej kobiety, z tłustymi włosami, niewydepilowanymi brwiami i nogami.  Dbaj o siebie, bądź atrakcyjna, a poczujesz się lepiej w swojej skórze i zaczniesz przyciągać do siebie mężczyzn.

Jest zmysłowa

Stała partnerka powinna być zmysłowa, musisz działać na faceta, rozpalać w nim namiętność za pomocą gestów, pieszczot i słów. Niektóre kobiety mają w sobie naturalnie ten  dar, ale każda z nas może się go nauczyć i tym samym zwiększyć swoją atrakcyjność.

Potrafi słuchać i rozmawiać

W ogóle nie potrafisz zamilknąć? Zawsze opowiadasz tylko o sobie i swoich problemach? Czy wiesz, że  w ten sposób mogłaś wypłoszyć wielu fajnych facetów? Mężczyzna szuka partnerki, która go wysłucha, a nie tylko zasypie mnóstwem informacji na swój temat. Dobry rozmówca nie tylko opowiada o sobie, ale też słucha innych.

Potrafi kusić swojego faceta

Czy umiesz kusić mężczyzn i czujesz, że na nich działasz? Chodzi nam oczywiście o normalne sytuacje, relacje z mężczyznami, którzy ci się podobają. Mężczyźni nie chcą tanich kokietek na partnerki, bo takie mogą być skłonne do zdrady.  Natomiast mają słabość do pań, które tylko w ich obecności zamieniają się w małe kusicielki;)

Pewna siebie i zdecydowana

Na początek rozróżnijmy pewność siebie i zwykłe chamstwo. Osoba pewna siebie wie, czego chce i wytrwale dąży do celu. Natomiast przepychanie się łokciami w kolejce, chamskie odzywki itp. nie dodają ci uroku. Wręcz przeciwnie, za ich sprawą stajesz się nieatrakcyjna dla mężczyzn. Facet chce kobiety, a nie babochłopa, który potrafi wdawać się w rękoczyny.

Szuka kompromisu

W związku przytrafiają się spory, czasem dotyczą drobiazgów, czasem to cięższy kaliber. Jednak idealna kandydatka na partnerkę potrafi szukać kompromisu. Nie idzie w zaparte, nie strzela fochów etc.  Sprzecza się, ale nie wszczyna awantur. Jeśli znasz sztukę kompromisu, to masz spore szanse na szczęśliwy związek.

Umie być niezależna

Umiesz sama na siebie zarobić? Zorganizować sobie wolne popołudnie? Pojechać na zakupy lub wezwać hydraulika? Jeśli sobie radzisz w codziennym życiu, to jesteś idealną kandydatką na partnerkę.  Faceci lubią pomagać swoim kobietom, ale nie chcą też związać się z kimś bez pasji, zainteresowań i własnych środków do życia. Żaden mężczyzna nie chce mieć kobiety uczepionej do jego boku, która każe mu od razu wracać do domu i nie radzi sobie nawet z uruchomieniem zmywarki. Brak zaradności to wada, a nie atrybut, który dodaje tobie seksapilu.

Jest spontaniczna

Czy cieszysz się, gdy on spontanicznie proponuje ci spacer lub zmienia plany na wieczór? Jeśli jesteś entuzjastycznie nastawiona do spontanicznych akcji, zyskujesz sporo punktów w jego oczach. Osoby pozbawione tej cechy na dłuższą metę stają się kłopotliwe w codziennym życiu. Mężczyzna nie szuka żandarma czy prywatnej asystentki, lecz kogoś, kto cieszy się życiem równie mocno jak on.

Szanująca się

W ogóle wyobrażasz sobie, że chciałabyś być z facetem, którego miało pół miasta? Faceci mają podobnie. Na stałe partnerki wybierają kobiety, które się szanują i są wybredne przy wyborze faceta. Nie całują się po 5 minutach na pierwszej randce i nie kończą jej, uprawiając seks.

Ma kobiece kształty

Nieważne, czy masz nadwagę czy niedowagę, nosisz 60 D czy 90 F, masz tyłek Kim Kardashian czy pośladki jak piłeczka. Ważne są proporcje i zachowanie odpowiednich kształtów.  Możesz być szczupłą klepsydrą lub krągłą klepsydrą, ale już sam fakt, że proporcje są odpowiednie, czyni cię atrakcyjną w oczach mężczyzn.  Wąska talia, szersze biodra, wystające piersi i pośladki to najlepszy wabik na mężczyzn. Niewielu facetów żąda, aby ich wybranka nosiła konkretny rozmiar stanika etc., większość patrzy na figurę jako całość.

Dodaj komentarz